bugün

votka nın rusça okunuşudur vodka..rusça yazılışı da водочка dır...sözlük tanırsa tabi slav harflerini.
redbulla muhteşem ikiliyi oluşturan içkidir.**
tarimsal kokenli alkolun, ozel yontemlerle bircok defa distile edilerek saflastirilmasi ile elde edilen dogal ve yumusak icimli bir icecek neyimdir.**
alkol oranı yüksaek olan ve sek içilmemesi tavsiye edilen, kana çabuk karışıp insanı leylaya çeviren o harika içilesi içki.hatta günün ilerleyen saatlerinde gidip bir votka vişne ikilisi içmek planlanabilirdir.afiyet olsundur.
ankara nenehatun caddesı nde bulunan bır mekandır. guzel, eglencelı bır yerdır. rezervasyonla gıdılmesı onerılır.
15 dakikada küçük tekel votkasını sek içerek alkol komasına benzer bi duruma girmemi sağlayan içki. gene de vazgeçemem,üstüne tanımam. vişnesuyu ya da redbull ile beraber içilmeli yanındada tatlı bir şeyler yenmelidir.
" çirkin kadın yoktur az votka vardır " rusların ataözlerine girecek kadar sevdikleri içki.
türkçesi votka olan, tadına ise doyum olmayan içki.
içimi rahat olan fakat içtikten bir müddet sonra etkisini hissetmeye başlıyacağınız içki.
+abi, ayaklarımı hissetmiyorum.
-sen ne diyosun, içimde ateş yanıyor oğlum.
sprite ve elma kivi ile de güzel gidiyormuş. tüm gazozlarla diyelim (sensun hariç).

(bkz: fakir bir öğrencinin içki karışımları)
rusların milli içkisidir. genellikle vişne suyu ile karıştırılarak içilir.
iki haftada bir ortamımızı renklendiren ve içmeyi en cok sevdigim ickidir.yavas yavas icmektense fondip yapmayı tercih edecegim ve rusların ustune tanımadıgım icki.antalyada filan karşılasırsanız ıddaalaşmayın cunku rakı ıcmıyorsunuz.bir video da yüzluk sek vodkayı adam fondip yapıyor.tekel vodkası tavsiyem degildir kendisi sek icilince isporta gibi tadı vardır.
(bkz: absolut)
(bkz: smirnoff)
koku yapmaması sebebiyle tercihim olan ve en sevdigim alkollu icecek olmasına rağmen ileride cinsel bazda sorunlara sebebiyet verdiğini öğrenmemle beraber bir anda kendisinden soğumamı sağlayan içki. ya bunu içmeyip büyük bir zevkten mahrum kalıcaz, ya da içmeye devam edip daha büyük bir zevkten mahrum kalıcaz... saw' daki tuzaklar gibi anasını satim...

erection or not erection... make your choice...
rus bunyesine gore yapilan icki...
rus kolonyası...
rusyacası vodki olan rus içkisi. seri üretim bazında satılan en kaliteli votka (bkz: danzka). çok fazla tüketildiğinde iktidarsızlık sorununa yol açar(kuşun kalkmıyor yani). insanın işini ısıtan bir içkidir rusya'da her 50 metrede bir karşınıza bar çıkar ve bu barlarda en çok tüketilen içki votkadır. insanlar özellikle kış aylarında işe,okula giderken yol üstünde bu barlara ugrar ve 2-3 shot atarak yollarına devam ederler(ısınmak amacıyla). türkiyede ulaşılabilirlik açısından ithal votkalardan (bkz: smirnoff) ve (bkz: absolut) dur. içilebilirlik açısından ise (bkz: smirnoff elma) şiddetle tavsiye edilir şişenin nasıl bittiğini anlamazsınız. eger oturarak iştiyseniz bu bana bişi yapmadığı tepkisi vereceğiniz ayaga kalktıgınızda ise "nerdeyim lan ben" tepkisi vereceğiniz içkidir. düşündüren tarafı ise bu içimi rahat smirnoff'un rus üretimi değil isviçre üretimi olmasıdır.

(bkz: votka içmek bir sanattır)
(bkz: ya bırak alacan şişeyi dikecen)
(bkz: ulan koskacaman adam olmuşsun benmi ögretecem)
peşinde atlı varmış gibi hızlı hızlı içersen, şişede durduğu gibi durmayan içki. hafızanda boşluklar oluşmasına sebep olur. biz nasıl geldik buraya ya diye sorarsın kendi kendine. **
güzel anılar bırakan içki...

uludag üniversitesi festivaline gidersin. jandarmadan kacmak için yarım litre vodka yı fanta limon şişesine döküp karısım yaparsın.içince gayet kafa olursun tabi. aptal aptal dolanırken duvara işediğini farkedersin. ülkücü genclik gelir ve olay cıkarır. sorarsın kendine 'neden vuruyo lan bunlar bana' ama anlayamassın bir türlü...

ilginctir tabi...
cola, vişne suyu ,redbull,soda..gibi bi ck içki ile uyumuna dikkat cekilen içkidir.
rusçada "küçük su" anlamına gelen süper içki. stolichnaya şişesinin içinde satılan versiyonu sanat eseridir. vişne suyu yada red bull ile karıştırılıp tadının içine edilmemelidir...
(bkz: russki standart)
kalori olanı en düşük içkilerden biri. diyet yapan alkoliklerin baştacıdır. ertesi gün ağzınız kokmaz.
redbull'la birleştilermi fena çarpıyorlar..
Redbull adlı enerji içeceğiyle içildiğinde acayip süper bir karışım elde edebileceğiniz rus içkisi.
Adı memleketimle özdeşleşmiş bir içki. alkol orani 40. Cola ile içilmesi şiddetle tavsiye edilir.