bugün

yalnızlığıma aşığım aşkı bir kere tadar insan işte o tadını bir kere alırsan aşkın
farklı bir duygu yaşamayan bilemez ...
Şuan bakıyorum gönülünüz orospu olmuş siz aşkı yanlış yerlerde arıyorsunuz aşk tek kişiyle yaşanır gerisi kabak tadıdır anlıyor musunuz ?
arkanda yangın önünde uçurum
ya atlayıp kaçma şansınızı deniceksiniz ya da o ateşin içinde yanacaksınız ben ateşte yanmayı seçtim sizide bu ateşe atan aşkınızdır aşkı doğru kişide yaşayın her kızda bulamazsınız ...
şimdi sigaralarını yakabilirsiniz.
aşk tek taraflıdır. karşılıklı aşk diye bir şey yoktur. bir taraf aşık olur diğer taraf kabul eder.

aşık olan taraf, kabul eden tarafa karşı her zaman mahcuptur.
Kendini hiç tanımadığının ispatıdır.
Kavusamamak.
Yapbozun son parçasıdır bütün resmi tamamlayan.
Aşk nedir bilmem ama ilk görüşte olmadığı kesin.
kusurlara rağmen kabul edebilmedir aşk.
aşk karşındakine sensiz, asla seninle olduğu kadar mutlu olamayacağını hissettirmektir.

bunu kime yaparsan sular seller sırılsıklam aşklar.
Elimden gelse hanimimi aliminyum folyoya sarip oyle salarim sokaga ustune de hava kabarcikli koruma seyinden sararim. Ama iste kucuk bir ayrinti var hanimim yok.
Aşk; hem eliftir hem bodur. Efrah dinleyenler artıladı bile.
Dengelerin bozulmasıdır.
Aşkın, tek veya spesifik bir tanımı yoktur.
Bünyeden büneyeye, kişiden kişiye göre değişir o'nu gördüğünde ne hissettiğin.

Zaten o hislere isim bulunamadığı için koca duyguları üç harfe sığdılar. Aşk.
aşk edebiyattır.
esasen bütün mesele, aşık olmak fikrine aşık olmaktadır.

imza; Bir Uyumsuz Bulut
kötü sonu olan yoğun duygular silsilesi. aşık olmak ya da sevmek harbiden çok güzel bir duygu tabii doğru kişileysen.diğer türlü kendini zamanla psikolojik anlamda bitirmekten öteye geçmiyor.
Aşk; gidememek ama kalamamaktır.
bazen cinsel bir güdü bazen bir kaçış bazen ulaşamama. insanlık tarihinde bıkmadan konuşulan tek konudur aşk.
Kafanın içindeki oyun.
görsel
Saçlarını ben tarayabilir miyimmm??
(bkz: bu aşk adam olmaz)
Aşka vs inancını yitirmiş bir psikolojik danışman olarak , Aziz Freud'un deyimini dile getiriyorum.

'Aşk yoktur, libido vardır'
bir tür hormonal düzensizlik.