bugün

Kaleciliği tartışılır (bana göre hatalarına rağmen iyi kalecidir), efendiliği tartışılır ama fenerbahçeliliği, fenerbahçe sevgisi tartışılmaz.
gol yemeye kendini adamış, yedikçe sevinen mutlu olan, boş vakitlerinde en güzel ve basit golleri yemek için çalışan ve kendini bu uğurda feda etmiş yeni bir akım oluşturmaya çalışan çirkef kendini kaleci zanneden kişi.
futbol maçı izlemeyi zaman kaybı ve fanatiklikten nefret eden biri olarak sevdiğim sporculardandır. yaptığı yardımları sır gibi saklar konusunu bile açmaz gerek takımına bağlılığı gerek galatasataylıları kudurtmasıyla adamın dibidir.
galatasaraylıları beşiktaşlı yapmış adam gibi adamdır. her kalecenin ara sıra motivasyonu düşer ama her kaleci istikrarlı bir şekilde her maç gol yerse ve sık sık da 2'şer 3'şer yerse onda sıkıntı vardır. (muslera) önce kendi kalecinize bakın sonra volkan'a laf edin.

bugün ekstra motivasyonla oynayacağını düşünüyorum. iyi bir maç çıkartacağına eminim.
Oyunu başlatırken Beşiktaş taraftarı ayı ayı ayı ayı diye tempo tutuyor ahahah.
Şehir içinde yaşayan tek ayı.
cenk tosun'un üzerinde smackdown hareketi denemiş kaleci. işin ilginci cenk tosun'un kendisi kaşındı, olum top oraya geliyorsa üstüne bir ayı çıkacağı bariz kaçsana aq.
Kimse kusura bakmasın edilen hee küfürü harfi harfine hak ediyor. bakın beşiktaşlı filan değilim.
Amk yarıldım o ne biçim ucmak ahahah.
hahaha iyi uçtu.
Türkiye nin en nefret edilen futbolcusu.
Her maç sonunda 'ben bir şey yapmadım abi bana herkes nefret kusuyor konuşucam sonra bunları' diyip ayı olmaktan utanç duyan bir insan müsfettesidir. Ayılar asil hayvandır bunda ne gezer asillik diyip bitiriyorum.
Antipatik bir kaleci. Bana öyle geliyor.
görsel
(bkz: tavşan ruhlu ayı)
en sevdiği şarkı buymuş. pek şaşırmadım.

https://www.youtube.com/watch?v=8-ax-pBDYnI
krasnodarlı oyuncunun tehlikeli şutundan sonra takım arkadaşlarına “siktirin gidin amk.” diye sitem ederek yaran kaleci.
15 yıldır aralıksız fenerbahçe forması giyen 36 yaşındaki kaleci.

http://www.sabah.com.tr/s...le-sozlesme-soku?paging=2
Bu sezon sonunda sözleşmesi yenilenmeyerek Fenerbahçe'den ayrılacaktır.
37 yaşında adamı kim ne yapsın.
Fenerbahçeli kaleci.
Jeneriklik goller yer.
bu sezon fenerbahçeden gönderilmesi gündem de olan fenerbahçeli kaleci.
bence emekli olur.
başka takımda oynamaz.
Halkımızın ne kadar nankör olduğunu görmemize sebep olur. En kötü zamanında bile onun kadar iyi olan ikinci bir Türk kalecisi göstersenize..... Tüm Fenerbahçe'de onun kadar kulübe bağlı, fenerbahçeli ikinci bir futbolcu gösterin.... Keşke tüm futbolcular takımlarına onun kadar yürekten bağlı olsalar. Helal olsun aldığı tüm paralar.
fenerbahce nin sembol oyuncusudur.

sembol oyunculara biraz daha farkli muamele görmeli.
Roma taraftarı olsalar tottiyi eleştirecek adamların itin götüne soktuğu futbolcu.

Hatalı gol yiyor eyvallah, dönem dönem formsuz eyvallah ama bu adam gol yemeyeceğim diye sahaya çıktığında gol yemiyor. gs iyi bilir. Adam kadıköyde derbilerde aslan kesiliyor.

bu adamın performansı takımla doğru orantılı. Takım salmışsa o da salıyor takım şampiyonluk potasına girdiyse hırsıyla azmiyle kaleyi gole kapatıyor. Şu an performansının yerlerde olması normal çünkü takım yönetimden malzemeciye kadar nanay durumda.

Sabri çok mu matah ama bayrak adam. totti 40 yaşında egolarını bıraktı pazubandı bıraktı düzenli 11 de oynamayı bıraktı ama roma formasını ve insanların aklında ki kaptan imgesini bırakmadı. Roma kulübü ve taraftarı onu bırakmadı.

bazı topçular kurumsal hafızasıdır. Sabri 2002 den beri türk futbolu ve gs deki tüm başarı ve başarısızlıkta oradaydı. Volkan da aynı şekilde euro 2008, fb de şampiyonlar ligi çeyrek finali, uefa yarı finali, 3 temmuz gibi büyük tuzakta hep oradaydı ve dik durdu.

Şimdi performansı kötüyse kulüple konuşur anlaşır egolarını bırakır volkan dan daha iyisi alınabiliyorsa alınır volkan da küsmeden kırılmadan yedek kulübesinden kaptanlık abilik yapar.