bugün

Juliet : Ah Romeo,nedern Romeo'sun sen? inkar et adını, reddet babanı!
Romeo: Piç miyim lan ben ?
Küçükken cep telefonu almaları için anne babasına ısrar eden çocuk, büyüyünce o telefondan gelen bir kısa mesajla terk edileceğini bilseydi sadece ev telefonu kullanırdı
+Ayni yerlere bakp baska seyler gördükk.
-Çünkü sen sapıktın.
Peşimden koşan çok diye sevinme; iktisat der ki fiyat düşünce talep artar ..
Çirkin kız+yakışıklı erkek; erkek kör.
Çirkin erkek+güzel kız; erkek zengin.
Çirkin erkek+çirkin kız; aha da gerçek aşk
Telefondan facebook'a girip '' Diskoda arkadaşlarla kopmak '' yazan ergen, kız kardeşinden gelen 1 yorumla krize girdi.

''Tuvalette patır patır sıçan ben miyim'' ?
Annem yakında ' Tanımadığın insanları ekleme,tanımadığın kişiler eklerse sakın kabul etme emi yavrum. ' diyecek diye korkuyorum.
Dedeme "hay amk."dedim hangi "Namık" dedi . Simdide oturduk ıhlamur içiyoz
-" üşüdüm.. " dedim.
-" akşam akşam qöt baş açık dışarı çıkarsan tbi üşürsn qerizekaLı sıkı qiyinseydin. " dedi..
" ßir daha sevdim . . . "
istanbul'u dinliyorum gözlerim fal taşı gibi açık. Geçen cüzdan gitti bu sefer yemem !
Yelkovanla akrebi üst üste gördüm. Toparlanmaya çalıştılar ama benden kaçmaz. Hemen olaya müdahale ettim, çıkarttım pillerini günahkarların.
Hindistan'da inek bokuna holy shit mi diyolar lan?
"Unutulmamalı ki; gözleri güzel yapan rengi yada boyası değil, Bakışların ta kendisidir".
facebook status:"burcu bugün komadan çıkmış arkadaşlar!"

yorum: "burcucum çok güzel çıkmışsın.."
kavga ettiğim arkadaşlarımı telefonuma yalv diye kaydediyorum. aradıklarında "yalv arıyor" u görünce dayanamayıp affediyorum.
koskoca prens wiliams'ın ama damatlık elbisen tosun paşanınkine benziyor. insan temiz bi damatlık çekerdi üstüne.
Sorarlarsa aşk yetmezliğinden öldü dersiniz..
"erkek bluetooth gibidir, yanında bağlıdır uzaklaşınca yeni aygıt aramaya başlar diyorlar ya...kadın da wireless gibidir, hepsini görür en güçlüsüne bağlanır."
--spoiler--
ölmek için doğmuştur insan; o yüzden bayılır, her yağmur sonrası toprak kokusuna.
--spoiler--

akşam akşam içimi kararttın be adam!
ister kırılıp dökülelim, ister yok olup dirilelim. sevişmeden uyumayalım, boy abdesti almadan ölmeyelim. cenabet cenabet gitmeyelim.
bir lafa bakarım laf mı diye, bir söyleyene bakarım adam mı diye, sonra tekrar lafa bakarım laf mı diye sonra karşıya geçerim.
Kimine göre ilk 3 harfinden ibarettir ' Yaşam ' kimine göre son 2 harfinden.
twitter'dan kız düşürdüm. şimdi sağlık ocağındayız, kolu kırılmış.
* elimin yumruğu karda kalmış portakal bahçesine benzer..
* korkuyorsan ananın yanında kal..
* şimdi kaçtı mı gırtlağımıza papazın sakalı..
* oturttular mı bizi kuş tüyüne.
* lafımızın lastiğini çekme de içimizdekini dökelim..
* aç şimdi kulağının mikrofununu..
* nasıl, fasulye mi dedin..
Son Dakika Haberi: Ahiret soruları da çalınmış... Ölümler iptal...