bugün

ev sahibinin elinde bir kutu vazelinle gecenin 2 sinde odanıza girmesi.
tuvaletteyken suların kesilmesi ,birinin pat diye yattığın odaya girmesi, karnın açken çay ikram etmeleri , çok uykun gelmesine rağmen bir türlü yatakları yapmamaları vs bunlar arasında sayılabilir.
sabahleyin daha kimse ayakta değilken gözlerin fal taşı gibi açılması ve bir daha uyuyamamak.
gece tuvaletinin gelmesi ve kimseyi rahatsiz etmemek icin gidilmemesi durumunda altina kacirmak.
cırcır olmak.
Yatma zamanı geldiginde tek yatagı kullanıp karşılıklı mutualist şekilde ayak koklamak.
tuvalette 31 çekerken yakalanmak.
Tuvalette sıçtıktan sonra tuvaletin tıkanması ve bokların gitmemesi.
gece kamyon devirmek.

tuvalet falan hikaye amk. altına sıç daha iyi ama kamyonu devirdin mi o iş yaş.
regl olmak.
edit: bi de dokundugun seyin kirilmasi.
gece acıkmak.
tuvalete gidersin bi güzel sıçarsın ama sifonun gücü o boku götürmeye yetmez ve yarım o boku götürmeye çalışırsın sonra fırça bok olur en sonda da o fırçayı temizlersin.
aynı odada yatmak zorunda kaldığın ev sahibinin sevgilisi olan kızın, senin uyuyup uyumadığını kontrol etmek için buzdolabından su içmek ayağına kalkıp buzdolabının kapağını açıp, su içip kapatmasının ardından senin uyuduğunu zannedip, gidip ev sahibi olan sevgilisiyle sevişmesi ve bunun sabaha kadar bir kaç kere tekrarlanması sonucu senin bunu yanlış anlayıp, ev sahibi buzdolabından su içeni sikiyo zannetmen ve çok susadığın halde su içememen.
kamyonu devirmek.
nedense hep götle bokla ilgili meselelerdir.
ishal olmak.
kabız olmak.
yatağa sıçmak vs.
erkek yazarların ağız birliği ettiği madde; kamyon devirmektir. utanır sıkılırsınız. ama küçükken amcamın evinde kusarak uyanmıştım. kötü olmuştum o zaman.
yattığın odada sinir bozucu tik tak seslerini çıkaran bir duvar saati olması.
Regli tum carsaf kan icince kalabilir.
yüksek yastık. yüksek yastık mı olur. benim gibi bir adam için bunu söylemek zor pek erkeksi değil ama yastığımı çok seviyorum. yastığım galp.
altına sıçmak. kıyafeti değiştirebilirsiniz ama kokusunu saklayamazsınız.
Her şey gariptir bana.

Usta ben yadırgarım her bir şeyi. Yastığımı, nevresim kokusunu, ışığın girdiği açıyı mesela. Hem ben uyumadan sıkıcı bir belgesel açıp onun karşısında sızmayı severim. Misafir evinde bu durum çok olası değildir, işiyecen bir garip hissedersin sonra. O sebeptir ki yatıya kalmayı elimden geldiğince tercih etmem. Saat kaç olursa olsun yatağımla olan hasretimi gideririm.
Köpek fobiniz olmasına rağmen evde iki üç köpekle burun buruna gelmek. Herhalde geceyi bahçede geçirirsiniz artık.
Gece uyandığınızda evinizdeki tuvaletin yeriyle misafirlikteki tuvaletin farklı yerde olması. Artık nereye giderseniz orası tuvalettir...
Valla hiç tavsiye etmem zaten bu tur misafirlikleri. Acil bi işiniz oluyor ne bileyim rahat olmuyorsunuz. Simdi bide buyuk tuvaletin gelmesi meselesi var ki dusmanima gelmesin bu.
kafama göre yastık bulamamak.