bugün

Platonik ask besledigim dayioglu ekrem'di.
kaltak. çok can yaktı orospu. daha ilkokul 2 de kadınlığını kullanabilen bi kız düşünün.
anaokulundayken dilara diye bir kıza aşıktım. hatta ilk sevgilimdi. hey gidi günler hey.
betül vardı , daha anasınıfındaydık . ışte konuşurduk , oynardık . sonra yine koşturuyoruz böyle sınıfta , ben yoruldum oturdum biraz ,sonrasında böyle uykum gelmiş uzatmışım ayakları ,kız gelsin buna takılmasın mı . yapıştı yere . kafası şişti . benim içim acıdı lan . ben de çok üzülmüştüm . sonra bi daha hiç konuşmadı . o gün kaderimin ne bok olduğunu anladıydım . insanlar hata kabul etmezdi .
ilkokul 1. hemen önümde otururdu. ikimizde o klasik üçlü ilkokul sıra diziliminde ortada otururduk. aynı mahallede olduğumuz için beraber okula gidip gelirdik, beraber oyun oynardık. oyunlarda ne zaman elense, ben de peşisıra elenirdim. yalnız kalmasına tahammülüm yoktu. sonrasında yalova'ya tayini çıktı babasının. giderken yanağıma bir öpücük kondurup gitmişti. hiç unutmam o yüzden.
Gerçekten aşık olduğum kişi benim için ilk aşktır.Ve önümüzdeki yıl boyunca onu sevdim hala da sevmeye devam ediyorum.Onun varlığını bilmek bile yetiyor bazen insana.Çünkü bazen çok sevsen bile sevdiğinle olamıyorsun. Hayatın acımasız yönü beni de bulmuş ki beni de sevdiğim insanlardan ayırdı. Artık ilk aşkıma olan inancımı tamamen kaybettim.
Anasınıfında vardı Bi tane. Arka bahçede filmlerdeki gibi opuşurduk ama kotu bir niyetimiz yoktu tabi çocuktuk. Sonra başka okula gitti o...
ilkokuldaydım adı talhaydı. dikkatini çekmek için futbol oynardım sonra kız yıldız klubunde forvet oldum geberesice.
ümit abi.
anaokulunda gökçe vardı esmerdi siyah kıvırcık saçları vardı doğal sürmeli iri gözleriyle bana bakıyodu .
4.sınıftaydım lise 2 ye giden bi çocuk vardı 2 sene boyunca sevmiştim msn nini ve facebookunu kırmıştım hatta o da beni seviyo saniyodum bizim servisdeydi yanina oturdugum zaman kalpten giderdim konusurken heyecanlanirdim vay be 4.sinifta bide.
ebru abla. cocuktum. 3 yasindayim ve onu seviyodum. cocukluk askiydi. onu orhan abiyle gorunce oyle kiskaniyodum ki. ikisi de biliyodu ebru ablayi sevdigimi. kiskandiriyolardi. bak biz evlencez diyolardi. hep kizariyodum. agliyodum. yanlarinda bile agliyodum. sonra buyudum ama hala ilk askim o gibi. kendisi evlendi 11 yasinda cocugu var.
anasınıfında burcu adında bir kızdı. üstünden 15 sene geçti şimdi vay be.
ilkokuldayken sarı saçlı mavi gözlü bir kız vardı. o işte.
şimdi nerededir, ne yapar, hiç bilmem. hatta adının bile aklımda kalan olduğundan emin değilim.
zaten bizim okulda da çok uzun süre durmamıştı.
o sarı kıvırcık saçlarını unutamadım ama.
aklımda bakışı, gülüşü kaldı.
1. Sınıftım sınıfın en yakısıkli cocuguydu o zamanlar nam-ı diğer esmer güzeli. Neyse meyve suyu falan içerdik beraber. sonra bir gün yanağımdan öptü beni 'ben artık hamileyim' diyerek 2 gün boyunca ağlamıştım.
Gazetede gördüğüm bir adama aşık olmuştum. (Onun öncesi hayali bi sevgilim vardı ahmet adında, onu saymıyorum) sonra bu adamı sürekli tv de görmeye başladım. Sonra uzun süre hiç görmedim (denk gelmedi sanırım) ama hiç unutmadım. Yıllar sonra birgün karşımda gördüm. Bir sabah uyandığımda gözlerini gördüm. Gülüşünü gördüm... Bana bakışını... Elimi tutarak uyuyuşunu gördüm...

ilk aşkım, son aşkım oldu...
Şuan instagram da rastladığımdır. Keşke rastlamasaydım da hep küçüklüğümde ki gibi kalsaydı hayalimde zihnimde.
Şuan utandım iğrendim midem bulandı bi insan nasıl bu kadar görgüsüz olabilir bide onca şey bi insanda nasıl bu kadar iğreti durabilir 18 yaşındayken zaten mercedesi vardı babası şimdi kendine Bentley Maserati range Rover Porsche almış tekne almış üstelik daha 25 Yaşında. Sokaktaki berduşa bunları alsan yapsan Gözüne yakışıklı Görünür buna yine etki etmemiş

Çok çirkinmiş ben buna nasıl aşık olmuşum Yaa Malatyalı keko.
aşk olm bu aşk.
bir defa olur. ilki de son olur.
ilkokulda güzel mi güzel tatlı mı tatlı sarışın bir kız vardı sınıftaki bütün arkadaşlarım ve benim ilk aşkımdı. Ama geçenlerde bir fotoğrafını gördüm ilk tepkim "keşke hiç büyümeseydin çocuk kalsaydın" demek oldu.
ilkokulda beş sene sevdiğim şişko sarışın bir çocukdu şimdi görsem yanağını sıkar naber tontiş derim çok zevksizmişim.
umarım son aşkları olur.
Acaba ne yapıyordur? O da evli midir? O da çocuk sahibi midir? Daha mühimi yaşıyor mu? Nasıl yaşıyor, nerede, ne şartlarda?

Bir an düşününce kalbimde sızı hissettim.
Müjgan'ın sadece ilk değil, tek aşkıydı turgut.
insan sevdiğiyle mutlu olur, olması lazım... olamadılar.
Polis, mahkeme, cezaevi bile ayıramadı onları, her an birliktelerdi, gözlerini kapattıklarında, sadece ikisi vardı dünyada.
Birliktelerdi, ölümüne seviyorlardı.
Öldü zaten turgut.
Adı alperen'di. Kreşteydim ve 6 yaşındaydım. Bir gün annem beni almaya gecikti, serviste alperenle tek teke kaldık. Ben de korka korka yanına gittim ve alperen ben seni seviyorum dedim. O da durdu, sev ne yapayım dedi ve gitti.
Annemdir.