bugün

ne yaşadığımıza ne yaptığımıza ne giydiğimize ne yediğimize sürekli karışarak kendini belli eden yakın aile dostlarıdır.
akraba olunca bir şeyde diyemiyorsun ayrıca.
Akrabalar böyledir. Bazen bende tanıdıklarım için böyle yorumlar yapabiliyorum. Mesela bir kuzenim 30 yaşına yaklaştı ve bu yaşına kadar bir gün bile çalışmadı. Okumadı da. Annesi ev hanımı, babası işçi emeklisi. Anne de baba da kanser atlattı. Çocuk tüm gün geziyor. Babasının kartlarından paralar çekiyor gizli gizli falan. insan bu rahatlığa ister istemez kızıyor.
hayatınıza karışan akrabalardır.
Bende yoktur.
Çünkü bütün akrabalarıma s*ktir çektim. Hiç biriyle görüşmüyorum. Bayramda bile kimse gelmez bize. Bizde gitmeyiz.
Tabi miras durumu olunca hemen bir araya gelir can ciğer oluruz.
Azalarak değil toplu halde yok olmalarını dilediğim akrabalardır. Size ne amk, size ne?
Akraba esittir akbaba zihniyetinde biriyim. Baba tarafimdan sadece babamla gorusuyorum.
Yapabilirler.

Tabi 10 katı ile karşılık göreceklerini bilirler vallahi dedemi bile susturmuşluğum var sinirlendirerek.
Yapacak tabi lan. Akraba sonuçta adamlar işleri bu. Ben de yapıyorum. Evlenmeyen iş bulamayan Bi baltaya sahip olamayan akrabalarım hakkında sürekli ileri geri konuşurum. Bu akrabalığın yazılı olmayan kuralıdır.
ilk gençliğimden bu yana hiç bir akrabamlar görüşmüyorum. Çok da rahatım. Akraba dediğiniz yaratıklar sıkıntı yaratmaktan başka işe yaramıyorlar.
görsel
herşeye burnunu sokanlardır.