bugün

(bkz: mey)
klarnet, cümbüş
kanundur.
(bkz: violin)
bateri. stres atılabilecek bir çalgı olduğunu düşünüyorum.
zamanlaması manidar olan bir bilgidir.

(bkz: bakan çağlayanın piyano sevdası/#22297928)
yan flüt değil de nedir.
gitar çalıyorum ama tulum yada baterist olmak isterdim.
(bkz: kilise orgu)

--spoiler--
büyük boruları severim.
--spoiler--
düdük. polis düdüğü olur, hakem düdüğü olur farketmez. düdük olsun bana.
keman. çok uğraştık ama beceremedik.
kanun.

edit : sözlüğün entry nerde? sorusuna binaen , ebenin .... neyse .
gitar. ama hava olsun diye değil valla tamamen hobi amaçlı. bir gün öğrenirsem burdan söz veriyorum; ne kız tavlamak için kullanıcam, ne artistik hareketlere giricem ne de akdeniz akşamlarını çalıp söylücem.*
Klarnet.
(bkz: yaylı tambur)
hastasıyım yemin ederim. 16 yıldır gitar çalıyorum, sahne almışlığım da vardır.

bir gün bu sazın üstadı biriyle tanıştım, o gün aşık oldum enstrümana. yok böyle bir alet, beni gitardan soğuttu. ilk fırsatta yaptıracağım kendime.

Bu arada "aklınıza gelen her türlü türk sazı" için Türkiyenin en iyi ustasını tanıyorum.

her türlü derken 1000 yıllık enstrümanları bile gravürlerden bakarak yapan birinden bahsediyorum.
almış bulunduğum gitarı çalsam yeter. seneler oldu uğraşırken bir telini kopardım, gövdede bilmem kaç tane çizik ve çıkmış boyalar oluşturdum tabiri gayet yerinde gitarı yedim gelin görün ki hala çalamıyorum.
halk bankası genel müdürü'nün ayakkabı kutuları.
davul. şekil şemal de müsait halbuki.
Içimde ukte olarak kalan piyanodur.
beyler reklam yapmak gibi olmasın ama iyi bağlama çaldığımı söylerler. çalmak istemeyin çalın olum.
şu tipe bakın pilizz nasıl da yakışıyo lan bağlama bana gurban olduğum.
http://galeri.uludagsozlu...nimaklimagelmisti-422488/
piyano çalmak iyi olur ama ne bir hırsızın hızına ne sessizliğine ne de kabiliyetine sahibim.
"gitar ulan gitar" diyeceğim başlık. müzik kulağım çok iyidir ulan klavyeli enstrümanları bariz geçtim meraktan saksafonu deneyip onu bile bir haftada öğrendim bi şu lanet olası aleti çalamıyorum. piyanodan mütevellit hızlı parmaklarım olmasına rağmen o nota geçişlerini yapamıyorum az kız mı kaldırırdım şu orospu çocuğu zımbırtıyı konuşturabilsem.
Kemandir efenim.
Müthiş bir asalet barindiran bir enstrümandir kendileri, cani gönülden sevilir.
Elektro gitar.
(bkz: kanun)
şartlar işte n'aparsın.