bugün

götüme pamuk tıktırmayın.
internet geçmişimi silin.
Cesedimin yakılmasını istiyorum.
ben öldükten sonra çokta fifi, ölmüşüm olm vasiyetimin gerçekleştiğini göremicem gerçekleşse bile. ayrıca dünya çakal oldu vasiyet bırakırsam değiştirilme ihtimali var. burda asıl can alıcı noktaysa vasiyet bu. önce kime bıraktığını sonra neden bıraktığını bileceksin evlat..
kalem kutumun içinde camdan bir kelebek var. mezarıma benimle birlikte onu da koyun.
ah bir de güzel şarkılar çalın. ''cenaze evinde müzik de neyin nesi'' demeyin.
artık şampanya mı patlatırsınız sıcak şarap mı içersiniz bilmem ama bir kadeh de benim için ayırın.
ciddi bir şekilde gerçek vasiyetimi yazıyorum. bunu yapabilecek tek arkadaşım var zaten o da kendini biliyor.
ben öldükten sonra kalan tüm mal varlığım tamamı yardıma ihtiyacı olan insanlara dağıtılacak. tek isteiğim bu olacak.
Emri hak, vaki olunca mezar taşını mermer yerine ahşap yapsınlar.
Küllerimden yeniden yaratın.
Emmeye gelmediniz , bari gömmeye gelin .
Ölüm raporumu ona posta ile gönderin.
Öldüğümde geriye bir tek iğnem kalsa bile, sokak hayvanları barinaklarina verilsin. insanlara değil hayvanlara hakkım helal.
ne bok yerseniz yiyin.
sadece beni hemen gömün ki kokmayayım.
varlığımı bilmediniz, yokluğumu da anlamazsınız.
Ölümden sonra kimse hesabıma bakmasın vasi tayin etmek istemiyorum silinsin her şey dedim diye facebook bana tripli mailler atıyor.
Küllerimin aya atılmasını isterim.

Ben gidemedim, küllerim gitsin..
Mirasımı reddedin. Miras denilen şey aktif ve pasifleriyle, yani varlık ve borçlarıyla devrolan bir müessesedir. 3 ay içinde devretmesseniz tüm borçlarımı artık hukuken kabul etmiş sayılır, siki tutarsınız. Önce bunu bi öğrenin. Cahil cahil bana miras kaldı diye sevinmeyin. Sonra aranızda para toplayıp beni krematoryumda yakın. Küllerimi de himalayalar'a serpin.
Hangi gün ölürsem öleyim cuma günü gömün, kalabalık olsun.
buraya yazacak kadar ölmedik.
yakın, nehire atın küllerimi arkada knocking on heaven's door çalsın guns n roses'tan.
baksırlarımı seviyorum onlarıda benimle gömsünler.
Düşündüren başlıktır. Aslında vasiyet midir bilmem ama evlenirse şayet bi kere olsun gelsin başını toprağa yaslayıp mutluyum desin.
yaşarken de organ bağışı yapabiliyorsunuz gençler , böylelikle işinizi garantiye almış olursunuz . cüzdanınızda taşımanız yeter.

öldükten sonrasının bir önemi yok benim için ,sevdiklerimin yanında olursa mezarım kafidir.
Kullanılabilecek tüm organlarımı ihtiyaç sahiplerine versinler, gerisini de, bir şey kalırsa tabi kadavra olarak kullansınlar. Börtü böcek yiyeceğine bilime katkımız olsun amk.
öncelikle cenazemde hiçbir şey çalmayın.zaten ailem de buna izin vermez.cenazede ve sonrasında ağzınızdan mekanı cennet olsun, nur içinde yatsın minvalinde cümleler eksik olmasın ne olur.inşallah peygamber efendimizin
şefaatine nail olur da diyin, zira durum çok vahim arkadaşlar.teşekkür ederim.
ikizimi dövmediysem bir zahmet dövün.
bu vasiyetler hayrı alamet diyip durdum düşündüm.