bugün

Bazı vasat yabancı futbolcular için Türkiyede bundan çok var derler ya; işte aynısı bu hoca için söyleneceğe benziyor.

Tamam belki yerli hocaların 1 tık üzerinde olabilir ama abi yabancı getireceksen gitmişken biraz kalitelisini, biraz ipe sapa gelecek bir şey getirirsin.

Biliç'i bile tercih ederdim şahsen.

Anladığım kadarıyla benimsediği oyun tarzı da Aykut Kocamanlı dönemi hatırlatacaktır.

Umut beslenmeyen hocadır.
genç dinamik başarı isteyen biri olması ile umutlu olduğum td.
panathinaikos deplasmanında taraftarların önüne gidip el kol hareketi yapan, taraftarlar reklam panolarini kirip sahada üzerine kosunca atletizm rekoru kiran teknik direktör.

ama sağlam kaçıyor he arkasına bakmadan. sen git o kadar artistlik yap sonrada kaç. gülünç.
corleone ailesinden biri gibi.
ama zor emre var caner var aziz var. çok kan dökülür çok.
Fenere geldiğini duyunca kim bu diye wikiden bakayım dedim. sonuç. Gerçekten enteresan bir milletiz.
Abi sana diyim olmaz o iş skerler adamı.
imza attığını görmeden ne kadar görevde kalacağı konuşulan teknik adam.
Her şeyden önce Fenerbahçe' nin höt diyince futbolculara lafını dinletecek bir teknik direktöre ihtiyacı var. geçen sezon gördük ki kadrodaki oyuncuların birçoğu başıboşluktan şımarmış. ki pereira öyle yiğit bir adam gibi duruyor. umarım yanıltmaz biz fenerlileri.
arabistan'da yaptığı efsane basın toplantısıyla saygımı kazanmış hocadır. umarım başarılı olur ve aynı tavrını sürdürür.
kariyerinde hiç Avrupa başarısı olmayan bir hoca. Daha çeyrek final bile görememiştir. beni porto'nun başına koyun ben de onları şampiyon yaparım hıaamına.
bence büyük risk. ersun yanal'ın ayaklarına kapanıp geri getirmek gerekirdi.
Basın toplantısında çok iddialı, artist açıklamalar yapmıştır. Göreceğiz.
Devre arasını görmeden yollanır. Buraya yazdım.
Artislik yapıp pana taraftarının gazabına uyrayan,hocamsı..
Jackson Martinez'i keşfeden adamdır ayrıca.
Eğer futbol din olsaydi tanri mourinho, bu adam peygamber, ismail kartalda ateist olurdu. Net yani
https://twitter.com/Parca...status/609112736765751297
Yaptığı açıklamalar koyu bir fenerbahçe taraftarı olarak beni hem heyecanlandırdı hem korkuttu... Hücumda agresif bir futbola biz alışık değiliz gs maçlarını saymazsak. Kolay kolay saldıran bir takım olmadık hiç sahayı ve maçı domine eden bir fenerbahçenin hayali çok heyecanlandırdı beni evet. Yalnız aynı agresifliği savunmada da göstereceğiz demesi canımı sıktı... Tamam agresif bir savunma çok iyi bir şey belki ama sabıkalı çık adam var bizde kırmızılar havada uçuşacak demektir bu da.. Caner, emre, alves bunlar sinirli ve pis topçular.. Meirelesi de belki ekleyebiliriz.. Gerçi o fenerbahçe me gelene kadar kırmızı da görmemişti ama neyse.. Çok çabuk parlayabiliyor bu futbolcular allah sonlarını hayır etsin ne diyim...
karizmatik adamdır.
Şarapçı bir tipe benziyor.
villas boas tercih edilirdi ama vu da iyi. aziz cikip girecrk oyunculari bir soylesin hele ondan sonra napacagi onemli.
Fenere iyi gelir umarım.
Saha kenarındaki halleri ile istediğim teknik adam modeli. Kavgacı sevincini tepkisini ortaya koyan Savaşçı gibi duruyor. Göreceğiz. Evet.
Kendisini önceden pek takip ettiğim söylenemez, ancak gördüğüm kadarı ile işine karışılmasını sevmiyor, bir süre aziz i görmeyeceğimiz için sevinçliyim, başarılar dilerim kendisine.
bu sene fb' yi şampiyon yapıp aziz tarafından kovulacaktır.