bugün

bir uyuşturucu kaçakçısının çaldırdığı malların borcunu ödemek için hiç tanımadığı insanlarla bir aile rolüne bürünmesini anlatan film.

http://www.turkcealtyazi....121/were-the-millers.html
salak amerikan esprileriyle dolup taşsa da keyifle izlenilebilecek, komedi filmi.
jennifer aniston'ın surat olarak aşırı çöktüğünü, fakat vücut olarak nirvanaya ulaştığını gördüğümüz film.
kapanışında friends ile ilgili güzel bir şaka da bulunmaktadır.
Dışarıdan bakıldığı gibi bir film We're The Millers yani ne beklentinizin altında çıkacak ne de beklentinizin üstünde çıkabilecek bir film değil ortalama bir komedi filminden ne daha azı ne de daha fazlası değil.Film baştan sonra sürükleyici diyebilirim ayrıca zaman zaman heyecanlandırdığı gibi zaman zaman da gerçekten güldürdü.Filmin olay örgüsü her ne kadar fazlaca sıradan ve basit olsada diyaloglar ve oyunculuklar başarılı.izlerken bir an bile sıkılmadığımı söylemeliyim yani izlemeden önce sıkılmak gibi bir endişeniz olmasın ayrıca bence genel olarak herkesi güldürebilecek kapasitede bir film fakat diğer güldüren komedi filmlerinden maalesef fazlası yok.Filmin sonunu hiç beğenmedim sırf mutlu sonla bitsin diye saçmalamışlar.Son olarak filmi vasatın üzerinde bir komedi filmi fakat sinemada izlenecek kadar iyi bir film değil,beklentiniz olmadığı takdirde izlerken keyifli vakit geçireceğiniz bir film.

6/10
bu cümleye bayılıyorum, o yüzden kullanacağım.
sevgili ile sinemada eğlenceli bir iki saat vakit geçirmek istiyorsanız, kaçırmayın.

filmin derdi eğlendirmek. zaten derin değilim diyor. evet yüzeysel. neyse o.
ve de güldürüp eğlendiriyor. bunu yaparken de; sana gerizekalsın - malsın demiyor.

e daha n'olsun.

hangover'dan sonra son zamanlarda en çok güldüğüm film oldu.
çok salak esprilerine hayvan gülerek rahatladığım bir film olmuştur. en son hangover 2'de böyle güldüğümü hatırlıyorum. kesinlike altyazılı seyredilmelidir ki filmin içine edilmesin. sessiz sinema oyunu oynarlarken salak çocuğun çiziktirdiği şey için j.aniston'un "buldum, zenci yarrağı zenci yarrağı" diye bağırdı sahnedeki salak hali müthiş komik.
klişeninde klişesi bir film. zaman kaybı ve izlemeye değmeyecek bir film. Jennifer Aniston striptizci kadın rolü bile bu filmi kurtaramamış. Ailece izlenecek film değil, yalnız başınıza izlenecek film değil, nasıl izleyecez o zaman diyenler için izlemeyin izlettirmeyin derim. Mexico dan uyuşturucu çıkarmaya çalışan bir aptal ve sonradan oluşan ailenin macerelarından oluşuyor. Yazmak bile istemiyorum o derece.
kamera arkasında jennifer aniston a yapılan şakaya bi anda böğürerek kahkaha attığım film. friends hayranı olarak çok hoşuma gitti. (bkz: entrye nasıl sıçılır)

bir de 18 yaşındaki velet defalarca cenifır ı öpmüştür. bittin olm sen.