bugün

yeni güncellemeden sonra bildirimleri açma uyarısını her sohbet sayfasını açmak istediğinizde veren bir uygulamadır. yok mudur bir çaresi a dostlar?
Engellenen kişilerin engelini bir anda kaldiran uygulama. Bi tek bana mi oldu?
almanyadaki arkadaşımla ücretsiz hemi de fotoğraflı videolu ses kayıtlı konuşmamı sağlayan program.
akıllı telefon kullanma sebebi sadece whatsapp bile olabilir.
yapandan allah razı olsun.
"vatsep" diye telaffuz edilmesi gereken program.

he, doğru telaffuz ediyor olmak birşeyi değiştirmiyor, zira whatsapp'ı kaldıran bi telefonum yok.

hayır abi ne kıskanması o öyle okunmaz bi kerem. banane.
Mesaj attıktan sonra cevap verip vermediğini son görülme denen uygulamasından bakılabilen ve cevap verilmediği için trip atılan bir programdır. Görmek iyi gelmedikçe o kişinin profil resmini de sadece bir numaraya görülebilme özelliği de kişiyi daha fazla acı içinde bırakır.
cep telefonundaki yeni msn.
ses kaydı foto falan yolluyosun last seen olayı var grup kuruyosun yazısıyosun güzel bisey yani.
Tam anlamıyla mükemmel bir uygulama değildir. Gönderilen mesajlar geç ulaşıyor.
çağımızda teknolojinin geldiği son noktayı gözler önüne serer adeta. 7 yaşında bir çocuğun dahi okuma yazma öğrenmesine ne denli katkı sağladığına bizzat gözlerimle şahit oldum zamanında. bizim zamanımızda yoktu böyle mesajlaşma programları fiş okuyarak öğrendiğimiz yıllar geldi aklıma.
Niye bu kadar abartıldığı merak edilen uygulama. Alt tarafı bir uygulama. Kullanmıyorum evet.

Edit: imla.
kullanmayı bırakmayı planlandığım uygulama.
görsel
şekillik ile ne alakası olduğu anlaşılamayan uygulama.
şekli olmayanların pislediği uygulama.
şekilci mallar yüzünden keşke çıkmasaydı dediğim uygulama

(bkz: şekilci olmak)
Grup muhabbetleri mükemmel olan şey.
ios 8 ile iletişim problemi çıkarmış programdır. Anlık iletimlerde problem var.. Mesajlar ya gitmiyor yada anında gelmeyip kafasına estiğinde Çoklu olarak geliyor. Enteresan olmuş..
yer kaplamak dışında pek bişey yaptığını söyleyemem. line tercihimdir.
kasıyor sözlüğe geçelim.
bilgisayarınıza da yükleyebileceğiniz uygulama. akıllı telefona sahip olmadan da kullanılabilir. bilgi isteyen yeşillendirsin.
Son update ile gönderilen resimlere başlık ekleyin diye bir kutucuk gelmiş.

Amina koyim o başlığın.
telefonda boşa duran uygulama 2 aydir kullanmiyorum. konusacak kimse bile yok.
whatsapp ücretsiz olsun sevgili mark. whatsappı satan adamı hiç anlamış değilim.
Cok serefsiz bi uygulama yahudi illuminati icadi bi orospu cocugu naylona sarip yakmak lazim hic temiz bi hayir isine yaramadi bugune kadar varsa yoksa sanal seks kari kiz anca kizlarada sanal orospuluk yeri varsada temiz gonul davam onuda bozdu basimi agritti gavurun icadi.
3 aydır kullanmadığım hede. arada aramıyorum desem yalan olur, yakında tekrar çevrimici olacam pardon ''cevrim ici'' ben gideli çok şey değişti tabi..