bugün

175 kıza da aşık oldugum oldu 155 kıza da. bu işler tipe bakmıyor huyu guzel olduktan sonra insan yok boyu şu olsun saçı şu renk olsun diye seçmiyor zaten.
genel olarak sarışın derim ama hiç sarışın sevgilim olmadı.

ben yüzü güzel kadınlara aşık oluyorum sanırım. fizik de önemli tabi ama yüze göze bakıcaksın sonuçta. sahiplenmesi ve erkek olduğunu hissettirmesi de önemli.
zeki olacak, bakır kızılı doğal saçı olacak, kıskanıcak, ne çok uzun ne çok kısa olacak, güzel vücudu olacak. uğruna ölürüm.
dolgun hatlı, orta boylu, balık etli kızlar.

çok güzel olmasa da olur ama ortalama bir güzelliğe sahip olması şart.
işte buuuuuu... http://galeri.uludagsozlu...-k%C4%B1z-tipleri-814024/
Hatun dedigin minyon, esmer ve kivircik olacak kardeşim. Olmuyor ise çekik ve pembe yanakli da olur.
kumral saçlı.
uzun duz siyah sac

beyaz ten

1,70 ve uzeri boy

gozleri de yesil oldu mu tamamdir.
Beyaz tenli , uzun saçlı , balık etli ve minyon seside hafazla olmamak kaydıyla ince . Yemede yaninda yat.
aklıma gelen örnekler:

(bkz: kristanna loken)
(bkz: kristin kreuk)
Ahaha bu başlığa cevap vereceğim.
Hoşlandığım kız tipi tamamen diğer kızlardan farklı olan, az konuşan ve komplesleri, tripleri, yalanları olmayacak kızdır.
Her türlü konum için görüşüm budur.
Hem seksi hem şirin gözüken.
şimdi böyle sorunca bilemedim ne desem.

(bkz: hepsi benim bebeklerim)
görsel
farklı yaşam tarzı, minyon tipli ve efendi olması tercihimdir.
Mücadele edecek Aslan gibi dik duracak hatun kişisidir. Akabinde herkese karşı başı dik ama eşine geldiğinde o baş eğilecektir. islam'ı iyi öğrenecektir akabinde hoş görünümlü zarif kelimeleri yutmayan güzel bakan kişidir.
tip: kt001-mny10-6932
model: sifir
son kullanma tarihi: acilis + 20 yil.
seri no: - (seri yok, benzersiz urun)
balık etli hatun her zaman kazanır gözümde.
düşünceli bir insan olsun,
orijinal olsun,
laflarıyla beni kendine hayran bıraksın,
bana bir şeyler öğretebilecek bir insan olsun...

illa dış görünüş de belirteyim diyorsanız:
kahverengi saçları ve kahverengi gözleri olsun.
çok şişman veya kürdan gibi olmasın güzel olsun yeter. ama güzel olucak. bacakları düzgün ve ensesi de uzunsa, abov...
Motif örmeleri, milyonlarca motif örmeleri, bir sürü tığlarının olması, tır dolusu yün yumakla aynı evde yaşamaları,

Kek, börek yapmaları, allahın akıtmalarını pancake diye yutturmaya çalışmaları, terzi olmaları.

Eqlesinler,

Baş harfi b.
Kısa,şirin,deli dolu,kıskanç ve sadık kadındır. Mükemmeli istedim farkındayım.
Badem gözlü, simsiyah saçlı ve gülümsemesi insanı hayran bırakan kadınlar bambaşkadır.
Uzun boylu, şarışın olmayan. En önemlisi zeki olan. Mantıklı hareket edebilen. Erkek olarak sorumluluğu üstüme aldığımda bana köstek değil destek olan.
Kısa boylu ve mavi gözlü kızlardan hoşlanırım.Lakabım 35lik rakı.