bugün

Adli tıp uzmanı, Ölülerle uğraşmak isterdim- ki bence çok güzeller- veya mimarlık, kafamdakileri boşaltmak güzel olurdu.
Müzikle uğraşmak, heykellerle resimlerle uğraşmak, aynı zamanda yazmak. Sanata ömrümü adarım öyle çok seviyorum ama bu imkanlarla (imkansızlıklarla) ne nasıl yapılır bilmiyorum. Çok küçük değilim ama ucundan bir şeyleri yakalama şansım da var yani (yaş 23) ama nereden başlamak lazım ne yapmak lazım bilmiyorum... Öyle çok üzgünüm ki, içimde bu sanat aşkı varken hiçbir şey yapamadığıma...

Muhtemelen içimde ukde olarak kalacak ve ben ömrümce buna kahrolacağım, çok üzüleceğim. Beni kimsenin görmeyişine elimden tutmayışına neye yetenekliyim ya da yeteneğim var mı diye ilgilenmeyişine çok ama çok kırgınım... Gerçekten canım yanıyor ama şu an hiçbir şey yapmıyorum bu konuya dair, bu zamana kadar da yapamadım...
yapmak istediğim meslek - tiyatro
yaptığım meslek - kasiyerlik.
Şaka maka jigolo olmak istiyordum bir zamanlar. Saf ergen halimle fake jigolo sitelerinden bile medet ummuştum hey gidi hey. Bu asosyallikle bir bok bulamam ergenlikte insanın aklı uçup gidiyor.
ingiliz Dili edebiyatı profesörü.
Biyoloji alanında çalışmalar yapmak isterdim. Ortaokul ve lisede çok severdim fen ve biyoloji derslerini. Okul bu ilgimi köreltti saçma sapan ezberler, öğretmeyen zorunlu ödevler, bakıp geçmeler. Şu an sadece bilimsel dergi okumakla yetiniyorum.
Orta ikide verilen forma insaat mühendisi olmak istiyorum yazmışım ve oldum da. Bu da böyle bir anımdır.
Sevdiğim mesleği yapıyorum, bankacılık..
Pzvnk (pazarlama ve nakliyat) genel müdürü.
Şu an icra ettiğim meslek, okulunu okudum, diplomamı aldım ve iki yıldır çalışıyorum. Şimdiki hedefim ise uzmanlaşmak. Başvurdum, bekliyorum.
Psikiyatr.
Futbolculuk. Çok istemiştim. Artık yaşım geçti. Umraım bundan sonraki hayatımda bu arzuma kavuşurum.. allah büyük.
gezi muhabiri.
Uzay araştırma istasyonunda gönüllü olarak astronotluk yapmak isterdim.
Siyaset...
okulunu okuduğum mesleği yapabilmek isterdim.
Boş gezenin, boş kalfası.

Boş beleş, kafayı kiraya verip, millete salça olayım.

Aptallık, mutluluktur.
Babamdan öğrendiklerimi, en iyi bildiğim işi meslek olarak yapıyorum
(bkz: ziraat mühendisi)
gereksiz işler müdürü
kesinlikle iş adamı olmak bence en mantıklısı.
şimdi değil tabii ki ama çocukken "hostes" olmak isterdim.
çok havalı gelirdi
birkaç yabancı dil konuşabilen, sürekli seyyahat eden , uçakta insanları mutlu eden güzel - bakımlı - şık kadınlar oluşu hoşuma giderdi.

çocukluk işte. nesine özenilir ki

ikram ,hizmet ,zoraki güler yüz gösterisi, aileden evinden uzak , küçücük yerde çalışmak, küçücük yerde uyumak ...
cin çıkartör ve göbek yazmanı.
millet vekili olmak isterdim...çok temiz iş...hedef yok kota yok...işe gitmene bile gerek yok... ara sıra mecliste görün, el kaldır filan...meclis lokantasında 3 kuruşa gut olana kadar et ye... bir ton ek geliri var... bundan âlâ meslek mi var ya...
çok ünlü bir kitap yazarı olmak isterdim. pilot da olabilir.
(bkz: spiker)

olmak isterdim sayın seyirciler.