bugün

200 TL’ye alınan ayakkabının fiyatı, baba sorduğunda 100 TL’ye kadar düşerken; arkadaş ortamında sorulduğunda 350 TL sınırını zorluyor.
hayatın sıkıcı olduğu falan yok, sizin paranız bitmiş.
--spoiler--
ankaralı olmak ırsi mi,kızlar bizden tırsi mi ?
--spoiler--
neymiş efenim gidince baya bi ağlamış... motor su kaynatmış olmasın.
"Dostça ayrıldık ne demek lan? Aşkım ben ayrılmak istiyorum. Tamam kardeşim ne demek. Sağol kanka. Lafı mı olur moruk."
ilk kez yazılacak kıza : aaa ikizi gibisin eski çıktığım kız arkadaşımın olamaz bu kadar benzerlik ben başta o sun diye eklemiştim zaten ama değilmişsin inanmıyorum gerçekten çok benziyorsun naber? nerelisiniz? (ENTER)
artık eşşeğin amına yavaş yavaş su kaçıran iletilerdir.. yarmıyor. güldürmüyor. hepsinden öte tebessüm dahi ettirmiyor artık.
Bana yalan söyleme yalanım olursun, benle oyun oynama oyuncağım olursun!
i turned my phone to "airplane mode" and threw it up in the air. worst transformer ever...
Ütüyü icat eden de ağır psikopatmış yalnız adam düşünmüş düşünmüş işe yarayan işkence aleti yapmış.
aklının almadığı hayalleri değil, götünün yemediği gerçekleri yaşıyorum.
http://sphotos-a.ak.fbcdn...350126975_381395820_n.jpg
değer_verince_götü_kalkan_insan_götü_indir_full_indir_hd_indir_ücretsiz_indir.mp3
Son dakika ; fatih terim ilk 11 i açıkladı: kalede; Yusuf oynuyor , geri dörtlü ; Yusuf Yusuf Yusuf Yusuf , orta alanda Yusuf Yusuf Yusuf Yusuf , forvet hattında ; Yusuf Yusuf.
Galatasaray yenerse seneye 2 takım DiREK(HAMiT) Şampiyonlar ligine gidecek 3. olan takım ise ön eleme oynayacak !
Gülüşünün nedeni ben olmayınca; o kadar iğrenç gülüyorsun ki..
maç öncesi yapılan son antrenmanda hamit takımdan ayrı düz abdest aldı.
Mutluluğun resmini çiz deseler bana. -0,9 ucu olan var mı?? Diye bağırırım lan,O kadar hazırlıksızım...
Sen waffle seversin ama cenazene kıymalı pide gelir.
ne yazık ki hiç biri yarmayan iletilerdir ya da insanların yarılma sınırı düşük, bilemedim.
bir erkeğe ölüyorum mutfaktaki suyu getir desen yerinden kıpırdamaz ama halı saha maçı var desen kıta bile değiştirir.
içtiğim sigara malbora light giymesin artık kızlar geyikli tayt.
- muaah :* cnmm (:
+ ohh (: nremden öptn pki (:
- yaa (:
+ ya sylesne hdi (:
- off çk kötüsn yaa (:
+ hdi ama cnm syle :(
- yanağndn cnmm ((:
Twitter, Facebook, Whatsapp, Foursquare, instagram derken telefon bildirimden vibratöre döndü. Yeter yeni bir site daha çıkmasın artık.
melis @justin bieber ile birlikte evde.