bugün

açlık..
açlık. ve kalkıp sucuk yapamayacak kadar aciz olmak.
muhabbet etmeye asik oldugu insani kaybettigi icin üzgün.
2. plana atılmış biri.
büyük hissediyorum ama şaka değil lan valla bak. ayrıca kutuma da güveniyorum. bir de yardım ediverin memedali bey.
mutlu, huzurlu.
Yalnız ve boşlukta.
hissetmiyorum.
çaresizlik ve susuzluk.
çaresiz...
can sıkıntısı.
(bkz: özlem).
Birileriyle konusmaya ve destek almaya çok ihtiyacim var ama Guvendigim hiç kimse yok.
nedensiz öfkeli.
Ortama davet edildiği halde " ben yalnız takılmayı seviyorum " dediği için mal gibi hissediyor.
Kendimi kullanilmis hissediyorum sozluk. Zaten bi nevi de oyle oldu.

+Kim soktu bunlari aklina
-ikiside
+ ikiside hayatinin icine ettiler ve sonra istemediler bile seni. Farkinda bile degilsin

Hakli, diger soylediklerindede hakli ama ben uzulemiycek kadar yorgunum, nickimdede dedigim gibi sadece huzur istiyorum.
Herkese karşı sevgi doluyum. Sözlük kezbanlarına ve ofisteki kezban sekretere dahi, oh my god.
fakir ama huzurluyum. huzuru parayla satın alamam ama para olur elbet acelem yok.
umursanmazlık. herkes bize stajyer mi diye tip tip bakışlar atıyor, dalga geçiliyor resmen. üzülüyorum ve şu an hastalıktan yatakta yatmam gerekirken soğuk soğuk terliyorum.
çat diye gidip şöyle anlasip buluşup iki tek atmak. yeni tanidigim birkac kisiyle yada bir kiside olabilir. cok iyi hissedersin ya hani baskalarina bile yetecek gucun vardir. aynen oyleyim. hani oyle birsey olursa sozlukten falan aramaya kalkan. alman hesabi oderiz soylim. herkesin kafasi rahat olur:)
diş ağrısı çekmem.
bir an önce cuma olsada 4 gün tatil moduna girsem.
hala şirketteyim ve çalışıyorum. amele olduğumu hissediyorum.
Yorgunum.
karmaşa.