bugün

başlık: 24 ağustos 2011 real madrid galatasaray maçı

entry:gönüllerin real madrid ile atacağı maçtır.
not: beşiktaşlıyım.

meali: liverpool maçından bu güne düzelemedi psikolojim. birisi nolur 8 yesin lan.
başlık:100 türk kızı 1 rus kızı 3 şu kızı 5 bu kızı vs
entry:türk kızını aşağılayıcı her türlü laf
meali:off nolur bi kız mesaj atsın nolur lan biriniz olsun atın, abazayım ben evet erişemediğim ciğerde pis.
demem o ki; ben iyi çocuktum sonradan bozdum..
entry: off canım sıkkın.
meali: sevişesim var.
(#12347515)

meal:

tıp okuyan bir hatunum. önlüğüm falan var , neşeli eğlenceli biriyim aynı zamanda , uzun zamandır yalnızım , sözlükteki genç çıtır erkeklere burdan selam ederim.
(#12346970)

meal:

ilgisiz bir sevgilim var. ama ben de çok gereksiz konuşuyorum aslında. herneyse... sözlükteki azmanlara burdan selam ederim.
(#12339282)

meal:

yakışıklıyım , param var. kadıköyde takılıyorum. mekan ismi verdim , biliyorsunuz orayı. ele gelen hatunlara burdan selam ederim .. bira da var.
(#12335862)

doğum günüm ve hala yalnızım. sarışın mavi gözlü , etine dolgun bir hatunum.annemin babamın payı bunda yatsınamaz tabiki. doğum günüm bu arada. sözlüğün yakışıklı erkeklerine selam ederim. doğum günüm ha..
(#12355342)

ateistim sıfatıyla hatun kaldıramadım , bir kere de mümin olarak deneyeceğim. olmadı diğer diğer dinleri de deneriz. başörtülü hatunlara buradan selamımı iletirim.
başlık:zehra çilingiroğlu

entry:yaşının üstünde kalitede laf koyabilen hülya avşar'ın küçük kızı.

zira facebook üzerinden annesinin ardahanlı olduğunu söylemesinden sonra, kendisine hiç üzerime vazife olmamasına rağmen annesinin balıkesirli olup olmadığını sordum. kendiside şu kapağı yapıştırdı bana.

evet ananem balıkesirli ama dedem ardahalı olduğu için nüfus kaydında da ardahan yazıyor yeterli mi *

türkçe'yi de pek güzel kullandığını görmüş oldum... umarım kaşar olmaz. ama halasından daha akıllı bi kıza benziyor.

meali: zehra çilingiroğlunu tanıyorum. üzerime vazife olmayan işlere karışıyorum. bacak kadar kızdan ayar aldım çok hoşuma gitti bir de sözlükte yazdım.
"bir daha yapmayacağım"la pişmanlık belirtilir.
başlık: kendini yatışa vermiş sözlük moderasyonu

Entry : (bkz: moderasyona laf at karma artsın) (bkz: moderasyonu beğenilmeyen sözlükte yazmak) (bkz: çelişki)

Meal : yalarım

Submeal : dünya bensiz daha iyi bir yer olabilirdi. sözlük konusuna hiç girmeyelim.

kişisel not: bkz özelliğinin amacı dışında kullanımı gerekçesiyle silinen ve aslında dolu olan bakınızlı entrylerimin ruhuna el fatiha...
başlık: ateistleri umursamıyoruz

entry : müslümanların arasına sokulmuş şer ittifakı faaliyetlerine devam ederken, ateistlerin zerre umrunda olmadığını söyleyen müslüman beyanatı.

meal : kimse bizi siklemiyor.

submeal: müslümanım dediysem bakmayın. gülen'e tapıyor, saiT'e allah muammelesi yapıyorum.kur'an denen kitabı da bir tek duvarda gördüm bugüne dek. 2 namaz suresi ve abilerin dediklerinden başkaca bir dinim yok benim...
aslında uludağ bir sözlüktür.sözlük olarak kalacaktır.
(#12745660)

anlayacağımız dilce meali: Acayip içerim ben, üstelik bok gibi param var, ismini bile duymadığınız müthiş kokteyllere tonla para verebilecek kadar hemi de.
başlık: Kavak yelleri
Yazar: yubice
entry: (#12837152)
ben 91 doğumlu olmama ve hiç sene kaybetmeme rağmen daha tıp 3 yeni geçtiğim halde dizideki oyuncunun 91 doğumlu ve doktor olduğunu gördüğümde bana: " allah allah ben nerde hata yaptımda hala öğrenciyim " dedirten dizidir.

bizce meali: 91 doğumluyum doktorum, ankaradan olan bayanlar, özel mesaj atabilirler.
başlık: Ben bu yazıyı sana yazdım.
yazar jasmine

entry:seni çook özledim aşkım.
kanıt: (#12850613)

meali: evet ben bir hatunum. Bir hatun için yalnız görünmemek çok önemlidir. Ben yalnız değilim, buradan haykırıp yalnız olmadığımı belli etmezsem olmaz. yalnız değilim çok hoş biriyim. Yalnız değilim yani aşkım bile var. yoksa sizin yok mu?
başlık: kavak yelleri
entry: kavak yelleri'nde bu güne dek; 1918 hamilelik testi, 122 kaza, 511 barışma sonrası sevişme, 13 ölüm, 1 diriliş sahnesi çekilmiş.
meali: küsüratlı atayım da attığım belli olmasın.
Fransızların aslında kıllanını almadıklarıdır.
Yazar:disi raskolnikov
başlık: en eğlenceli ülkenin ispanya olması.
(#13004197)
entry:su götürmez gerçektir. ispanya en eğlenceli ülke oluşudur. boğa güreşi var futbolları müthiş domates festivali var bir de shakira, kaka, ronaldo var. en eğlenceli ülke 1 ispanya 2 amerika dır.

edit:shakira'nın büyük bir hayrnı olarak shakira'nın barcelona'da yaşadığını bilen yazar.

Bana göre ne diyor:
Evet gördüğünüz gibi o kadar çok ülkeye gittim ki, karşılaştırabilecek kadar çok. hatta o kadar çok ki, "en" dediğim halde, iki ülke seçiyorum.
Sonradan görmüş bir ameleyim, aslında türkiyede para bulamayanhayat beceriksizi bir ailenin, yurtdışında sıçtığı bir bokum. Burjuva olmamın nedeni de tam olarak bu. Her ne kadar kendimi bir bok sansam da, para cidden bende, ülke ülke gezip çokbilmişlik yaparım böyle.
yani hayat tek kişilik. ayrıca aşk falan yok. bunu o adi kafanızada sokun. kimse kimsenin dostuda olmayacak. aslında diyecek daha bir sürü şey var ama...
başlık: fahişe gibi giyinip taciz edilince ağlayan kadın

entry:

bir erkeği kışkırtabilecek tüm giyim şekli ve davranışları yapıp ondan sonra da " böhüüüü beni taciz ettiler!" diye ağlayan kadın modelidir.

adama derler ki; tıpkı e 5 kenarında müşteri bekleyen bir fahişe gibi giyinip sokağa çıkarsan elbette tacize uğrarsın. hatta taciz edilmek için özellikle böyle giyindiğini düşünürler ve bu durumdan vazife çıkarırlar!

ortalama bir kadın bile karşı cinsi neyin tahrik ettiğini veya edeceğini bilir ona göre giyinir kuşanır. e bile bile bunları giyen kadın aranıyordur arkadaş!

şimdi eksiye asılacak mezhebi genişlere de demek isterim ki; fahişe gibi giyinip sonra da tacize uğradığı için sadece erkeği suçlayıp, tacize uğrayan kadını suçsuzmuş gibi algılamak veya lanse etmek algıda öküzlüktür!

meal: orman ne güzel!
başlık: pis kürtler /pis türkler
enrty: hiç birinizi sevmiyorum hepinizin amına koyuyum

meali: ben ırkçı oruspu evladının tekiyim.
başlık: türk kızlarının boy ortalaması
entari: (#13963781)

meali: başlık altında yerip durduğunuz o türk kızı streotipinde değilim. erkeği olsun kadını olsun bodur, çirkin, esmer türk ırkından daha üstünüm.* bu ırkı aşağılamaktan hoşlanıyorum. sözlük erkeklerine selam ederim. size türk kızlarından üstünüm diyorum! hadi ne duruyosunuz koşun artık peşimden.

başlık: topuklu ayakkabısı olmayan kadın
entari: (#13964194)

meail: ulan iki defadır uzun boyluyum diyorum. asılın, kıçımı yalayın, egomu okşayın, götümü kaldırın, bişeyler yapın!

entari: (#13956117)

meali: yazdım sonunda açık açık ne istediğimi. artık gelirsiniz umarım.
(#14265559)

"ben bilgisayar mühendisliğinde okuyorum."