bugün

kendini yargılar.
açıkçası çok fazla düşünür ve üzülür.
Yalnızlığına yanar, yalnız yalnız.
Banyo yaparken fayansla öpüşür. Ben yalnız hissedince yaparım mesela. Fayans soğuk oluyo sanki naneli sakız yemiş biriyle öpüşme efekti oluyor.

Bunu bitek ben yapmıyorum başkaları da yapar hep, filmlerde falan da oluyo böyle sahneler.
Kafasına göre takılır.
Benim gibi bombok hayatını sürdürmeye çalışır. Herşeyi kendi başına tek başına yaşar, çözmeye çalışır.
içki içebilir açık ve net.
kendine zaman harcar
dünyasında gezinir
hayaller yapar
düşünür
birseyler ile ilgilenir
dünyayı siker amına koyar.
önce depresyona sonra tımarhaneye sokar.
Kendini s.iker babba.
Benim gibi kendi kendine hayatını idame etmekle uğraşır.
Pasta börek yapar, ben öyle yapıyorum. Hamarat erkek zor bu zamanda mirim.
Çokça solo aksiyonlara girişir... yolda yürümek, parkta oturmak, yemek yemek gibi basit, gündelik, sıradan görünen kavramlar ve eylemler, ikilikten hep uzak, hep solodur. Yoksa siz ne sanmıştınız?... Odanızda ya da banyoda, kimse sizi görmüyorken yediğiniz haltlar insanlığın ortak noktası... Yalnızlık, dışa karşı görünürleştiği ölçüde zor ve ayrıksı kılıcı bir şey.
iki ay oldu yalnız yaşamaya başlayalı ama hala o kadar çok şey var ki yapmak istediğim. canım arkadaşlarım yalnız bırakmıyorlar pek. yalnız kalsam sabahlara kadar manga okuyacağım..
soyun,
amuda kalk,
öyle koş evin içinde.

bence güzel.
yanlış yaptım demiyorum ama yalnız kaldım be birader falan der.

rina.
vaktini kitap okumaya dinlenmeye çay içmeye ve en önemlisi düşünmeye ayırır.
Bütün Temel ihtiyaçlarını karşılamak için uğraşsa zaten gün biter(tek basına evde yasıyor ve iş sahibi yada öğrenci ise).
eksilir.
günden güne.
Telefonun kilidini açar kapar YouTube da izlemediği içerik kalmamıştır .
kendini bulur. bazen yorucu olabilir tabii.
Bazen yalnızlık sevilmemekten değil, anlaşılamamaktan sebeptir;
Karanlığa terk edilmek değil,
Tek olmayı tercih etmektir.

Yalnızlık kimsesizlik değildir;
Zira Bazen kapı zili dahi insana ağır gelir.
Kalabalıkları Tanıdıkça yalnızlaşmaktansa,
Kendi kalabalığına dert anlatmak,
Kendi içinle sohbet etmek daha sevimlidir.

Yalnız insan mutsuz değil güçlüdür;
insanlar dıştan yadırgar,
Lakin içten içe bu özgürlüğe imrenir.

Velhasıl Yalnız insan ne yapar derseniz,
Cevap açık;
Kendinle canı istediği her şeyi.
Ne yapsın, yaşamaya devam eder, ömrünün sonu gelene, değin.
Alır çantasını ve daha önce hiç gitmediği uzak bi yere tatile gidersin. Kafasına göre yatar, kafana göre kalkar istediği zaman sahilde saatlerce yürür, istediği zaman otelden çıkmadan uyursun. Güzeldir aslında yalnızlık trip atmaz sana karşı koymaz ha dertleşemezsin, sarılamazsın yalnızlığa o ayrı.
Boş boş tavan izleyip kısa zamana çok fazla kitap okur. Tüm duvarları aynalı olan dönercide kendini göremeyeceği bir açıda oturur