bugün

Yıllardır düşüncelerimi değiştirebileceğime inanıyordum, sonunda başardım; Düşüncelerimi değiştirebileceğime inanmıyorum.
Erkekler regl olsaydi, dunyadaki savaslar bu kadar buyumeden biterdi. Kim gidecek baska bir ulkeyi fethetmeye o karin agrisiyla?
anneme 'astral seyahat'e çıkıyorum' desem, muhtemelen vereceği ilk tepki ' kalın giyin ' olurdu .
yıldız kaydığında "bi daha kaysın!" diye dilek tutarsak, olayın bilimselliğine bir ışık tutmuş oluruz bence.
‎"abi baksana çok komik bi video" deyip 10 yıl önce izlediğiniz videoyu açan arkadaşlarınız yerinden alınır, dövülür, aynı gün teslim edilir.
hiçbir şeyi kıskanmadım "hiç aldatılmadım" diyen insanlardaki altyapısız özgüveni kıskandığım kadar.
Sevgilisi olan bi kızın duvarına "Çok düşündüm sanırım haklısın. Bize bi şans daha vermeliyiz" yazıp onun da ocağına incir ağacı dikebilirim
"Ada, ben ayrılmak istiyorum.." Issız Nihat
çocukken elektrikler kesildiğinde, odasında mum ışığının yansıttığı gölgelerle duvarda oynayan bir neslin hayal gücünü yok edemezsiniz.
Dünyada kalan tek erkek sen olsan bile sana vermem diyen kadın: öyle bi durumda sana bakar mıyım sanıyorsun?
kendi eksenin etrafında cumartesi 5 saatte, pazar 3 saatte, pazartesi 72 saatte dönüyorsun, işveren dostu, patron yarısısın, ey kahpe dünya!
Kimseden LYS'de başarı beklemeyin. Zaten ilk 1 saat "Sorularda bi' ibnelik var mıdır lan acaba" deyip şifre çözmeye çalışarak geçecek.
ciddi bir surat ifadesiyle sabahın köründe kulaklıkla son ses halay müziği dinleyen adamdan çok korkuyorum. tarifsiz bi manyaklığı var.
sevgiliden alınacak en buyuk intikam aldatmak degildir."aldatıyormus gibi yapıp" ama eline hicbir koz vermeden,süpheden öldürmektir.
Eğer bugün türk erkeklerinde erken boşalma problemi görülüyorsa bunun tek nedeni cine5'teki erotik filmlerin şifresiz ilk 5 dakikasıdır.
Savaşlar hala sıcak, fazla ilerlemiş olamayız.
oturup butun gun seni uzen adami dusunucegine seni uzmeyen milyarlarcasini dusun. kasli dusun, ciplak dusun, bi daha dusun, daha iyi dusun.
"Evleneceğin kadınla, eğleneceğin kadın farklı olacak diye bir olay çıkmış. Ne şanslısınız, biz yanlış zamanda dünyaya gelmişiz." [Hz.Adem]
Az önce "npn?" diye sms geldi. Ne yapıyorsun > n'apıyorsun > napıyosun > napıyon > napıon > napon > npn. Darwin
oğlum olursa ona ilk olarak güzel kadınlara hayır demeyi öğreteceğim, ardından da dünyaya hükmetmeyi.
star tv'de yayınlanan bazı filmler: katil arılar, zehirli örümcekler, amcık sinekler, orospu kurbağalar, yavşak bukelamunlar.
Deniz Seki "sözyaşlarım" diye albüm çıkarmış. Böyle bir isim aklıma gelse; varoşluğumdan utanır, biri duyacak diye sesli söyleyemem be.
Yeryüzünde Serdar Ortaç olmaktan büyük dram yok. Düşünsene ben istesem hiçbir konserine gitmem ama o hepsine gitmek zorunda.
tedavi kaçınılmazsa sevk alacaksın.
Kusura bakmayın ama hipermetrop kadar saçma bir şey görmedim. Uzağı anlarım da bir insan yakını nasıl göremez. Yakın lan, burnunun dibi.