bugün

3g modemleri bi sikime yaramayan istanbulun göbeğinde bile 3g'si dandik ve pakedini 100 mb aşsan bile kol gibi fatura gönderen ama 2 sene önce modeminden kurtulduğum bir gsm firmasıdır.

(not:20 tl yükleyince seçtiğin 10 vodafonlu ile 10 dak 30 krş olayı güzeldi bak)
Her müşterisini, mümkün olduğu kadar soymakta usta şirkettir. Bana sinir krizi geçirttirecek kadar yüzsüz ve mantıksızlığını sınırını zorlayan derecede soyguncudur. Önce birkaç kez şikayet konunuzu söylersiniz, onlar da dinliyormuş gibi yapar. Hattı değiştireceğinizi anladıklarında, size birkaç fazla fatura ödetmek için, binbir yol bulurlar. Adamlara durumu anlatmaya çalışırsınız, '' ödeyeceksiniz '' derler. Kibar tefecilik mantığını kullanırlar. Bu şirketin tuzağına düşmeyin!.. Türkcell'e ağır sövmüştüm. Ama kazıklayacaksa o kazıklasın. En azından, soygunculuğunun bir sınırı var!..

Vodafone'a verdiğim bütün paralar haram zıkkım olsun!.. Bir daha bu şirketten hat kullanırsam, hırsızlık yapılmasından zevk alıyorumdur. Öyle bir durumun olması da imkansız!..
iki gündür sistemleri çökmüş berbat şirket. aveadan süper komple tarifesi için numaramı taşıdım ama gel görki iki gündür onay mesajı gelmiyor. müşteri hizmetleri sistem çöktü falan diyor. e siktimin sik kafalıları madem sisteminiz çökük niye vodafona gelin diye götünüzü yırtıyosunuz, siktirin gidin sisteminizi güçlendirin önce.
aylık 20 tl ve altı heryöne konuşma ve sms paketi olmayan operatör.
bir yazar.
evinize montolama yaptırdığınız zaman evin içinde 3g'si çekmeyen, 2g ise nazlanarak çeken operatörüm.
telefondan internete girmek için kapının önüne çıkıyorum amk...
Ali sami Yen spor kompleksinde çekmeyen telefon hattı.
internet paketi aboneliğinin nasıl iptal edildiğini aradığım operatör şirketi.

Bilenler mesaj atarsa sevinirim.
komple ozgurluk paketiyle birlikte bende vodafona geçtim. 20 tl ustu yüklemelere 125 dakka, 100 mb. internet veriyor paket dışı. ögrenciyim ben bu paraya cok iyi valla.
(bkz: yeter bu kadar reklam)
benim fuck buddym dir kendisi evet benim tokmakçımdır. 500 mb interneti bana 36 tl ye gazlamaktadır.
türkcell: kuzu eti
avea: makarna
vodafone: tavuk etidir.
sayesinde iletisim tekeli birilerinin elinden alinmistir. insanlar rahat bir nefet aldi ulke piyasasina girdiklerinde. ulkedeki mobil internetin ve daha baska birsuru yeniligin oncusu. akli olanin derhal gecmesi gereken gsm sirketi.
eski cepneti zam yaparak fiyatı 11 liraya çıkarmış zamcı piç operötör.paket 1 yılda yüzde 35 pahalandı.
500 dk 5000 sms ve 1 gb net 19 lira olarak telefonuma mesaj gelmiştir.

geçsem mi kalsam mı?
turkcell 1, vodafone 2 olarak listeme giren operatör. şiddetle kaçının. her boşlukta acımadan çakar.

not: bimcelli'yim, yaşlı operatörü gibi, basit ve mert.
Fiyatta avea ile, kalitede turkcell ile yarışan operatör.
26 nisan itibariyle paket tarifelerine ortalama 1 tl zam yapacak olan operatör.
son 10 gundur marmaris merkezinde shop bulundurmayan operator.
mesaj paketlerinde 2 tl zam yapmı$ operatör. 1 tl daha mı yapacak? nereye domalıyoruz?
ayda 5 liraya 350 mb +20mb ekstra facebook-twitter paketini yaptığım ancak sadece ekstra limiti kullanıp 18 liramı siken kuruluş.
adam akıllı tarifesi olmayan operatördür. tarifelerinde halen vodafone'lularla şu kadar dk konuşma hakkı x lira diyor. biraz akıllı olun biz kim vodafone'lu kim turkcell'li biliyor muyuz artık.
530 tl fatura bedeliyle hafif bir tebessüm etmemi sağlamış operatördür, ama adamların suçu yok suç bende. ödedik rahatladık.

edat: 1500'üncü entry vodafone kısmetmiş. iyi bari faturada 1500 tl gelmedi.
internet sitesinden cep lira alabilmek için iki aylık abone olunması gerektiğini söyleyen gsm operatörü. neyin kafasını yaşıyorlar anlamadım. tl alacağız alt tarafı, güvenmiyor musun bana vodafone, olayın nedir?
müşteri memnuniyeti adına yaptığı etkinliklerde bilet dağıtamayan dünya devi şirket.
türkiyedeki cep telefonu operatörlerinden biri.
Şimdi gelelim tecrübelerimize, bu entryi girmeden önce başlık altına şöyle bir göz attım, herkes şikayetçi herkes şikayetçi. Sanırım birtek benim memnun olan.
Daha önceki operatörüm aveaydı ve aveada faturalı kullandım bin pişman oldum. Öyle vergiden carttan curttan değil hemde, bir insan her ay kotayı aşar mı? Ben aştım, her nasılsa benim 25liralık sabit faturam !!! Her ay en az 60 lira geldi. Daha sonra tekrar faturasıza döndüm onda da sms paketi 12lira!!! Bence pahalı sadece sms için, bir arkadaşımın vodafonedaki bir tarifeyi haber vermesiyle vodafonea geçmeye karar verdim. Gelelim tarifeye;
tarifenin tam adını bilmiyorum ama cep özgür yada komple özgür gibi bişey sanırım, şimdi tarifeyi anlatıyorum en büyük özelliği bence faturasız ve sabit fiyatlı olması yani ay sonunda 'ohaaaaa aşmışım lan' yok. Her yöne 500 dakika 1000 sms 1gb internet 19 lira ve dediğim gibi vergisi cartu curtu hepsi içinde, bir aydır vodafoneluyum ne internette ne şebekede hiç bir sorun yaşamadım. ilk başlarda sms, dk yetmez diyordum ama whatsapp sağ olsun.