bugün

başlık: tavanımda ki böcek 1 haftadır aynı yerde

1. duruyo neyle besleniyo bu hayvan sizce? düşse öldü dicem düşmüyo da kımıldamıyo da anlamadım

2. #direnböcek

güldürmüştür.
başlık: market arabasını doldurup kaçıyorum

1. nişantaşında bir iki markete dadandım son günlerde... iş çıkış saati market arabasını alıp en pahalı şeylerle dolduruyorum... havali kadınlarla omuz omuza göz göze şarap seçiyorum en pahalısından... kedim köpeğim varmış gibi mamalar alıyorum amk... sonra tencere reyonunda arabayı terkedip kaçıyorum bim'den dost yoğurt alıp doğru parka... ahahahh havaya bak amk... nasıl da hayran hayran baktılar.. kedi mamasını bulsam ben yerim amk kediyi hoplatan şey bir ihtimal beni zıplatır ahahhah
Başlık: yoldan yılan buldum capsliiiiiiiiiiiii

Entry: http://f1210.hizliresim.com/12/3/dmddw.png

beyler bildiğiniz sürünüyodu hayvan o an içim çok acıdı aç olduğunu hissettim ve aldım onu getirdim besleme kararı aldım insanlara karşı çok uysal lan ağzı var dili yok ve isim arıyorum yılanıma isim tavsiyesi olanlar yardımcı olursanız sevinirim
edit: yılanım adını yoğun istek üzerine ekans koydum beyler
yarın onu çalıştığım ofise götürüp kız tavlayacağım siz hala elizabet
sabri: selem Neymar
neymar: selam sabri
sabri: neymar ne yok
neymar: ığfegrsbkmsr.
başlık: cennet hakikaten varsa

1.yarragi yedik biliyosunuz dimi?
(amoq, 05.01.2010 06:24 ~ 06:25)

2.olum seni huri yapmazlar oraya korkma
(fenafillah, 05.01.2010 06:25)
öğrenince şaşırılan bilgiler vol2
-penguenler senede 1 defa 3 saniye s.k.şiyolarmış
böylelikle yetişkin bir penguen benden daha s.k.şken oluyor böyle bilginin ben amına korum bülent başgan
başlık: zenciler ne kadar şanslı lan

1- Lan bu zenciler koşsa atlet oluyor, konuşsa rapci , 2 top çelse NBA'de oynuyorlar, sokakta 2 tur atsa gangsterler amk..
başlık: ccc nasıl okunur?
2. Asosineyşın.

Yarmıyor olabilir ama tebessüm ettiriyor. Ve yaklaşık 2 yıl önce okumuştum. hala Aklıma geldikçd gülümsetir.
başlık: kuzenimi az kalsın sikecektim piçleeeeeeeeeerrr

malum yaz geldi, bunların yazlıkta kalıyoruz yine geçen gün. abisi falan da yok evde. oturduk film izledik, tavla felan oynadık, yemek yedik işte. saat geç oldu ben yatayım artık dedim. dur ben sana şort vereyim dedi, iyi ver dedim. aldım şortu içerde giymeye gidiyodum tam dur ya burda değiştir nolacak sanki yabancı mıyım sen de dedi. şaşırdım amk. iyi dedim, çıkartım pantolonu boxerla kaldım. bu gördü tabi malı sırıtıyor falan amk birden avuçlayıverdi benim siki. şok oldum lan. ardından dudaklarıma yapıştı amk. bi tokat koydum buna dedim mehmet napıyosun lan kuzeniz biz amk. gitti koltukla bayağı ağladı falan. salak mıdır nedir amk tövbe tövbe.

kuzenimizi de sikecez az daha vay amk.

(vayamisinasokemmm , 15.07.2013 16:23)
başlık: beyler sevgilimin adı sema doğum gününde ne hediye alim lan

2. semaver al, o anlar.

gülmekten sıçırtmıştır.
"başlık: kızın adı rojin

entry: nerelisin diyorum istanbulluyum diyor.
aslen nerelisin diyorum.7 kuşaktır istanbulluyuz diyor. ataları bizans kürdüydü galiba amk"
--spoiler--
başlık: müslüm gürses

entry: unutma unutturma
1953 - %
--spoiler--

sonsuzluk işaretini karıştırmış arkadaş.
http://inci.sozlukspot.com/e/125143885/
başlık: ev arkadaşımın kız arkadaşı duş alırken

1) bilerek evin sigortlarını kaldırıyorum, şohpen elektrikli su soğuyunca bağırmaya başlıyor, banyonun kapısına kadar gidiyorum noldu diyorum su buz gibi diyor aramızda sadece 1 kapı var kapının buhulu camından onu seyrediyorum. miss.
(var mi mazooo gibisi ?, 22.07.2013 19:53)

2) şimdi kardeşim,
1. sigortayı kaldırırsan elektrik kesilmez indirirsen kesilir.
2. buhulu cam değil buğulu cam.
3. kaldıracak başka şey olmazsa anca öyle sigorta indir kaldır yaparsın.

şimdi gibtir git.
başlık: namaz kıl şükret diyenler bi bakın

2.

şükür namazı kılınışı :

1. rekat

niyet (niyet ettim allah rizasi icin sükür namazi kilmaya)

tekbir (allahu ekber)

0
|/
|
|_

0
|
|
|_

sübhaneke, euzu besmele, fatiha- zammi sure

ruku (sübhanerabbiyelazim)

_0
|/
|_

secde (sübhanerabbiyelala)

_¯¯/0_

2. rekat

besmele, fatiha suresi, zammi sure

ruku

_0
|/
|_

secde

_¯¯/0_

tahiyyat, salli + barik, rabbena

0
|/_

saga ve sola selam
başlık = ülkü ocağında yediğim akıl almaz dayak

arkadaşlarımın ısrarıyla gittiğim ülkü ocağında yediğim akıl karı olmayan dayak beyler, ilk başta her şey çok güzeldi.

önümüzde mide yakan çaylarımız akıllı uslu bi abi bizlere memleket kritiği yapıyodu. ben ilk defa gittim ülkü ocağına biraz garipsemiştim ortamı. herkesde hilal bıyıklar, tespihler..

abi konuştukça konuştu sıkılmaya başladım amk, bi ara bitirdi konuşmasını bana döndü sen ilk defa geliyon ee anlat bakalım dedi. sabahtan beri susmamıştı amına koduğum, sıkılmıştım bi de. arkadaşlar çok ısrar etti öyle geldim ıvır zıvır dedim geçiştirdim. biraz kıllandılar bana.

neyse sonra amkduğum tekrar başladı bi şeyler anlatmaya, arkadaşlarımdan zafer'e ben kalkıyom dedim, o da dur olm otur iki dakika daha dedi. bi de turan diye bi arkadaş var o da yanımda amk otur diyolar bunlar. neyse oturduk çaya abanıyom sıkıntıdan turan'la benim çay bitti zafer de kendine çay doldurmaya gitmişti.

sağ elimi havaya kaldırdım işaret parmağımla orta parmağımı açıp zafer! diye bağırdım iki çay diyecektim ammoınnaaa koyim nasıl vuruyolar orospu cocukları kendimi dışarı zor attım, kaşım gözüm patları götveren orospu cocukları
(apranax ?, 14.05.2013 21:26)
bir michael sikkofield klasiği;

başlık: selam ben eski bayramlar.

entry: ben nerdeyim?
başlık: sigarayı bırakmak isteyenler beni iyi dinleyin

1. içmeyin olm çok zararlı
2. oha bıraktım beyler.
(bkz: yormiir)
başlık: serkan inci başından vuruldu

2. o mal başından vurulsa mermi yarım saat beynini arar.
başlık (bkz: nihat gençteki inanılmaz mantık hatası)

1)ferhat güzel çok mu güzel piç

2)ahmet türk türk mü yarram

3)ibraim tatlıses çokmu tatlı sesli amq

4)nihat kahveci kahvecimi amk

5)mehmet topal topal mı amınakoduum

6)gülben ergen liseli mi amk?

7)hakan balta baltamı amk

Not: inciyi zerre sevmem fakat arada güldürüyorlar işte.
mizahın bol olduğu entrylerdir.
görsel
başlık: şişmanlar hatta obezler koşuun

1. koşun amk günde 2-3 saat koşun. sevgi kodumun boynuzlu alagavatları sizi. tatlıyıda ekmekle yiyonuzdur siz
başlık: sevgilimin sütyenini açamıyorum yardım

1. geçen kıza kafa attım resmen.
anneminkilerle çalışıyorum olmuyor amk.

2. panpa önce böyle --> <-- sonra böyle <--- --->
başlık: rte türkiye nin gelmiş geçmiş

entry: en büyük lideridir.

@2 görsel