bugün

karşısına market açılmış bir bakkal gibi.
(bkz: dengesizlik).
yalnızlık duygusu.
hazımsızlık. ne yedim ben yaa.
beni anlayan insanların olduğunu bilmek güzel.
yorgunluk.halı saha maçı sonrası *
yalnızlık,uyuşukluk,boşluk hissi. ergenliğe dönüyorum beyler by.
yorgunum.
bu okullar ne zaman kapanıcak yav.
sağ bacağımda ve sol kulağımda ateş gibi bir yanma. sık sık geliyor bu aralar.
can sıkıntısı, gereksiz yere kırılan birinin gönlünü almaya çalışmaca.
ailemin yaninda olmak gibisi yok.
3 yaşlarında ve minderden fırlamış süngeri yemeye çalışan çocuğun süngeri emdikten sonra tatsız olduğunu fark ederek attığı bakış. boş, tadı yok.
çişim geliyor sıkışma hissediyorum.
edit: böyle başlığa böyle entry.
Cisim var ve yine bir arkadasım beni fena kullandı onun aptalligi var yaklaşık yarım saattir.
Ağır mide bulantısı. Ayağa kalkınca başım dönüyor sözlük. Hastalık geldi çattı.
Yatağın soğuk tarafıyla mayışıyoruz. Kalkmam gerek boş boş bakışlarım bu yüzden olsa gerek.
kimsesizliği hissediyorum sözlük, ve artık gerçekten yalnız kaldığımı düne kadar hayat gayet güzel ilerlerken bir anda bu kadar dibe vurmak bana has bir durum olsa gerek.
şu anda mı, her zaman...

(bkz: yalnızlık)
karşı pencerede görünen büyük ağacın kuru dalları olayı özetliyor. arkasında mavi gökyüzü, arada bir ordan geçerken uğrayan birkaç kuş ki muhtemelen karga. uzaklardaki caddenin bana bakan tarafında bir ışık yanıyor, kırmızı. ışığın dur dediği yolcuların sıkıntısını işitiyor gibiyim. etrafta akışkanlığını kaybetmiş bir grilik var, ayağım batmış ve ikinci adımda ayakkabımı orada kalacak sanki. bir ara göğsümün sağ tarafına bir ağrı geliyor, çok kalmadan gidiyor ya da gidecek gibi. kalbin solculuğu rahatlatıyor beni ama ya bu havanın sancısı ne olacak.
Kocamaaaan bir boşluk, hiçlik.
dışlanmışlık hissi. niye mi? işten kovuldum sanki. bekliyorlar ki kendim çıkayım tazminat ödemesinler. nah çıkarım!
Gergin, sitresli, sinirli.
Şiddetli bir Nefret duygusu.
başımda kocaman bir ağrı.