bugün

adamın hasıdır hası. koyar postasını, sikerim böyle işi der çeker gider.

helal olsun. oradakilerin hiçbiri seni izlemeye layık insanlar değil zaten.
arkadaki sözde taraftaların ve godoş bursasporlunun iki laf yemeyeceksen eve git ulan demesi ve oradaki başka bir milli takım formalı 2 kişinin gitte evine ananın dibinde otur bari demesini gazeteci arkdaşımdan öğrendim... sizin kıçınızdan amatörce diye klavye başında atıp tuttuğunuz taraftarın ilk önce bir insan! olduğunu hatırlatayım...yapmaması gerekendir diye düşünsek bile şu brezilya maçında burada da yerin dibine itin götüne soktuğunuz milli takım çok yıprandı, adamlar zaten bir çıkış arıyorlar herkes kıçından atıp tutuyor yok enayiyiz yok ordakiler manvada çalılşsın yok bilmemne... ulan çok klasik olacak amagerçekten başka milli takım yok... bu devirdeki gençlik mantıkla değil nefretle büyüdüğü için kendimizinden olan milli takımı bile yerin dibine sokmayı marifet sanıyoruz işte gelecekte bir katar bir ırak milli takımı olma yolunda çok şeyler katettik sizi gidi sktiminin taraftar bozuntuları.
profesyonel eksikligile ilgisi yok, adama 3 milli mac arka arkaya küfür ettiler telekomda, herkesin bir siniri var.
kendisine edilen kufurler yuzunden milli maca cik(a)mayan kaleci.

Volkan'in gecmiste yaptiklarini savunmak ne kadar serefsizlikse bu aksam bu adami bu stadyumdan gitmesine sebep olanlari savunmak da o kadar serefsizliktir. Milli formayi sirtina gecirmis, milli takim icin oynayan adamlari kulup taraftarligi ugruna harcamak hic bir adama yakismaz.

Kaldi ki boyle bir olay sadece volkan'i mi etkiledi simdi? Ulan cikisa gececegimiz bir maca cikacagiz, grupta sonuncuyuz, nelerle ugrasiyoruz ya...

Sizi taraftar diye o stada alan zihniyeti sikeyim!
göte göt* diyen galatasaray taraftarına küsmüş göbekli kaleci, kış uykusuna yatmak için evine gitmiş ayı yogi.
-gel gitlerim var benim gelmeyin üstüme.

Volkan demirel
Orospu orospu olalı delikanlıyı beğenmez deyip stadı terk etmiştir.
Şu anki milli takımla maça çıkmak istememiş ve protesto edilmesini bahane ederek milli takımı satmış kaleci. sanki ilk defa protesto ediliyor. bıraksın bu ayakları. bunlar her maç küfür yiyen adamlar. hadi kaleci olmasa anlarım da kaleci 90 dakika küfür yer lan her yerde.

şu saatten itibaren Gökhan Gönül'ün de sakatlığına inanmıyorum.
iSTEDiKLERi KADAR KÜFÜR ETSiNLER KARDEŞiM.
sen böyle zorlu bir dönemeçte çekip gidemezsin!
1.PROFESYONELsin sen.
Milli takım trip atma yeri değil kaldıramıyorsan, baştan takım kadrosuna girmeyeceksin.
Koyu fenerbahçeliyim zamanında volkanın da ettiği küfürleri biliyoruz.
kıçıyla yakaladığı topları da biliyoruz.
öyle kırılgan adamı oynamayacak
2.Türkiyeye saygı duyucak.
3. sen para alıyorsun be.
maç başına 90 dk için 100 bin lira para alıyorsun sen!
ne biçim fenerbahçeli adamsın?
takımımızın da adını lekeliyorsun.
Allahtan parayla oynuyorsun.
bir de parasız milli takım için oynasan ...
kendini evinden aldıracaktır.
Bunu Fenerbahçe Galatasaray macinda yaparsan anlarim ama milli takim macinda yapmak ne demektir?
O adam sevsen de Sevmesen de senin ülkeni, seni orada temsil ediyorsa sen orda ona ana avrat kufredemezsin.
Yarin birisi ciksa milli takim macinda saraçoğlunda selçuk inana kufretse hosunuza mi gidecek?
Gerçekten çok aptalca.
sen ne verdin de utanmadan bir de trip atıyorsun? sadece buna değil selçuk, burak ve nicelerine daha fazlası yapılması gereken bir şeydi bu. hoş siz hala bunun ve bunların götünü kaldırıyorsunuz, sonra bu ülkede neden genç yetenek yetişmiyor bla bla bla.
Fenerbahçesi galatasaray'ı yok bu işin. Ülke olarak her anlamda elle tutulur bir yanımızın kalmadığını bir kez daha apaçık gösteren olayın içinde geçen bir isim.

Bizden bir sik olmaz amk. Ne iğrenç bir millet olduk arkadaş. Tiksindim yine. Canı yürekten diliyorum; inşallah kazak kardeşlerimiz evire çevire sikerler. Bizim gibi bir millete futbol mutbol çok çok hem de çok fazla.

Toplum olarak geri zekalıyız, malız, adeta birer yarrak anteniyiz. Yapacağımız işi sikeyim. izlemiyorum maç falan da. Siktirin gidin amk.
bu adama hangi forma altında olursa olsun küfretmek sevaptır, istemiyorum arkadaşım, milli takımımın kalesinde karakter yoksunu, sonradan görme bir barzo istemiyorum. Galatasaray taraftarı hangi şart altında olursa olsun göte göt der.
(bkz: kezo)
evcilleştirilmemiş hayvan.
anlamadigim derbi maclarindada 40-50 bin kişi kufur edince alinmayan adam şimdi niye alindi?
2 hafta önde demba baya saha içinde Türkçe küfür edip bugün küfür yüzünden staddan kaçan futbolcu .
milli formaya ihanet etmiştir.
taraftarlar arasında olan paralı köpeklerin yaptığı hakaret ile kaleyi terk eden milli kaleci.
Helal olsun.
ilgili birime şikayet edilmiştir.
görsel
öncelikli gerçekleşen olay tamamen gereksiz. ama bu durum asla gökhan gönül, bekir irtegün, mehmet topal gibi adamların başına gelmedi, gelmeyecek. sadece tepki gösteren taraftarın takımına karşı götüyle top kurtaran kalecinin başına gelir. melo'nun sikiyle attığı golden sonra 2. rövanş olsun bu, takmayin bu kadar.
Ühü Ühü bana küfyettiler diyerek stattan kaçmış insanimsi.

Kendisi küfürlere karşı çok hassas. O yüzden hiç soylemez, ağzına almaz.
milleti evinden aldırmakla tehdit ederken bir anda evine kaçan kişi.

fanatizmin gözünü kör ettiği adamcıklar bu barzoyu savunmaya devam etsin.

not: takım tutmuyorum, sadece bu gece kazakistanlıyım.