bugün

öncelikle adam olmak. dolayısıyla insan olmak.
Şişkin bir cüzdan ve limiti yüksek kredi kartları.
Çok yakisikli olmak.
Dogangorunumlukirmiziankakusu olmak.
ses tonu.
adam olmak.
benim kadar yakışıklı olmak.
zengin olmak.
yakışıklıyım ve de zeki. iyi de bir aile terbiyesi aldım. fakat para dostlar. bana göre deil başkalarına göre. artık giydiginiz nike ayakkabıya bakılıyor ilk olarak. sonra kìyafetlere. yani benim gibi gariban biriyseniz hiç kimse zaten sizi tiye almayacaktır.
iyi kalpli olması.
Adam olmak
Güvenilir olmak
Merhametli olmak.
zeki olması, zeki olduğu sürece her işte başarılı olur.
Karakter sahibi olmak .
sanırım iyi bi yürektir, insanı yakışıklı ve de güzel yapan..bu da düşünceli ve iyi niyetli olmakla mümkündür..

yoksa ne güzeller gördük beş para etmeyen..
pozitif bakış açısına ve dünya görüşüne sahip olmak.
Konuşabilmek, düşünebilmek, agzinin laf yapabilmesi.

Tabi bundan daha önemli şeyler var da onlara girmiyorum bile. Onlar olmadiktan sonra ne olsa kurtarmaz.
çok yakışıklı olmak.

benim kadar falan.
adamlik.
merhaba ben kuklanın ablası Sevilay.

yıllardır bu bi boka benzemeyen tipsiz kardeşimin yazdıklarını okurum ilk kez doğru bir şey yazmış. onun adına mutlu oldum. zaten sana iş buyuranda kabahat. halledemeyeceğin kesindi de ben insan içine çık biraz sosyalleş diye yaptım bunu. neyse halledemedi mal kardeşim. ama kardeş işte atılmıyor naparsın. bu arada sözlüğü hafiften çözdüm. başlığa tanım girmezsen siliyorlarmış yazdıklarını. yakışıklı olmaktan daha önemli bir şey varsa o da gerizekalı bir kardeşe sahip olmamaktır.

saygılar, Sevilay.
Bağırdığında sesin gerard way gibi çıkması.
kek olabilir evet.

zira kek yapabilen erkek götüm gibi de olsa kek yapabiliyordur. üstelik havuçlu tarçınlı kek yapıyorsa vay anam vay, karı kız eksik olmaz o civarda... "yaa hani bize kek yapacaktınnn çok özledik kekinin tadını" falan der durur 15lik körpeler...

hee bana sorsan kek yapan erkek, güçlü ve esprili erkeklerden hoşlanıyordur, ılıktır vs...
amma lakin ki öyle değildir.
eyyorlamam bu kadar.
makam,para,.huzur.
Zeki olmak.
Merhaba ben kuklanın ablası Sevilay'ın kocası Harun. Kendisi 11 senedir (çocuk dahil) hiçbir boku beceremediği gibi birde kaynıma laf ediyor. Ulan beni o kadar öpselerdi çocuğu ben doğurmuştum mendebur karı. Senin yüzünden cami cami dolaşıp acaba çocuk bırakmışlar mıdır? diye gezip durdum yıllarca. Kilisenin önünden caminin önüne emekleyerek giden bu koca yürekli, iman dolu çocuğu bulmasaydım kim bilir daha kaç yüz çalışmamız boşa gidecekti. Gırtlağına dolma oyacağıyla şey yaptığımın karısı burada sürteceğine yemek yap da evin anne, eşin yemek görsün!
sağlık.

her şeyin başı.