bugün

Spora ara verdikten iki gün sonra eve internet bağlatmak.
Hiçbirşeyden pişman olmamaktır.
Hiçbirşeyden pişman olmamaktır.
lise birde sevgili yapmak o sevgiliyle de sinemaya gitmek senin ananı zikeyim doğukan.
pişman olamayacak kadar burnu havadalarımız da vardır.
anneme güvenip t50 telefon almanın dışında şeytanın kulağına kurşun hiç bir pişmanlığım olmadı çok şükür.
hayatı pişmanlıklarla geçen birinin ne raddeye geldiğini gördükten sonra pişman olmaktan uzaklaştım.
Hangi biri.. Anlatmakla yazmakla biter mi.. Onun yerine bir şiir yazalım.

Haydi Abbas, vakit tamam;
akşam diyordun işte oldu akşam.
kur bakalım çilingir soframızı;
dinsin artık bu kalp ağrısı.
şu ağacın gölgesinde olsun;
tam kenarında havuzun.
aya haber sal çıksın bu gece;
görünsün şöyle gönlümce.
bas kırbacı sihirli seccadeye,
göster hükmettiğini mesafeye
ve zamana.
katıp tozu dumanı,
var git,
böyle ferman etti Cahit,
al getir ilk sevgiliyi Beşiktaş ‘ tan;
yaşamak istiyorum gençliğimi yeni baştan.

1942 - CAHiT SITKI TARANCI
Biz doğmadan önce Allah bize dünyaya gelmek istiyor musunuz diye sordu ya biz de evet dedik ya abi ben pişmanım.
Matematiğin önemli yeri olduğu bi bölüme gelmek .
(Matematik dersinden yazıyorum ).
Manuel vites araba almak, mühendis olmak (ara ara pişmanım), istanbuldan ayrılmak (bu da moduma göre değişiyor) abime kredi cekmek. (en cok buna pişmanım)
Bodrum a 170 liraya ucak bileti almayip 100 liraya otobüsle gidecek olmam.
Çek şimdi 20 saati.
Okul konusunda hep yanlış kararlar verdim hala pişmanım..
zamanında amerikada yaşama imkanım varken biri için bundan vazgeçtim. ve o biri tabi ki hayatımda değil şu an. verdiğim aptal kararla evimde oturuyorum.
Eski sevgilimle sevgili olma kararı almam. Kafama tüküreyim ben. O kadar derdin vardı zaten o zaman bi o eksik kalsaydı. Bağlandın o zaman ona iyice noldu? iki sene çöpe gitti. Yıprandığınla kaldın sen. Aferim.
31. her seferinde bittikten sonra bir pişmanlık.
Sevgilimi terketme şansım varken bunu yapmadığım için pişmanım şimdi yapıştı iyice.
Her gece geç uyuyorum istisnasız her sabah bunun pişmanlığını yaşıyorum.
az önce sorulan '' fazladan poğaçam var . yer misin ? '' sorusuna hayır demiş olmam.

çok pişmanım.
istanbul'a gelmek.
Uyaroğlu olmak.
en yakın kız arkadaşına depresyondayken ve aslında böyle bir şey yokken ondan hoşlandığını söylemek.
en pişman olduğum kararlar genelde içtiğim son biradan kaynaklanan mesajlaşmalar üzerinedir.
Konservatuarı bırakmak.
Salaklıkta uzaya çıktığım karardı.
Son 25 senedir falan aldıklarımın hepsi. *