bugün

bütünlemelerden hemen sonra staj başlar ardından son sınıfsanız dersane. Bomba gibi düşmüştür staj oraya. Yazınızın tam ortasına yapışmıştır. Bedavaya ananız ağlayana kadar çalışırsınız. Okul açıkken bile daha çok dinleniyorum be.
hele bir de bir şey öğretmeyip, para da vermeyip, sadece konu mankeni olarak yazı ziyan etmenize destekte bulunuyorlarsa... enfes.
açılın ben stajyerim/@maddox

en azından bir kaç gün internete ulaşıldığında biraz daha çekilebilir hale gelen.

normal zamanda o da yok.

(bkz: şirket politikası)
hemen hemen her öğrencinin hayatının en güzel yıllarından birinin yazını harcamasına sebep olan hadedir. genellikle faydalı olsa da hiçbir faydasını görmemiş kişilerin sayısı da azımsanmayacak kadar fazladır. bu süreci kişi kendi için en yararlı şekilde değerlendirmelidir.
daha kötüsü gayet düzgün kurumsal bir şirkette staj yaparken stajın son haftasında sizinle part-time olarak çalışmak istemeleridir. hem ulan gideyim bir yerden başlamak lazım para da kazanırım dersiniz, hem de sikerim kariyeri tatil yapacam lan ben diye düşünürsünüz. iki arada bir derede durumu.
yaz tatilini gasp eden (bkz: pc kursu)