bugün

Böyle şeyleri öğrenmek istesem alır kitapları okur öğrenirdim. bu kadar gereksiz şeyi de ezberlemezdim böylece.
Türk dili ve edebiyatı okumayı düşünüyorum diyen tüm liselilerin ağzına kürekle vurmak istiyorum. Düşünmek değil en son seçenek olarak dahi düşünülecek bölüm değildir bu saatten sonra. Aklı olan okumaz. Bir bölümün hem örgünü hem ikinci öğretimi hem de açığı olmaz. Olursa da 2016 yılında kpssde sadece bu bölümden 49 bin mezun sınava girmiş olur.
Zor ama bence ödüllendirici.
inşaat mühendisliği.
ülkenin inşaata fazlasıyla doğduğunu düşünüyorum. Allah sonumuzu hayır etsin.
Kimse bana bu kadar zor olacağını söylemedi ya düzenli olarak okulu bırakmayı düşünüyorum. inşallah sonu güzel olur.
çok pahalı be devlet karşılasın = diş hekimliği .
bitirdikten sonra iş bulamazsan hiç bir şeye yaramayacak bölümlerdir. hatta bulabileceğin işleri de engeller. örneğin bir markette çalıştırmazlar seni, ya da bir yemek firması şoför olarak bile işe almak istemez. ama çalışıp atanırsan o zaman dadından yenmez.

sosyal bilgiler öğretmenliği.
Sınıftaki 4 kızdan biriydim. Tahmin etmek çok zor dimi.
Öncelikle okuduğum bölümden çok memnunum, hayal ettiğim mesleğe emin adımlarla yürüyorum. Psikolojik danışmanlık Pdr dediğimizde o ne sağlıkla mi ilgili tepkilere yol açan bir ismi var. insanların iç dünyaları neyi neden yaptıklarını, kendilerinin baş etmekte zorlandıkları sorunları bizlere danışıp onlara yardımcı olmamızı istedikleri harika bir bölümüm var. Bir insanın hayatına iyi bir şekilde dokunmak mükemmel bir his. Öğrenciliğimin bir an önce bitmesini işte bu yüzden istiyorum.
Coğrafya okuyorum aq bölümü herşeyi içine alıyor. Feminist coğrafyasını da biz işliyoruz. ABD,Çin, hindistan daha birçok ülkede nerde nasıl tarım ve Sanayi yapıldığınıda. bir bakıyorsun kartoğrafyada izohipsden eğim hesaplıyoruz. Hop ordan kültür coğrafyasına geçiyoruz ne oluyor ne bitiyor demeye kalmadan bitki coğrafyasıda ekleniyor. Bunları sindirmeden minarelermiş, madenlermiş, deprem dalga boyları derken beyin yanıyor. Meteoroloji, klimatolojiyle hangi bulut nasıl yağış getirir. Basınç merkezleri, adyabatik hava sahaları derken ben bu kadar bilğiyi nasıl beynimde tutacam diye merak ediyorsun.

Bitirme tezimi Türkiyenin bok coğrafyası hakkında yapcam ciddi ciddi 81 ilden aldığım kanalizasyon örnekleri ile Türkiyenin bok verilerini oluşturduğum bir haritada yayınlicam.
Tr de her üniversitede olan bölüm . Tonlarca mezun vermekten öteye gidemiyor ne yazıkki .
türkiye'de kalmak istersem anca diyanette ramazan imsakiyesi saatlerini belirlemek için gözlem yaparım. yok kafaya koyar yurt dışına çıkarsam yeri boşver, göğe bakarım^^