bugün

4-4-2 israrindan vazgecip 433 ile direncli bir orta saha kurup beklerden max derecede faydalanmali, ve arkasina yaslanip van persie yi izlemelidir. Cok kariyla kizla da ugrasmasin.
Piyanist batuhan müziğe dön bence,futbol sende ters etki yapmiş dostum.
tanim:fenerbahçe teknik direktörü.
nasıl bir diziliş nasıl bir ilk 11 yapar tam olarak kestirmek güç ama şu kesin ki çok şanslı bir hoca. hadi hazırlan dediğinde sahaya girecek nani, rvp gibi süperstarlara onlar dışında muazzam bir kadroya ve ligin oyuncu ortalaması baz alınırsa neredeyse tüm takımlarda ilk 11'den düşmeyecek bir yedek kulübesine sahip olacak. geçen sene ismail hoca'ya teslim ettiğimiz takımla bu sene pereira'ya teslim ettiğimiz takım arasındaki dağlar kadar farkı bugün konuşmaya gerek yok. açık konuşmak gerekirse bu kadroyla fenerbahçe'nin ligde şampiyonluk dışında alacağı her derece hezimet olur. umarım hoca da elindeki kadronun potansiyelinin, elde etmesi gereken başarıların ve yapması gerekenlerin farkindadır, zira böyle bir şans her teknik direktörün eline geçmez. iyi değerlendirmesi dileğiyle.
portekizli prandelli.
keşke prandelli tırnağı olabilseydi.
portekizli mancini

adamda alma hastalığı var arkadaş , fm oynadığını falan mı zannediyor bu adam acaba , ulan adamın götü kaşındıkça topçu istiyor amk ben anlamadım , zaten şampiyonlar liginden elenmişsin yarram uefa'da senin bütçenin 10 da biri etmeyen atromitos'la eşleşmişsin , daha götüne mi sokacan ozan tufan'ı ve volkan şen'i

ligde her halükarda ilk 2 ye girebilecek kadroya sahip fenerbahçe'ye keyfi olarak 42 milyon euro para harcatmıştır (sadece bonservis) , bu kadar yatırımın ardından şampiyonlar ligi'ne gol atamadan veda etmiştir , josef de souza isimli eski oyuncusuna (ki bu adamdan brezilya liginde 18392371 tane bulursun) 8 milyon euro bonservis ödetmiş , yine eski oyuncuları olan fabiano ve ba'yı hatır gönül için kulübe kazandırmış , fenerbahçe'yi büyük bir yükün altına sokmuştur.mancini sonrası galatasaray'ın düştüğü durum gibi bir gün kendisi siktir olup gidecek ve arkasından gelen teknik ekip ve yönetim oumar niasse-bilal ayarındaki oyunculara talip olmak zorunda kalacaktır , fenerbahçe'nin bir an önce kurtulması gereken yeni kanseridir , bu adamla başarı falan da gelmez söyleyeyim fenerli arkadaşlar boşa heveslenmeyin , ligde şampiyon olursunuz belki ama uefa'da en fazla son 16 , ötesi yok yani.

not : galatasaray
bir fenerbahçeli olarak atak futbol oynatması benim için yeterlidir.fenerin ismi oynar zaten bize hücum futbolu lazım.''haddimizi bilerek oynadık' diyen ismail kartal a göre ''fenerbahçe büyük klüp ,büyük klüplerde hücum futbolu oynar'' diyen teknik direktör adamın dibidir benim nazarımda.fenerbahçesin lan sen yok ötesi
Fenerbahçe'mizin ismail Kartaldan sonra ki morinhosu.
takım oturdukça bizi daha büyük zaferlere taşıyacak adam. evet.
Gayet sempatık bır mızaca sahip, maç boyu yazıp cızdıgı notlarıyla gulumseten mahalle dayısı tadında teknık direktörümüz. hiçbirşey alamasak bıle hucum taktıgıyle ıyı futbol oynatacagına ınandıgım adam ayrıca.
pisliğin teki. vururlar bunu
atromitos maçlarında kenarda olmayacak, 2 maç ceza almış denildi trt spor'da.
atromitos maçlarını tribünden izleyecek olan hoca. uefanın bu çifte standartlarına rağmen bakalım nereye kadar ilerleyebileceğiz avrupada. ayrıca hepsinden öte en ufak tribünde çıkarılacak olay sonrasında 1 yıllık ertelenen men cezası devreye girecek. meşale hastası tribün gruplarını düşününce ufukta yine kötü günler görüyorum beyler. hakkımızda hayırlısı.
2 maçlık ceza aldığı öğrenilen fenerbahçe teknik direktörü. Uefanın bu takımla alıp veremediği birşey var.
Bizimle uğraşıyorlar diyince guluyosunuz amk uefa nın derdi bile biz olmusuz.
http://www.ntvspor.net/ha.../atromitos-maclarinda-yok

2 maç ceza alan teknik direktör. evet.
maçı otelde izlemiş amk ahahahaha. paşama bak sen!
maçı tribün yerine otelden izlemesini anlamsız bulduğum hocadır. tamam karar ağır belki ama duygusallıkla mantıksızlığı aynı kefeye koymamak lazım. nitekim son dakikada gol bulunabildi de rezaletin önüne geçildi. yoksa atromitos fenerin dengi midir?
hotel odasında 3 tane yunan çıtır ile maç yaptığı iddia ediliyor. aferim sevdim bu adamı.
cesare prandelli'den bile kötü hoca olduğunu yakında ispat edecek diye bekliyoruz.
Cesare prandelli'den kötü olamaz. Ama yine de kötü. Net.
bu sezon transferde 65 milyon euro harcamasına ragmen kadroyu kötü kullanan pereiranın kovulmasını 6 hafta sonra manşetlerde görecegiz.
teknik deha. seviyoruz kendisini..
acil olarak diego sevdasından vazgeçmesi gereken teknik direktör. ya tek forvete döneceksin yada çift forvetle oynuyorsan diego olmaz. iç sahada bir şey demem ama deplasman olmaz. ayrıca defans çok kötü bir çare lazım. evet.
Saha kenarı kılık kıyafeti (kısa paçalı aşufman), fatih altaylı'nın tabiriyle " pikniğe gitmiş kıro".