bugün

tam olarak yazıyom bakın.
"günaydın ya. boğazım hala ağrıyor hastalıktan. uyumuşum baya iyi. bir de biz neden whatsapptanda konuşmuyoruz."
iyi geceler.
Amcandan sana miras kaldı. Amcamın amına goyim
Kredi başvurunuz onaylanmıştır. Aylık 720 TL taksitle 24 ay vadeli 17800,00 TL bireysel ihtiyaç krediniz kullanıma hazır şekilde vadesiz hesabınızda bulunmaktadır.
"Özür dilerim, nasıl böyle bir insana dönüştüm bilemiyorum ama artık farkındayım."
bugün izinlisiniz.
Bankalardan mesaj gelmese yeterlidir, ailem bile bu kadar arayıp, sormuyor beni.
Bu ayki kredi kartı borcunuz: 0 TL
Bugün ders iptal arkadaşlar, Gelmeyin.
Günaydın mesajına ihtiyacım var kimden gelmiş kim atmış farketmez sadece birinden gelsin yeter.
"değerli öğretmenlerimiz, sömestrde çalışmak da neymiş, benden size bir hafta daha, pazartesi gelmenize gerek yok." ........ koleji eğitim kurumları
Özledim.
Hesabınıza 5 milyon tl yatmıştır.
"Bilmem kaç milyonuncu yolcumuz olduğunuz için, size tüm opsiyonel zımbırtılar ve tüm harcamalarınız bedavaya olmak üzere: "baltık+iskandinavya+grönland+faroe adaları ve izlanda." turunu 0.00tlye hediye ediyoruz.
Üstelik bu zamana kadar yaşamış olduğunuz vize final çalışmaları gibi günlük stres faktörlerinide dikkate aldık ve size bir iskandinav kız ayarlama sözüde veriyoruz."
çoktandır takip ediyorum seni yakında karşına çıkacağım. DÜşünsenize herkese acaba bu mu diye bakarsınız .
görsel

Evet paint terk bile değilim.
gelsene istanbula. adada rakı içeriz.
seni seviyorum ve istiyorum.*

edit: bunu cinsellik algılayan sığırlar, beyninizle pipinizi yer değiştirin gerçekten lütfen.
Hata yaptık. Dinlemeliydik.
hesabınıza 30.000tl para yatmıştır güle güle harcayın.
merhaba.
ulan bu bile yeterdi be peh! sevilmedik efendiler.
sizi rahatsız eden, istemediğiniz reklam ve tanıtımlarla başınızı ağrıtan tüm mesajları engelledik,

TURKCELL

evet bunu bekliyorum.
Kendisini kamu görevlisi olarak tanıtan ve türlü bahanelerle KONTOR/TL ve kartsız havale yapmanızı isteyenlere itibar etmeyiniz.
Hattınıza 100 (yüz) kontör yüklenmiştir.

Hey gidi zamanlar. Yanlış numara verilmesi sonucu benim telefona yüklenen kontörler. Tam sevinecekken yükleyenin amcam çıkması ve babamın parasını ödemesi falan. Şimdi öyle bir şey olsa da çatır çatır on bin mesaj hakkı yapsam. Öyle bir geçer zamanki mod on.
"Sana ihtiyacım var" güzel olurdu. Nitekim yok. Yok.