bugün

düşünsenize, uyandıktan sonra arkadaşınıza gidip 2023'ten geldiğinizi söylüyorsunuz ve Fenerbahçe'nin hala şampiyon olamadığını, küfürleşen Erdoğan ve Bahçeli'nin kanka olduğunu, Davutoğlu, babacan ve temel dedenin CHp tarafına geçtiğini, Kılıçdaroğlu'nun 13 Cumhurbaşkanı olacağını, fethullahçıların darbe yapmaya çalışacağını, doların 20 lira olduğunu falan anlatıyorsunuz.

kıçıyla güler ama biz de 10 sene sonra olacaklara şimdiden böyle hazırlanalım...
'gezi parkinda kafana gaz bombasi mi yedin' tepkisiyle karsilasilabilir.
Dolar, borsa ve gayrimenkul yatırımı yaparak 2023’e ipimle kuşağım s.kimle t.şağım modunda girmenin altlığını yapardım.
Ne güzel olurdu ya. 2013 yılında gamze diye çok güzel bir sevgilim vardı. Aynı yıla geri dönsek bu sefer eşeklik yapıp kızı elimden kaçırmazdım..
Bu yaşta 2013 yılında uyanmak.

Kötü fikir değil...
2013 degilde 2003 sabahında bir güne uyansam soyle. Bir arkadaş bana gelip "lan dün gece bi rüya gördüm istiklal caddesinde yuruyudom turkten çok Arap vardı " dese bende hasiktir len ordan öyle şey mi olur olum guldurdun beni sabah sabah. Neyse bak akşam ayarladik mekanı 4 kisiyiz yer iceriz 50 lira ya tutar ya tutmaz.