bugün

Hiç bir zaman çok yakın bir kız arkadaşiniz olamaz, mutlaka zaman gelip çatacak ve o kız size yürüyecektir, açılacaktir artık ne kadar ileri gider bilemem ben ahlaksız teklif almıştım.
yoktur.

yazar burda kendisini yakışıklı olarak görüyor, itibar etmeyiniz.
Sözlükte 461 tane yakışıklı yazar olduğunu gösteren başlık.enteresan ne diyelim.
Edit:463 olmuş.
Bana bugüne kadar herkes yakışıklısın dedi.

O gün bu gün, abazalık peşimi bırakmadı.

Böyle gudubetlik görülmedi dostlar.
sosyal medyada hatta alışveriş yaptığınız markette kasiyerler tarafından tacize uğrarsınız sürekli.
bi arkadaş söyledi.
avellik.
snap yağmuruna tutulmak.
her gün ayna çatlayacak diye korkmak. her gün bir sürü nazar duasıyla uğraşmak. her gün bütün yaş grubundaki kızlardan teklif almak. anlamıyorsunuz beyler, durumum çok zor.
fazlasıyla çoktur. sadece bugün başıma gelen bir olayı anlatarak tipli olmanın ne denli yorucu bir şey olduğunu paylaşmak isterim.

her zamanki gibi sabah saat 14.30 da uykudan kalkmıştım. güzelce bir duşumu alıp muhabbet kuşum zall 'a yemini verdim. kapıdan çıkarken '' kuki pipini öpim, kuki pipini öpim, kuki kuki '' diye bağırıyordu. bunu zall'a ben öğretmemiştim. sanırım sürekli önünde kurulandığım için içinden geldiği gibi davranıyordu. tipini siktimin kuşu beni hep neşelendirirdi.

çıktım dışarı. parayı kıyıp aldığım güneş gözlüklerini kulağıma takıp doğru semt pazarına gittim. hava inanılmaz sıcak olduğundan üstümde sadece siyah bir atlet ve altta penisimi belli eden gri bir eşofman vardı. girdim pazara.

pazara girdiğimde balıkçı palamutu sıvazlıyordu.

yakışıklı olmanın dezavantajını daha pazara girer girmez yaşıyordum. balıkçı alt dudağını ısırıyor ve sağ elinle tuttuğu palamutu sol eline şak şak diye vurarak bana bakıyordu. anlam veremedim balıkçıya ve biraz yeşillik almak için kıvırcık satan tezgaha geldim. çok sevdiğim maydanoz demetini tezgahtara uzatırken yanımda dikilen kadın marulu ağzına götürmüş ihihihi diye gülüyordu. ne oldu dedim. kaş işaretiyle pipimi gösterdi. ya bırakın bu işleri deyip meyve satılan yere gittim.

amaçları neydi bunların?

oradaki teyzenin de beni görünce şaftı dağılmaya başladı. gözlerime bakıyor; '' şeftalim çok sulu gelll, yalvarırım gel, nolur gell '' diye bağırıyordu. tanrım, belki bu gözlüklerin suçu olabilirdi. çıkardım gözlüğü ve vavvv diye bu uğultu oluştu. kafamı çaprazıma doğru çevirdiğimde domates seçen karıların bana doğru bakıp domatesleri elleriyle patlattıklarını gördüm. tanrım, baktıkça testislerim acıyordu. vıcık vıcık hızlı hızlı sıkıp duruyorlardı. hemen uzaklaşıp karpuzcuya gittim. kurtulmalıydım oradan. dayı bana bi karpuz ver, çıkayım şu pazardan dedim. adam beni görünce karpuzu göt tutar gibi iki eliyle kavradı ve şlak şlak diye vurarak sana bunu vereyim mi yeğen bu harika dedi. korkuyordum artık. suç muydu bu kadar yakışıklı olmak diye düşündüm. hem erkekler, hem kadınlar hepsi bana sahip olmak istiyordu.

zabıta geldi. jopunu sıvazlamaya başladı. ortadaki tezgahlara kaldırın bunları dedi.. herkes bir şey kaldırıyordu, herkese bir şeyler oluyordu.

koşarak uzaklaştım ve her hafta yaşadığım bu ruhani çöküntüyle eve girdim.

eve girdiğimde zall pipini öpim kuki dedi. gel ulan dedim.

çok sinirliydim.
Dış görünüşten etkilenen insanların, sizi sırf dış görünüşünüz için sevmesi.
hemcinslerim aşırı yakışıklı bir erkek gördüğünde buna bende dahil bu bize bakmaz yada bunun sevgilisi vardır diye geçiştiriyoruz ama sonradan öğreniyorum ki o erkek uzun zamandır yalnız olmuş oluyor.
ciddi arkadaş gözüyle baktığınız dost gördüğünüz hatunların sizi o şekil benimseyememesi.
hiçbir zaman tatmayacağım avantajlardır ama halimden memnunum çirkinde sayılmam ve mutluyum. gerisi pek önemli değil. güzel kızlar varsın yakışıklıların olsun. bize kalbi güzel olanlar yeter.
yakışıklı olup dezavantaj yaşayan kardeşlerim sizin işiniz zor.
hani biri off eyvzyzrm yirim ne tatlısın, çok yakışıklısın dese anında itiraz ederim allah muhafaza bir dezavantaja sürüklenmeyelim.
Bu dezavantajla yaşanmazda lan bir kere daha üzüldüm adınıza.
Erkek arkadaşınız pek olmaz. Amk ibneleri. Onları isteyende yok.
Efem sizinle konusan erkekler pek samimi olmak istemez. Cunku ne zaman bi ortama gitseniz onlara degil gozler size kayar (Birde duzgun boylu posluysaniz hele) . Icten ice kiskanirlar. Cok samimi olan erkek de gaydir size yuruyordur. Acikcasi sosyal ortaminiz erkeklerden yana sanssizdir. O yuzdendir ki yakisikli erkekler heeeep kizlarla gezer. Yoksa onlarda ister gidip aksam kufrederek mac izlemeyi "aga bu kadar para nereye gidiyor lan? Bana verseler ben hem kaleci hem ortasaga hem forvet olurum tek basima ilk 11 olurum lan" demeyi isterler.
Sozluk yazarlarının bilmediği dezavantajlardır.
Sevgilisi varsa triplerine doyum olmaz.
Yakışıklı olduğu için ilk girdiği ortamda sevilmez. Uzaktan bakıldığında herkesin onunla ilgili bir fikri vardır genelde olumsuzdur. Pek sempatik bulunmaz. En son Allahtan çirkin şansı ister.
ulan olsaydık da bizde görseydik dezavantajlarını.
okulda yakışıklı bir arkadaşım var. kızlarla olduğumuz zaman sürekli bir şeyler konuşmak zorunda kalıyor. sanırım kötü bir şey. kızlar ona sorular soruyor ve arkadaş da cevaplıyor. ben de onları dinleyip arada konuya dahil oluyorum. dezavantaj bu olsa gerek. sürekli ön planda olmak ve sürekli gülümsemek zorunda kalmak. gülerek konuşuyor ve yapmacık duruyor. çirkin olmak güzel şey be.
sözlükte kimsenin bilmediği dezavantajlardır.
çok yakışıklı olmasan da tatlişko olduğum söylenir. o yüzden bir tane de ben söyliyim, hep daha güzeli olsun istenir ve sonuç olarak hiç dikiş tutturulamaz.
Gay zannedilmek.
Sokakta kızlar el sallar. Kendini tecavüze uğramıs gibi hissedersin.

Başıma epey gelmiştir.