bugün

süper uygulama ancak fena şarj bitiriyor!
vatsap diye değil vatzep diye okunan bb'de 1 gün dayanan şarjını yarım güne indiren kullanışlı bir program.
bu programı bu sitede duymuştum. ablamın nokia 500 telefonunda kurduğum program. numara kayıt ederken 40 kuruş para kesti. şuana kadar arama ve sms göndermedim. bunlar ücretli mi bedava mı bilmiyorum. bilenlerin mesaj göndermesi rica olunur.
engelleme özelliği ile daha bi gözüme girmiş program.
gayet kullanışlı olan program.
bazen saçmalayan uygulama.

cihazımda 3g, edge, wifi vs. kapalı olmasına rağmen beni bazen online gösteriyormuş.
en yararlı uygulamalardan biridir. her telefona lazımdır. bizi sms paketlerinden kurtarıp kazıklanmamızı engelleyecek bir uygulamadır ayrıca.
whatsapp i bulan bir kadinmis soylentiye gore sozluk, oraya koyulan son goruldu ozelligi ile bir erkegin aklina gelmeyecegi bunun kaniti olsa gerek. kadin isi bu, şeytan işi.
Olmazsa akıllı telefonun bir anlamı kalmayacak bir uygulama. Yapan firmadan Allah razı olsun. Arada saçmalasa da favori uygulamamdır.
en kullanışlı program onun sayesinde 4 aydır sms yapmıyorum. Sadece internet paketi yapmam yetiyor.
biriyle sabahlara kadar konuşabilme olabitesi yuksek olan uygulama.
gayet kullanışlı bir programdır. yalnız sessizdeydi duymamışım, aaa mesajını yeni gördüm yalanını ortadan kaldırıyor.
şarj düşmanı. wechat'ten bahsediyorlar ya whatsapp'ın tahtını sallayabilir.
Son görüldü özelliği ile bir zamanlar sevdiğiniz ve belki de hala unutamadığınız için numarasını sakladığınız kızın, hala bir yerlerde yaşıyor olduğunu dakika dakika görmenizi sağlayan uygulama.
son güncellemesi ile send butonunun tercümesini "göndermek"ten "gönder"e düzeltmiş programdır. göndermek ney la?
nokia e6 telefonumla garip bir şekilde giriş yapamadığım uygulama. Numaramı kabul etmiyor ve hatayı mail at yada çık diyor hiç bişekilde başka seçenek yok. Başka numarada denedim yine aynı hatayı aldım. Bilgisi olan yazarların mesaj kutumu şenlendirmelerini beklerim efenim.
jailbreak kullanıp beleşe indirince daha da güzel gelen bir uygulama.
piyasada bir çok muadili olmasına rağmen bir türlü tahtı sallanmayan anlık mesajlaşma programı. tabi bunun en önemli nedeni yaygın olması ve bu alandaki ilk uygulamalardan birisi olması. diğer anlık mesajlaşma programlarından eksiği olup fazlası olmadığı halde en çok kullanılan olma nedeni de budur benim gözümde.
öğrenciler için gayet iyi bir uygulama.
Arada saçmalayan bir uygulama.
fakirlerin anlamadığı şey.

whatsapp deyince aklıma gelen şu: heeey whatsapp meeen?
sürekli eski sevgilinin aktivitelerini takip ettiren yazılım. hele bir de an itibariyle online gördünüz mü nasıl yanar içiniz. numarayı silince bitiyor ama.
sevdiğim saydığım bir program olmasına rağmen çok akıllı bir telefona sahipsem başka programlara yöneltebilecek kadar basit kaçabiliyor artıkın.
whatsapp'a giriş yapın > ayarlar > sohbet ayarları > advanced > last seen timestamp off.

last seen artık ortadan kalkmıştır. "sevgilim ben uyuyorum." mesajları artık hiç olmadığı kadar inandırıcıdır.
ararsa "ne sesi yahu evdeyim ben." işe yarayabilir.
amacı dışında kullandığımız program. dün gece arkadaşın ceset fotoğrafı çekerek göndermesiyle yok artık dedirtti. Allahtan heryeri kapalıydı.