bugün

yemek yaparkene tenceresini -dalgınlıktan olsa gerek- anlamsızca yıkayip tekrar yerine koymustur. farkettikten sonra, simdi hepsini yikayip, çıkıp komsularin bulasıgına bakacagım demis, güldürmüstür.iyidir severim şişkoyu.
hay o ayılar kovalasın seni dememe sebep olan geveze ve pis yarışmacıdır.

domatesi soymadan önce yıkayanları salak ilan etmiştir.

gerzeklik rekoru kırmış kişiliktir...
bakışları ömre bedel kişilik.
birinin acilen soyup doğru düzgün kıyafet giydirmesi gereken, arada mümkünse çenesine bi yumruk geçirmesi gereken itici insan. çok konuşuyor ya midem bulandı.
kibirinden dolayı yanlış anlaşıldığını düşündüğüm süper tespit adamı. türkiyede hiç bir ürünün üzerinde yazan buradan açınız yazısı doğru yerde değildir. buradan açınız yazan yerden açmaya çalışmayın orası kesinlikle açılmayacak olan tek yerdir. vallaha öyle.
medyanın genel düzeyi bu adamdır, tv tarihinin en aşagılık kişiligini sergilemiştir bir önceki yarışmada ama o yarışmada birinci olması mümkün olmamasına ragmen ( soucunu bilmiyorum bir önceki yarışmanın) best of denilen bir yarışmaya yeniden davet almıştır. bunu hiç izlemedim rezil bir tiptir kendisi.
herşeyi bilirim edalarında herşeye bi lafı olan kendini insan üstü gören yemekteyiz yarışmacısı.
kahve tonları çok güzel olmuş lafına ben genelde çay tonlarını kullanırım tarzı cevabıyla nihat doğanı aratır olmuştur.
tekrar yemekteyiz'de yarışan adam. evlat olsa sevilmez.
Final gününün ev sahibi uyuzun önde gideni "Nuray" denen kadını yarışma boyunca ayardan ayara sürüklemiş, masayı da terkederek çok iyi yapmış abimizdir. esprileri diğer yarışmacılar tarafından pek anlaşılamadığı için dışlanmıştır; ancak şahsen benim sevgimi kazanmıştır.
önceki bölümlerini izlemedim ama nedense kazanmasını istediğim şahsiyet!