bugün

"paket alınca çok içiyorum" yalanını söyleme olasılığı yüksektir.
bunun bir de paket tasiyan versiyonu vardir, bulundugu yerde dovulesidir.
kronik hastadır.

(bkz: kronik sigara otlakçılığı)
pisliğin önde gidenidir, beleş mezar bulsa masraf olmasın diye girecek tiptir.
herkesden daha fazla sigara içer, herkesden daha az para öder. derhal ticarete atılmalıdır.
elini bir kerecik cebine atma lütfunda bulunmayıp zincirleme içiyorsa ayarı haketmiştir. sanki biz tütün hasatından geliyoruz, philip morris in varisiyiz.
kesinlikle benim geçen sene arkadaşın en az 400-500 liralık sigarasını içtim.
orospu çocuklarıdır.
Sabahları açma, simit almayıp seninkini tırtıklayanla aynı kişidir.
hayatı boyunca dilendiği sigaraları toplarsak bir ev bir araba fiyatına ulaşılmış oluruz heralde.
Genellikle sevilmeyen tiplerdir, onlar yüzünden ucuz sigara içmeye bile başlanır.
Haysiyetsizdir.
okulda sürekli uç ve kalem isteyen bana benzer adeta. ne yapalım seviyoruz otlanmayı...
Gün boyunca götünden ayrılmazlar cebindeki son dalı dönerken : biz kardeşlerimizle tek sigarayı döndük kelimesini de sık kullanırlar.
Cevresıne baglı olarak komur gıbı sıgarayı cogu zaman ıcmeye mahkum kısıdır.
Bir alır iki alır ses etmezsin gözüne büyümez lafı mı olur lan 50 kuruşluk dalın? Hiç. Ama gel gör ki adam baya sigara taşımıyor içtiği halde. Geçen sigara sarıyorum bana da sarsana kanka dedi, sardım. bu da içilmiyor ya fakirsen içme olum ehe ehe dedi. Lan samimiyet de bir yere kadar insanda biraz yüz olur lan yüz yüz. Ayrıca cahil amına koduğum sardığım sigara golden virginia içtiği camel ın içinden girer dışından çıkar.