bugün

Temiz konuşun lan.

Yay burcu erkeği bey diyeceksiniz.
değişik duygulara sahip erkektir bir gün ağlarken bir gün gülebilir. felsefeye göbekten bağlıdır onsuz yaşayamaz. çok felsefeye kapılırsa herkes gibi ayarı kaçırabilir. yay burcu erkeği ile çıkıyorsanız onun çok bilmiş bilgiç tavırlarını hoş görün, sizi şımartmasına izin verin. bu erkeklere sherlock holmes erkeği de diyebilirsiniz. Dünyada türkiye de en az bulunan türlerdir. koruma altına alınmalıdır.

son bir not: asla aldatmayın çünkü asla affetmez. affettim dese de.
Çok sağlam erkektir. idealist fütürist ve yakışıklılık bunlarda bolca bulunur. Yalnız kalmaktan korkmazlar, Sıkıldığı ortamda asla kalmazlar, çok sıkmayın bu erkekleri zira çok sıkıntıya gelemezler.
galaksinin en karizmatik burcuna sahip erkeğidir. Aralık ayı bizim ayımız doyasıya kutlayalım.
benimdir.
yay diye burç mu varmış amk!
övünmeyi sevmeyiz.
kıvrılır esnektir.
Tanıdığım bir iki tanesi vardı ortak özellikleri motorlara arabalara dövüş sporlarına ilgili olmalarıydı.
Kasım sonu aralık sonu arası doğuyorlar.
Efendim canım.
Eğlenceli ve hareketli insanlardır.
başarılı kadınlara düşkün erkek gurubu.
erkek görünümlü kadın. hiç bir işi doğru düzgün yapamaz.
adam gibi adamlardır , çok üşengeçlerdir. ama götünü kaldırırlarsa en iyisini yaparlar. biraz nerde ne soracaklarını bilmiyorlar rahat olduklarından.
bi tanesiyle yaz gelse de kamp yapsak diye bekliyoruz. gezgin ruhunu yerim.
ayran gönüllü değildir. yerine görw davranır. geneli yakışıklıdır.
cool görünmek için götünü yırtan erkek. bunlar özenti tiplerdir. sağlam bir dostları bile yoktur ama ortam adamı gibi görünmeye bayılırlar. kimse siklemez bunları. aslında yapayalnızdırlar. palavraları çoktur. çok kolay aşık olan veya aşık olmuş gibi yapan, çok kolay -seni seviyorum- diyen problemli erkeklerdir. kafadan kontaktırlar.
öyle cool görünmek gibi bir tavrım yok yalnız kolay aşık olduğum beş para etmez insanlara haddinden fazla değer verdiğim doğrudur o kısmı tutturmuş arkadaş .
o değil de yay burcu erkeklerinden bir kuyruk acısı olduğu belli arkadaşın herkesi aynı kefeye koymayın hanfendi , şahsen hiçbir kadına bir zararım olmadığı gibi hep incinen ben oldum . ayrıca yay burcu erkeği doğuştan liderdir o yüzden de sosyaldir öyle kafasız falan gibi tabirler ayıp oluyor .
valla ben su kurbağası gibiyim günde 2 kez yazın 5 kez yıkanırım seni biri yay burcuyum diye kandırmış olmasın .
entrylerine çok güldüğüm başlık. sakin olun yaylar çok titiz ve genellikle düzgün tipler olduğunuzu biliyoruz. sevdiğim de yay idi. swh
keyfine düşkün vur patlasın çal oynasın.
Dediğim dedik, biraz da bencildir. Sevimlidirler genelde
en yakın arkadaşım yay burcu

ne istediğini bilen idealist ve hırslı bir yapısı var.
Tavşan gibi erkeklerdir.

çok kolay seni seviyorum valla bak çok seviyorum seni. Heheueheuehue. Yay burcunun genel itibari ile kafa yapısı dünyayı siklememe üstünedir. Rahatlıklarından ödün vermezler. Adamım diye dolaşmak istemezler amk bu özellik akrep erkeklerine hastır; elde tesbih, dar paça pantolon ve artist tavırlar.. bunlara bürünenlere az rastlarsınız, burçların evlerinde birinin götüne akrep ya da ikizler girmiştir yani...