bugün

bu insanlari gercekten anlamak guc. daha dun gece ulan dedim bir penceren disari cikayim sokaga bir bakayim yine gotunde kurt olanlar kendini belli edecek mi bir de gordum ki karinca gibi biter bitmez kendini disari atmis herkes ulan gece 12 12 ne var amk disarida zaten salgın var ne buluyorsunuz kendinize eglence anlamadim ki. ulkede yasamasi zoruma giden kitledir. bunlar yuzunden temmuz gibi biz anca cikariz karantinadan.
Bazen mecbur kalan kitledir.

Şahsen ben dün gece çıkacaktım sonrasında;

"lan şimdi sözlükte birileri kalkar başlık açar ileri geri konuşur otur oturduğun yerde yarın çıkarsın" diye düşündüm.

Huzurla otururken, uzun zamandır peşinde koştuğum ve 2 sokak ötede oturan hatun kişisi;

" sigaran var mı bende hiç kalmamışta" diye mesaj atınca

Silkerim sözlüğü de, açacakları başlığı da giydirecekleri entryleri de diyerek çıkmış bulundum.
sigarası Bitmiştir, siz bağımlının halinden ne anlarsınız ki zaten. :(
Cehalettin kol gezdiği kitledir. Allah akıl fikir versin. Evet.
4 gün evde kalınca patladınız sanki. Evet.
Çıkarken beyinlerini de evde bırakıyorlar sanırım. Gerçi var mı ondan da şüpheliyim ama.
Korna sesinden uyuyamıyorum. Sanki savaş bitti şenlikler başladı.
Beyin kıvrımlarını sevdiklerim.
keşke kendinden bi sonraki gelen sperme yer verseydi diye düşündüğüm kitlenin üyeleridir kendileri.
Bu durum artık yanlış olmaktan çıktı. Çokta eleştirmemek lazım. Duyarlı insanlar gerekmedikçe evden çıkmıyorlar. Ancak bu duruma yasak adı konulduğun da insan kendini bir kapana, bir kafese hapsedilmiş gibi hissediyor. Herkesin psikolojisi bozuldu artık. Butik bir site de yaşıyor olmama rağmen kendimi şanslı hissediyorum. En azından bahçesine çıkıp bir nefes alıp eve geri dönebiliyorum. Bunu yapamıyor olsam eminim ben de çıkardım.
Gece tam 00:00 da kendiliğinden çalışan şahinleri sokakta görmekle hak verdiğim sitem.
bu insanlardan iyi deneme tahtasi olur. ödül- komut sistemiyle eğitilirler.
süzme cahildir genelde türkiye de yaşarlar.
kesinlikle ben. ne derseniz deyin.
insanlardan uzak mesire alanına gidip. bi kaç bira içmeyi düşünüyorum.
hava atmaya çalışan gereksiz insanlardır.
Sanırım ilkkez bu gece dahil olacağım kitledir.
An itibariyle tüm türkiye’dir. Ulan bunaldık be. Evet.
Acil bir işi yoksa keko olma ihtimali çok yüksektir. Net.
Korna ve müzik sesleri hemen gelmeye başlayan kitledir.
Patladık ben de yarın çıkıcam avm ye gitmem lazım evde iki 65 yaş üstü var ihtiyaçlarını ben görüyorum. Bu kadar yasak yapıldı insanlar bunaldı yarın görün kalabalığı.
Anlam veremediğim kitle. Hiç akıllanmazsınız.
ameliyatla alınması gereken tümöral bir kitledir.
Genelde sahinci ve doganci keko tayfadir.
Çıktım valla kusura bakmayın, gittim en yakın benzin istasyonunda çalışan pompacıdan.. Yok ya öyle değildi gittim market çslışanından sigara aldım geldim.
Sabaha kadar çatladın mı dediğinizi duyar gibiyim.
Valla kusura bakmayın ama çatladım amk! (ta ikindi vakti 3 57 de içmiştim son dalımı) o yüzden bu durum sizi hiç de alakadar etmez.
Sahi ya? Biri aydınlatsın. Bu kadar acil nereye niçin gidiliyor? Gördükçe hayrete düşüyorum. Ciddi bir sebebi yoksa garip bir psikoloji...
Bir de marifet gibi buraya yazmislar. Egitilmezsiniz siz.
Doğal seleksiyon ile azalması gereken kitle.