bugün

eskiden kaliteli, şimdi ise berbat bir operatör.
bazı internet paketlerinde %200'e varan zam yapmış gsm operatörü.
haftalık 1 GB 11 den 15 tl ye, günlük sınırsız sosyal medya paketi 2 tl den 6 tl ye çıkmıştır.
eskisi kadar kaliteli olmayan bu nedenle sevmediğim fakat fiyat/performans olarak en uygunu olduğu için hala kullandığım operatör.
erdek ve civarında bi işe yaramayan operatördür. bu nedenle internete bağlanabilmek amacıyla faturasız turkcell almak zorunda kaldım.
zamları yağdırıp iyice pahalılaşmış firma.
kullandığım paket 52 liradan 69 liraya çıktı.
fiyatı 29 tl olan 10 günlük 10 GB (önceden 15 liraydı) interneti kaldırdı. yerine 50 lira olan haftalık 10 gb yi koydu. pahalılıkta turkcell'den bir farkı kalmadı.

hat kendi üzerime kayıtlı olmadığımdan Bimcell'e geçemedim.
hizmet vermeden para istemeye alışkın bir operatör. eskiden çok daha kaliteliydi. hala kullanmamın tek sebebi rakiplerine göre fiyat + performans açısından en uygunu olması.
An itibari ile saçma sapan mesajlar alabilirsiniz Vodafone tarafından endişe etmeyin sadece Vodafone biraz götü başı dağıttı o kadar.
bayram için hediye internet veren tek gsm operatörü.
en rezil, dolandirici, ustelik interneti cekmeyen bir gsm operatorudur.
temmuz ayı faturamı hala göndermeyen şirket.
faturalarımı artık neden göndermediğini meraj ettiğim gsm şirketi.
Berbat hem pahalı hem çekmiyor. Herkes Turk Telekom'a sallıyor ama kimse kusura bakmasın yani Vodofone a göre daha uygun bir operatör.
Berbat hem pahalı hem çekmiyor. Herkes Turk Telekom'a sallıyor ama kimse kusura bakmasın yani Vodofone a göre daha uygun bir operatör.
Eskiden severek kullandığım daha sonra faturaların kabarta kabarta geldiği bir operatör. Şu an için sıralama yaptığımda herkes gibi Turkcell'i ilk sıraya alıyordum fakat o da işi bozdu. Hem daha uygun hem de fiber internet konusunda yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Turk Telekom'u ilk sıraya aldım.
Eskiden severek kullandığım daha sonra faturaların kabarta kabarta geldiği bir operatör. Şu an için sıralama yaptığımda herkes gibi Turkcell'i ilk sıraya alıyordum fakat o da işi bozdu. Hem daha uygun hem de fiber internet konusunda yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Turk Telekom'u ilk sıraya aldım.
Yurt dışındayken ne olduğunu anlamadan 75tl fatura kesildiğinde hattı kapatarak önleyebileceğimizi söyleyip, türkiyeye gelince hattı açınca da 54tl hat açtırma ücreti kesen operatör.
böyle saçma sapan müşterisiyle taşsak geçen bir operatör olamaz. hem çekiş gücü az, hem sürekli, internet bitimi sonrası onay olmadan yenileme yapan mobil ağ şirketi.

an itibariyle terk ettiğim operatör merheba ilk göz bebeğim turkcell .
cumhuriyet bayramı dolayısıyla şebeke adını "cumhuriyet" yapmış firma.
görsel
yavrum eli ayağı tutan, arada bir de olsa internet veren firma olsanız yaptığınız jest olurdu ama cumhuriyet diye yazıyı görünce aklım gitti ne bok oldu yine diye.
demin bana 600 bilmem kaç taksitle samsung a5 mi s5 mi ne telefonu 24 ay taksitle satiiim mi abi diye mesaj gönderen firma.

vermem lan ben bir telefona param olsa bile 10-15 bin lira.
Telsim'den bu yana genelde aynı çizgide ilerleyen yabancı sermayali gsm hattı.
son faturamı hala göndermeyen şirket.
interneti whatsapp’a bile giremeyen sağlayıcı.

Hiç utanmıyorlar da aylardır aynı problem sorun çözüldü deyip kapatıyorlar ama çözülen hiçbir şey yok. Ekip geliyor gene çözülen sorun yok. Kapatın interneti verdiğim paranın karşılığında hizmet alamıyorum diyorsun o zaman da cayma bedeli çıkartıyorlar.

En kötü internet servis sağlayıcı uzak durun!
Türk telekomun altyapısını kullandığı için interneti de haliyle b*k gibidir.
Sezarın hakkı sezara... şu mesajı atmış firma:

Depremden dolayı kullanılabilsin diye

1 hafta gecerli her yone 1000 dk, 1000 SMS, 5 GB internet ve WhatsApp, Facebook Messenger gibi internet tabanli mesajlasma uygulamalarini sinirsiz kullanabileceginiz "Iletisim Pass" yuklendigini bildiririz. B003