bugün

orada calısan bir beyefendinin numarası var bir kaç şirket sırrıda biliyorum.
teknolojiye atarlanan adam (taa) * sayesinde adı duyulmuş, popülerleşmiş teknoloji haber sitesi/kanalı. eski tadını vermiyor ve sanırım konu bulamayıp kategori dışına çıkıyorlar. neredeyse her gün girip haberleri okuyan ben uzun süredir girmiyorum sitelerine. girsem de bakıp çıkıyorum.

shiftdeletenet' e yaptıkları bir ayıba şahit oldum. iphone x türkiye'de yokken hakkı alkan * bir şekilde telefonu tedarik edip video çekip paylaşmıştı. türkiyede inceleyen ilk hakkı abigildi. fiyatını hatırlamıyorum ama 5555 lira diyelim.

webnekno ise 5555 lira vermeden iphone x aldık gibi bir başlıkla video paylaşmıştı. bu resmen yapılan ayıp, terbiyesizlik ! adam gidiyor bir dünya para veriyor sırf ilk incelemeyi biz yapalım diye. bunlar da gidiyor bok atıyor.

o ayıp ettikleri videoyu bulamadım. sanırım gelen tepkilerden dolayı ye editlediler ya sildiler.

bu olaydan sonra bir kere daha soğudum webtekno'dan. shiftdelete.net kalitesi
teknolojiye atarlanan adamın ayrılışından sonra bir zaman izlemeyi bıraktım son dönemlerde yeniden düzgün düzgün içerek üretmeye başlamaları sevindiriyor .
ibrahim akman' ın kurucusu olduğu bir diğer girişim. en başarılısı için:
(bkz: masomo gaming)
Bir avuç amatörün yönetiminde bulunduğu, kurumsal gibi gözüksede bir aile şirketi kıvamında olan, inceleme videolarında her inceliğe bok atan, yan sektörlerden devşirme çalışanları bulunan bir teknoloji haber ve bilgilendirme sitesidir. Sosyal medyasını yöneticisinin, aog'un kurucusu olan bir oluşumdan ne bekliyorsunuz ki? Girip izlemek ve okumak bile zaman kaybıdır.
2014 yılında gayet güzel olan fakat hemen hemen her gün gta 6 haberi yapmaktan bıkmayan dandik teknoloji sitesi.
Türkiye'nin önde gelen teknoloji sitelerinden ve YouTube kanallarından biridir. Merkezi izmirdedir.