bugün

ciddi anlamda kaba saba ve görgüsüz bir adamdır... doğum günündeki pasta yiyişini gördüyseniz anlamışsınızdır zaten... aziz başkan kadroyu iyi kurdun eyvallahta teknik direktörü bu olmamalıydı...
galatasaraylıyım ama bu hoca kim lan kim bu...

elin portekizlisi takımı bilmez etmez brezilyalı ve portekizlilere karşı zaten özel hassasiyet gösteriyor adam bu maç kadrolarında da çok belli.

mustafa denizli gelseydi fenerbahçe'ye takım şuan şampiyonlar ligindeydi. ve ligde de kayıpsız devam ediyordu.

kadroya bak oynanan futbola bak. zevk vermiyor fenerbahçe. vay takımın bir uyum süreci falan varmış onlar gazeteci uydurması. olacak oğlak bokundan belli olurmuş. çıkacak şakır şakır oynatacak. bir tek rvp den haz aldım bugünkü maçta. o garibime de fazla top gelmedi.
Bu arkadaş aslan burcu, aziz ağa da tam bir akrep erkeği. Bir kere bu ikili zodyaktan uyumsuz. Gitmez, yürümez bu ilişki. Gerilim, güç çatışması ve inatlaşma kaçınılmaz. Kasım ayı hassas geçecek, çatırdamalar olabilir.
adamın oynatmak istediği futbola saygı duyuyorum ancak takım yeni ve bence oyuncular sisteme alışana kadar bi 6 ay geçer. bizim memlekette kimse tek bir adama bu kadar sabretmez maalesef yani kabul mal bi ülkeyiz ama kalmak istiyosa taktiğini gözden geçirmek zorunda. ha gel gör ki, sabretseler porto gibi olacak takım çünkü porto da özellikle ligde 4-5 forvetle oynuyor. galatasaraylıyım bu arada not evet çok gerekli not!
Hocada bence kumas var ama zaman verilmesi gerekiyor
Bir Tarbzon taraftari olarak söylüyorum
Birbirini tanimayan oyunculardan kurulu bir takima sahip Fenerbahce
Süre verilmeli takima gerekirse bir sene daha sabretmeli tarftar sonra gelen eklemelerle harika bir takim cikar ortaya.
Kasımı göremez. At fava.
bielsa boşa çıktı yanlış bilmiyosam..ah radikal bi karar alsak da o herifi getirsek bunun yerine..tamam sempatik hoca,takım yeni zamana ihtiyacı var ama bugün fernandaoyu neden çıkarırsın be adam van persie'yi çıkarmak varken..zaten 15 dakika sonra çıkarcağın belli adamı ne diye 2 değişiklik harcıyosun..hem tek forvet oynayacaksan gayet de uygun bi isim fernandao istediği kadar kötü oynasın top indirir ilerde tutar seni en azından..ha bide diegoya herkes iyi hoş diyo da ben farklı adamı mı izliyorum bilmiyorum,ulan bi insan bidefa çabuk çıkaramaz mı ayağından topu,anca top öldürüyo tribüne oynuyo herif..
şov yapan overrated hoca. vitorcum sana bir tavsiye türk milleti netice almayı sever, yani kendini parçalar gibi yapmayı bırak takımını oynat zira eğer senin gibilere bu ülkede destek verilseydi yılmaz vural seneler önce senin şu an olduğun yere çoktan gelmiş olurdu. böyle gidersen ancak sosyal medyada adına açılan fake hesaplarla fenomen olursun.
Şu saatlerde fenerbahçe teknik direktörlüğünü yapan kişi.

Çok fazla fake hesap açıp entry oylatan herif gibi birileri hiç durmadan övüyor ancak ne ise yaradığı hakkında bilgi sahibi olan yok. Organizasyon eksikliği hala hissediliyor takımda. iki ay oldu bir derbi kazan be pereira.
Kendisine ligin ikinci haftasında kötü futbol oynattı diye söven, hakaret eden kendini bilmezleri ortaya çıkarmış agresif teknik direktör... Ben gerçekten Türkiyede'ki düşünce yapısından nefret ediyorum. Başarılı, başarısız her futbolcu ya da teknik direktör bu ülkede eninde sonunda olaylı ayrılmıştır. Neden? Çünkü; bizim çok bilmiş, ukala insanlarımız yüzünden. Bir teknik direktör, takımın daha ikinci haftasında puan kaybetti diye ölesiye eleştiriliyor. Olaya bakar mısınız? Ersun yanal şampiyon olduğu sene ilk maçta yenilgiyle başlamıştı, hatırlatayım. Üstelik rakip takım taraftarıda kendi takımlarını bırakmış sürekli Fenerbahçenin antrenörünü, futbolcularını falan eleştiriyor. Bunun en büyük sebebi Fenerbahçenin şuan ligin en kaliteli takımı olmasıdır. Bu kadronun oturduğunu ve uygun bir sistemde oynandığını hayal edince beyni yanan bazı arkadaşların burada takıma atıp tutması tamamen komik. Bakın, bende pereira'ya sonsuz bir güven içerisinde değilim,benimde eleştirdiğim, kızdığım noktaları var; Fakat daha ilk haftalardan ona ölümüne küfür edecek, hakaret edecek ya da kovulmasını isteyecek kadar değil.. Türkiyede futbol taraftarlığıda, futbol sevgiside yalnızca başarı sağlandığı zamandır. Bu sözümde burada kalsın...
yeni nesil haşortmanlı tactical genius... modern futbol, asimetrik diziliş falan peşinde koşarak haftada iki kez bize çile çektiren teknik direktör. bu adam yüzünden bir ayda saçım beyazladı lan.
türkiye liginin en önemli gerçeği şu ki basit oynayan kazanıyor.
zamanında zico baktı elinde alex var, onun etrafında bir takım kurup standart 4-2-3-1 oynattı, sonuç şampiyonlar liginde çeyrek final.
sonra bir numaralı haşortmanlı tactical genius geldi, "aklımda çok acaip şeyler var, bakın nasıl çılgın taktik yapıcam" falan derken alex'i kesti, takımın altını üstüne getirdi, sonuç taraftarın topluca delirmesi oldu.
ardından ersun yanal geldi, alışıldık 4-3-3 sistemine geçti. orta sahaya topal-meireles-emre üçlüsünü koydu, sonuçta sallaya sallaya şampiyon oldu.

uzun lafın kısası, kasma güzel kardeşim. geçen sezonun son 5-6 haftasında galatasaray ın oynadığı maçları izle. sakin ve kontrollü bir futbol oynat yeter. 80. dakikadan sonra nefesi tıkanan anadolu takımlarına illa bir gol atarsın.

son olarak, duran top organizasyonu diye bir şey var. bu takım yıllarca aynı korner taktiğiyle leblebi gibi gol attı. bu sezon hazırlık maçları dahil on maçta böyle bir şey göremedik. her frikikte nani şut çekiyor ama adam van hooijdonk değil, alex değil. fernandao veya persie'ye indir topu yeter.
Kendi sistemini oturtup iyi futbol, kazanan bi takim yaratabilir fakat boyle genis ve cok alternatifli bi kadroya sahipken israrla belli bi sistem uzerinde inat etmek, bazi futbolcularin harcanmasina sebep olacaktir.

Adam bana bu acidan biraz koylu gibi geldi. Lan senin elinde iki 11lik topcu var. Bu kalabaliktan illaki uyumlu bi takim cikar, deneye deneye en ideali bulunur. Bi seyler uzerinde israr etmek de ise yarayabilir uzun vadede ama diger topculara da yazik.

Cimbomumuzun bu seneki en buyuk sanslarindan bu abi.
bu ülkeye bi yılmaz vural yeter. yakında gönderirler zaten.
Cezasi 1 maca indirilmistir.bu aksam kenarda takimini yonetecektir.
eninde sonunda tek forvetli sisteme dönecektir. bu sisteme dönerse elinde rvp ve fernandao varken sow çok gereksiz kalır zira sow yedek kalmayı sorun ettiği için kenardan gelip katkı verebilecek tipte bir adam da değil. sow'u satıp gelen parayla nani ayarında bir kanat oyuncusu alırsa fenerbahçe'nin hiç bir sorunu kalmadığı gibi diego'dan da en yüksek verimi alır.

türkiye'de büyük takım çalıştırıp başarısız olan bütün antrenörlerin ortak yanılgısı "elimde hayvan gibi kadro var, derbiler dışında rakipleri içerde dışarda ezer geçerim" mantığıyla bol forvetli sahaya çıkıp deplasmanlarda dağılmaları. o yüzden pereira'nın biraz kafası çalışıyorsa takımı 4-2-3-1 dizilişiyle oynatacaktır.
portekizli roberto mancini.
be yapacagini bilmeyen bir goruntusu var. bir gsli olarak bizim prandelliye benzetiyorum. fb taraftarina sorsaydi simdiye kadar ideal 11 ve oyunu bulmustu. ama adam 4 2 3 1 oynatmaktan aciz. diegoyla naniyle persie ile pres yapmaya calisiyor.
Bir fenerbahçe'li olarak bu herifin konuşmaları geriyor beni. Basın toplantılarında sürekli bir gerginlik olacak diye bekliyorum. 27 ağustos fenerbahçe - atromitos maçının hemen ardından gerçekleşen basın toplantısında an itibariyle gazetecilere nasıl sorular sormaları gerektiğini anlatıyor. çatlak la bu herif. ama iyidir.
27 ağustos 2015 fenerbahçe atromitos maçında takım elbise ile sahaya çıkıp bizi şaşırtan teknik direktörü, maç ardından basın açıklamasında şöyle bir söz kullandı:

"yeni stilim hakkında kimse konuşmuyor. stilim gelişti, oyunumuzda gelişti."

güldürmüştür. rıdvan dilmen ise "hayatımda gördüğüm en kötü basın toplantısı" olarak cevap vermiştir buna, canlı yayında.
geçen gün basın toplantısını dinledim , bu adam tilki andre'yi seslendiren adam amk eminim buna.
Palyanco gibi bir hoca, nerden bulunduysa, cekecegemiz var heral.
antalyaspor maçında gol sevinci top toplayıcı çocuğa sarılarak yaşayan duygusal hoca.

edit: oğlum bu entry'nin neresini beğenmediniz lan askjdas.
Gol sevincinde hakeme sarılması gereken hoca.

Belli olur diye korkma zaten adınız şikeci.
Başarısız vizyonsuz dandik bir hoca

9.haftada galatasarayla oynayacaksınız eto 35 yaşında belli bir yerden sonra kesiliyor burak yılmaz gibi sprinter özellikli defansı zorlayan defans arkasına kaçan santrafor ile nasıl baş edeceksiniz?

9.haftadan sonra paket olacak yarram.

Burak yılmaz sizi hoplatacak inşallah bu sefer göte geldiniz.
(img:#824875)

adam!!!