bugün

bunun modellerini de u-boat saatleri gibi italo fontana tasarlamaktadır, zaten alt şirkettir. bir modelinde ayar tamburaları kadranın sağında veya solunda değil, direkt tepesindedir. mekanizmaları u-boat gibi eta değil de miyota olduğundan çok da matah saatler olduklarını düşünmüyorum. ayrıyeten isviçreli değil italyandır.
özellikleri ve görünümüne göre fazla pahalı olan saat markası.

(bkz: bir tendence değil)
(bkz: tendence)
gaz-altı kaynağı, elektrik ark kaynağı vb... kullanabilen kaynakçıdır.
Evet italo fontana tasarlar ve evet kadranları çoook büyüktür; büyük saat seven erkeklere hitap eder. ayrıca, bu saatleri tanımlayan ingilizce söz şöyledir: macho looking. evet, anladınız: sert erkek - maço erkek saatidir.
saati sağ koluna taksan, yürürken sağa çekiyorsun, sol koluna taksan sola çekiyorsun.
harika bir mekaniği var bu italyan saat firmasının. en önemli özelliği, ya da benim en beğendiğim özelliği, dizayn olarak diğer hiçbir saate benzememesi. welder farklıdır.
100 m özelligini denemek istiyorum ama dalgıçlık bilmiyorum. ayar zımbırtıları ters tarafta olup bilek kısmımı ilk kez rahat ettirmeye yarayan saat markası.
350 lira ödeyerek japon kinetik mekanizmalı bir replicasına sahip olabileceğiniz şekil saat.

bir diğeri için;

(bkz: u boat)
şu an k-24 serisi 1000-1500 bandında gezinmektedir.

alınması için plan yapılandır.
moody serisini çok güzel yapmışlar be. saat&saat vitrinlerinde göz kamaştırıyo adeta.
https://www.youtube.com/watch?v=76h9EChDrEU
steel edge koleksiyonundan 2 adet saatimin bulunduğu marka.
parfüm de çıkartmışlar, daha test etmek nasip olmadı. bakalım.
yeni koleksiyonlarını aşşşırı merak eden bir ben miyim koca sözlükte?
bir saat markası. moody serisi gerçekten çok başarılıdır, bayağı da popülerdir. bir ara çakalla reckolun trap şarkısında da bile adı geçmişti.
Sevdiğim bir saat markası.
Bir adet mevcut elimde.
Keyifle kullanıyorum.
önümüzdeki sene girecek olan varsa diye söylüyorum, black friday günü (24 kasım) siteleri kapalıydı. black friday'ı saçmalık olarak görüp, o gün satış yapmayı reddediyorlar.
kasıntı saatler benlik değil, genelde quartz ve spor saatler takılırım.
welder'in de saatlerinde bir aksiyon, harekete geçme havası var.
koldayken öyle bir enerji veriyor bünyeye.
şu an sadece 1 adet moody'm var, yılbaşı zammımdan sonra şu meşhur spark'ı kestim gözüme.bakacazzzz.
kaynakçı saati.
Icinde maksimum 15 dolarlik miyota quartz motor bulunan saat markasi. Bu sikik tasarimsiz, ecis bucus saatler yerine seiko'nun bircok modelinden veya tissot'nun giris seviye Swiss made saatlerinden alinabilir.