bugün

yıkasanız bile 3 saat sonra yağlı gibi görünen saçtır.
yeter be.
Güçlü ve sağlıklı saçlardır.
Üstelik saçlar daha çabuk uzar.
2 günde bir yağlanan saÇtır efenim. 3 posta yıkama ister.
saçını yikarsin kremler, serumlar, fön zart zurt bi bakmışsınız saçınız ertesi gün sönük yağlı saçlar. bunların hepsi hava bozukluğundandır. çünkü on yıl önce zor kirleniyordu.
saçımı 3 gün yıkamadığım zaman başıma gelir. iğrençtir. insanı kendinden soğutur. toplumun içine o saçla çıkanların hangi akla hizmet ettiklerini düşünmenize neden olur.
oyle rahatsiz oyle iticidir ki kokusu bile hayattan sogutur.

--spoiler--

saclari oyle yagliydi ki sabah patates kizartmasinda sacinin yagini kullandik.

--spoiler--
norveçli bilim insanlarının el atması gereken saç tipidir. Saç yağlı olduğu zaman dışarıdan ne kadar hoş görünse de saçın sahibi kişi için işkencedir. Saçın sahibi için güzel görüntüden ziyade yağsız saçlar önemlidir. Ayrıca saçın suyla sık bir şekilde temas etmesinden dolayı saç çok çabuk şekilde uzar, uzadığı için hızlı bir şekilde yağlanır. Aşağı tükürsen paradoks yukarı tükürsen yağlı saçtır kişi için. Yağ dedin, saç dedin bak yine kaşınmaya başladı kafa.
Aynaya kaç defa baktırır.dışardan belli oluyo mu diye.
Çok uğraştırır. Ama en sağlıklı saçtır. Yağ saç köklerini besler.
Diğer insanların size tiksinti ile yaklaşmasına neden olan saç tipi.Henüz dün akşam yıkamış olduğunuz saçlarınızı gören birisi "saçlarını kaç gündür yıkamıyorsun bu ne hal böyle" diye eleştiride bulunur. Hergün yıkamak zorunda kaldığınızdan aileniz hergün duşa giriyor olmanızı çoğu zaman yanlış anlar saçları bahane ettiğinizi söyler.
Ayrıca bu tip saçlar asla şekil almazlar.1 saat uğraşırsınız 5 dakika sonra eski haline döner. Wax vb şeyleri kullanmaya korkarsınız çünkü bu ürünler saçlarınız için oldukça zararlıdır.
anında yıkanması gerekendir. dışarı çıkıldığında insanda tuhaf bir hissiyata sebep olur.

ama duştan çıkan öyle değil, bir özgüven, bir rahatlık dolar insanın içine.
her gün yıkamak zorunda kalınır, sinir bozucu saç tipidir.
sanki saçlarınızın dibini yıkamışsınız gibi bir izlenim verebilir.
(bkz: serkan inci)
Görüntü olarak insanı oldukça itici hale getirebilen durum.

Onu bunu geçtim de o yağlı saçlarla kafanızı otobüs camına dayamayin lan.
Nefret ettiğim olaydır. Sık sık saç yıkamayı ve sacı yıpratmayı beraberinde getirir.
harry potter kitaplarındaki o güzel betimlemeler sonucu severus snape'i aklıma getiren saçtır.
Şu an sahip olduğumdur. Tatil diye 8 gündür yıkanmıyorum. Çünkü hiç evden çıkmadım.
Ölcem sanırım.

Edit: dldkskskdmslls
kalıp kalıp parıldar. pis bakımsız insan görüntüsü verir. öyledirler de.
Ya lisede bir kız vardı. Saçlarını bir defa temiz görmedim, o yağ hep orada. Çok güzel olmasına rağmen itici bulunurdu.
Evde dilediginiz kadar yapin bundan rica ediyorum kapidan disari cikarken yikayin. hayir bir de saga sola attiriyorsun. mecbur muyuz lan biz senin bok kokuna.
her 2 günde 1 saçlarımın yaşadığı döngüsel durumdur. bir krem duymuştum yağlı saça sürünce yağdan eser kalmıyormuş su falan gerektirmiyormuş, ama gel gör ki adını unuttum.
ikinci günün şafağında yağlanmaya başlayan saçlardır.

yalnız o değilde on numara şekil alırlar. kenarlardan falan saçınız çıkmaz. istediğiniz gibi bağlayabilirsiniz.
Hayatımın özeti yeminle, iki güne bir yıkamazsam çok çırkın oluyorlar.
her gün yağlanıyorsa, saçınızı her gün yıkamaya alıştırdınız demektir. önce sampuanlama sayısını iki günde bire sonra da yıkama sayısını iki günde bire indirerek en azından iki günde bire indirebilirsiniz.