bugün

Hay sikecem yapacağınız işi.

Bre yarrak kafalılar o özelliklere sahip trilyon tane uygulama var piyasada. Siz niye her sike burnuzu sokuyorsunuz amk.

Oldu olacak hesap makinesiyle açı ölçer uygulaması da ekleyin whatsapp'a. Amina kodumun sığırları!

(bkz: nerde lan bu kişiler)
Son güncellemeden sonra gözümde bir hiç olan uygulama .
güncellemesini s2m.
yönetim istifa sesleri yükseliyor artık.
son guncelleme ile durum ozelliginin hikayeye donusturuldugu uygulamadir.
güncellediğime pişman ettiler instagram hikayeleri yetmez gibi şimdi de whatsappın içine edecekler gereksiz olmuş..allahtan kişi listemde ergenliğini atlatamayan ismail yk dinleyen insanlar yok allaha şükür...
sileceğini söyleyen insanlar var, net şekilde söylemek istiyorum;

"yarramı silerler"

evet radikal bir yenilik oldu ama "kişiler listesi yok" diye zırlamayın görme özürlüsü iseniz menü yerine sağ altta ikon olarak güncellenmiş halde halen durmaktadır.

gerçi bu insanlara laf anlatmak ne mümkün uzun zaman w7 varken xp ye tapan grup bunlar...
anasını sikmişler. bravo.
arkadaşlar ağlayan tipleri tek tek not alın, aradan 2 ay geçmeden sonra msj atın 10 kişiden 9 u hala kullanmıyorsa ben de bir şey bilmiyorum diyeceğim.

bu arkadaşlar facebook un zaman tüneli muhabbeti çıktığı zaman da türemişlerdi, şimdi adını anan yok. babadan oğula nesiller sanırım.

alışacaksanız, gençler ağlamayın fazla.
Ehuheheheueh
görsel
yenisine geçme zamanı geldi. dil çıkaran köpek de geldiğinde artık messenger for android tarzında birşeyle windows live messenger (ah o eski günler) aramıza dönecek.

rekabet edebilecek bir yenisi çıktığında direkt olarak bırakacağım uygulama.
What'snap'p.
Biz ne dersek o olur diyorlar.
okuyunca burayı kişilerim sekmesinin insanlar için ne kadar önemli olduğunu gördüm yahu, herkes demek birbirinin durumunu fotosunu takip ediyormuş, biri deyince eskide kaldı bunlar derdim aga.

(bkz: vay amk)

kişilerim sekmesi kalkmış evet, yerine yukarıda buton gelmiş, 21 günde insan her şeye alışırmış; kaldı 20.
yaptığı son güncelleme ile gönülleri kazanmıştır. geri kafalılar eleştirir. evet.
Instagram ile birlikte snapchate gülüyorlar diye tahmin ediyorum.
görsel
Bitr gün telefon hafızamın az oluşunun işime yarayacağını hiç düşünmezdim.
Eskisi kadar işime yaramıyo.arada silsem mi acaba dediğim oluyor.
en son ki durum güncellemesiyle artık bokunu çıkarmış oldular diyebiliriz. instagram ve snapchate benzetmeleri bi yana devamlı güncelleme yapacak kişileri rehberden sileceğim. hadi bakalım.
bir fikir tuttu diye herkes bu ineği sağmalı...
Güncellemeleri otomatik bırakanlar hak etti. Hem otomatik yap hem güncellenince ben bunu beğenmedim yok ya. Artık istesenizde de FIAT Renault ford logolu direksiyon,silecek odaklı resimlerden kaçamayacaksınız. Thanks mark.
Guncellemelerim acik olmadigi halde dun sabah farkettim kendi kendine guncellemis. Nasil olabilir boyle bir sey?
Ya eyvallah tamam değiştirdilerde hani bakanları göremiyoruz? Ne iş anlayamadığım uygulama.
Bana kalırsa son güncellemesi, senelerdir kıvranan instagram-vine-snapchat sıçmalarının evrimini tamamlayıp doğru yola girdiği basamaktır.

Sadece yakın çevrenizle sürekli aktif kalacak bi etkileşim, update imkanı sunuyor. Bence makul. Çünkü farkı şu, snapchat-instagram gibi beğen yok özelden yaz vs kasması yok. tek opsiyonu zaten eskiden yaptığımız gibi özel mesaj atmak. Bence whatsappı bi iletişim uygulamasından çok daha şahsi bi sosyal medya uygulamasına dönüştürmüş. Banane anasına takipçi kasıp ıvır zıvır satan ketengül'den? Böyle Güzel olmuş.

Afferin len.
Ne zaman başlığını görsem lan çoktandır girmiyorum bi bakıyım diye girip gerisin geriye çıktığım mesajlaşma uygulaması galiba.