bugün

Yaylari severim. En yakin arkadaslarimdan biri yay. En acikli durumlarimiza bile asiri guluyoruz. Onu gordugum an icimde kuslar ucuyor.
kasım 2018 de yönetici gezegeni jüpiterin 12 yıl sonra yeniden evine girip 1 yıl boyunca bize bolluk getirecekmişmiş.. inanmayan 12 yıl önceki haline baksın diye yazmışlar..

Ulan (bkz: britney spears) yay burcu bir ünlü. 2007 de neredeyse ebesi silkildi. Hatta sloganı bile var. Atasözü olan (bkz: britney survived 2007 you can handle today)
Yay burcuyum, akrepler yoluma çıkmasın, pıçaklar geçerim.
2019 yılının en şanslısı olacak olan burç. Ama şans kimseye oturduğu yerden gelmez; harekete geçen ilahi desteği fazlasıyla alacak diye yorumluyorum bunu. Kendimizi geliştirelim, cesur olalım ve özgüvenli olalım sevgili yaylar.
iyi arkadaştırlar, işlerinde başarılılardır ancak aşk yaşanmaması gereken kişilerdir! çünkü çok eşlilerdir, aldatmak doğalarında var.
Bunca yıldır bir faydasını görmediğim burçtur.
Yay burcu erkeği olarak bugünde sapız.
huzursuz, düzensiz, para biriktirme özürlü, samimi, yalan söylemekten mümkün olduğu kadar kaçınan, kendini oyalamakta oldukça başarılı olan insanların burcudur. çoğunun toplumsal kurallarla ilgili soruları ve sorunları vardır. hayatta en çok değer verdikleri şeylerden biri özgürlüktür. eli açık ve esprilidirler.

(bkz: https://www.binkelam.com/...kinda-merak-ettikleriniz/)
Kesin olmamakla birlikte yay kadını sevgilisini değil sevdiğini kıskanır özgürlük düşkünüdür ama sen bana karışamazsın özgürlüğü değil psikolojik olarak özgürlük fikirsel özgürlük ister. Erkeklerine gelince niye bu kadar övüyorsunuz kendinizi niye bu kadar abartılı konuşmalar etiket merakından kurtulunuz please.
Kimselere benzemeyen(ikizler gibi) bir diğer burç.
En asil duyguların burcudur.
Konuşkan, meraklı, renkli, sevecen ve ılımlıdırlar. Cana yakın davranışları ile etrafındaki insanlar tarafından sevilir.

insanları mutlu etmek için yalan söylemek veya doğruları söylememek ona göre değildir.Her konuda açık sözlüdür.

Ha bide özgürlük konusu var tabi *
Mensubu bulunduğum çok güzel bir burç.

Burçlara dair hiçbir şey bilmediğimden ve fazla da ilgilenmediğimden dolayı ancak bu kadar övebildim kusura bakmayın.
Adı geçtiğinde "özgürlüğüne düşkün" demeyene ne yapıyorlarsa artık herkesin dilinde.
Aslan burcu olmasaydım olmak isteyeceğim tek burç yay olurdu.
Illa ateş, ne yapalım..
oğlak burcunun o denli çok olduğuna inanmıyorum.
en basiti, yüzbinlerce insanın doğum günü 1 Ocak. aynı şekilde Aralık'ta doğan insanların doğum yılı sorun olmasın diye kimliklerini ocak ayında alıyorlar. yay'ın l kadar az olmasının sebebi bence bu.
Annemin Burcu.
Bu burcun insanları kadar bencil ve umursamaz insan görmedim. Eğer bir menfaatleri yoksa en ufak iyilik bile yapmazlar.
yarısı hayvan olan burctur.
simgesi yani. at gibi bi şey.
Severim. Genel olarak jüpiter etkilileri severim insanı ne arkadaşlıkta ne de ilişki bakımından yormazlar. Kendim de öyleyim diye sanırım. *
Erkeği arzulanandır ve elde tutmak çok zordur.
Mükemmel olduğu için kıskanılan burç.
Hem ateş burcu ol, hem değişken ol, hem de jüpiter yönetici gezegenin olsun.
önce yapar sonra düşünür. spontanlığı sever. isterse yapar. istemezse sittin sene yapmaz. mottosu "keyif olsun"dur.
özgürlüğünü hiçbir şeye değişmez. hayatı planlamayı sevmez, çünkü yarın canının ne çekeceği belli değildir. kimseyi hayatı hakkında söz sahibi yapmaz.
benim burcumdur. + ne halt yediysem yaptığım empati yüzündendir. siz siz olun empati yapmayın diye teşvik edecek ama edemeyecek kadar saçma durumlara düştüm.
kendileri kadar boşvermiş olmayı çok isterdim.