bugün

kurgusuna göre; evrimin 'homo sapien' (yani bildiğimiz insan) aşamasının Dna sındaki x geninin mutasyona uğraması ile oluşan yeni türe verilen addır
görsel
küçükken wolverine'in diğer adı sandığım çizgi roman serisinin adı.
5 filmden oluşan marvel serisidir. Bir oturuşta 5 filmi birden izlenebilmektedir.
-Jean'ın çöken barajı durdurmak için uçaktan neden indiğini hala çözemedim. ''lan kalsaydın uçağın içinde ordan da durdururdun suyu.'' dedirtmiştir.
fox tarafından dizisi yapılacak olan süperkahraman ekibi. tabi şimdilik henüz bir söylenti, kesin değil ama wolverine'i hugh jackman oynamazsa çok kızarım. ondan başka wolverine görmek istemiyoruz. wolverine olmadan da ekip tam olmaz bu durumda umuyoruz ki hugh jackman'ı bol bol göreceğiz.
Yanar donerli bir sürü karakteri olsa da ben hala wolverine olmak istiyorum. Kanalturkte oynuyor ama dublaj ile olmuyor.
görsel
kesinlikle gambit in ruh ikizim olduğu çizgi roman/film.
Süper serilerdendir.
Ayrımcılığı eleştirir bu yüzden çok sevdiğim bir çizgi romandır

Bu sebepten dolayı eşcinsel,zenci,yahudi,müslüman,asyalı birçok karakter bir arada bir ekipte ortak bir amaca hizmet eder mesela

Northstar-gay karakter ayrıca kanadalı
Colossus-rus
Prof xaiver-engelli
Wolverine-kanadalı

Gibi

Güzel seridir birliği beraberliği över okuyun okutun.
disney'yin fox'u satın almasıyla film hakları asıl sahibi olan marvel'a dönen ekip. bakalım hugh jackman da dönecek mi wolverine olarak.
en cenabet üyesi gambit olan mutant oluşumu. fan favorite karakterlerden biri olmasına rağmen gerek yeni çizgi roman serilerinde gerek 92 yapımı dışındaki çizgi filmlerde hak ettiği değeri görmemiştir. filmlerde zaten esamesi bile okunmamıştır. tırt bir wolverine filminde piç edilmiştir. 2016 yılında çıkması planlanan solo filmi de yılan hikayesine döndü yönetmen değiştire değiştire. çekilirse bok gibi bir film olacağını şimdiden öngörmek yanlış olmaz.

bunun dışında x-men şahsi fikrimce marvel evreninin başına gelmiş en iyi şeydir. mcu'ya dahil olmasını dört gözle beklediğimizdir.**
marvel da en sevdiği film serisi. özellikle wolverine favorimdir.
görsel
görsel
avengers ın ingiliz modeli.