bugün

Hoca falan değil şaklabanın teki. Dakika 80 oldu takım 10 kişi alper yürüyor lan değiştir ben mi değiştireyim buradan. Evet.
yarrak kafalı bir herif.
Bu sezon bizi şampiyon yapacak adamdır.
önümüzdeki sezon fb'de kalamayacağını bugün itibariyle tescillemiş adamdır.
Ben golden sonra apdullah avcıya sarılacak sandım.. Neyse ki geri döndü..
DAHA HIZLI KOSANINA Carlos Carvalhal DENIR.
sevdiğim ve desteklediğim teknik adam.
hem sempatik hem de cesur adam. herkes van persie derken adam ona tavır yapmışken beşiktaş derby sinde bile onu yedek oturttu. dün de yedek bıraktı. herkes kızdı ama fizik olarak yetersizdi ve hocanın haklı olduğu ortaya çıktı.

kim ne derse desin taş gibi takım yarattı az gol yiyor kolay kolay yenilmiyor ve ne yapıp edip gol atıyor. üstelik son maçlarda iyi de oynamaya başladı. dün başakşehir takımını hafife almayın kimle oynasa zorlardı. fenerbahçeli arkadaşlara sesleniyorum aptal olmayın, özellikle bu a sporun gazına gelmeyin destek olun. göreceksiniz fenerbahçe şampiyon olacak.
ve bu adam şampiyonluğa rağmen gönderilirse yine hata yapılmış olacak.
görsel
daha derbi kazanamamış teknik direktördür.

derbiden kasıt beşiktaş,galatasaray.
insanı kanser eden teknik direktörü...
1-0'ların adamı.
senin gibi hocanın amınakoyum

yarın bizden siktir olup gitse hangi takımın başına geçebilir? osasuna, valerenga, al ahly veya sürüyle zamazingo takım..........

rvp yarın bizden ayrılsa bu haliyle bile real'de de bayern münih'te de barca'da da çok rahat oynar.

peki vitor'un çocuğu fernandao yarın siktirse gitse kim alır onu? eskişehir, rize, bursa?
vitor pereira ile 1-0 isimli yarışma programının sunucusudur. yok lan o ilker ayrık'la 1-0 dı galiba.
fenerbahçe düşmanlarının gazına gelen benim saf insanımın giydirip durduğu efsane hoca. ulan siz hiç hayatınızda 90 dakika boyunca oyunu kontrolünde tutan, istediği zaman yükseltip istediği zaman düşüren bir fenerbahçe gördünüz mü? real, barça, bayern gibi uzay futbolu oynamıyoruz, kadromuzda ona göre zaten ama onların bi alt seviyesindeyiz net şekilde. gardaş bi düşünün yenilgi nedir unuttuk be. fizik gücü dediler 60 dakika 10 kişi oynayan takım berbat sahada 2 tane attı. ne dedilerse tek tek ellerinde kalıyor yıkın ön yargılarınızı 3 kupa da bizim allahın izniyle.
"Üçüncü sıra ve onun altındaki takımların puanları çok yakın. Aralarında bir çekişme olacaktır."

açıklamasıyla gece gece güldürmüştür.
Fenerbahçe' ye bu kadar parlak bir kadroyla nadiren iyi futbol oynatıp Galatasaray' a sataşması ironik ve tuhaf olan teknik direktör. Fenerbahçe 2 sezon boyunca Avrupa' ya gidemiyorken hiçbir Galatasaray teknik direktörü Fenerbahçe hakkında konuşmadı. Kaldı ki Galatasaray' ın performansını düşünmesi gerekmez, zaten galatasaraylılar bu performansı düşünüyor, gerek yok.
vitor birsıfır.
"Bu takıma inancım tam. Lige damga vurmak için artık hiçbir engel yok. Savunmamızı oturttuk, hücumda da istediğimizi yapabildiğimiz sürece bileğimizi kimse bükemez. Bu ligde bizi yenebilecek bir takım yok."

görsel
Giresunspor karşısına bile souza topal ikilisiyle çıkan kişi. Hasta mısın birader? Evet.
10 ocak 2016 giresyn spor macinin ikinci yarisinda termos bardak ile ciddi bir mucadele vermektedir.
ismail kartal'ın yabancı versiyonudur skor koruma oyunu oynamaktadır ofansif futbol yerine daha kısır olan defansif oyun oynatmaktadır.
Takım için taraftar için elinden geleni yapmaya çalışan teknik direktor, net.
Bu sezon bizi şampiyonluğa ulaştıracak olan teknik direktörümüz. Hırslı, cesur, tutkulu ve heyecanlı kişiliğiyle gönüllerde taht kurmuştur. Futboldan zevk alıyor. Takıma gol yememeyi öğretmiştir. Göze batan tarafı takımın bu muhteşem kadroyla çok gol atamamasıdır ama bunu da yavaş yavaş çözmüştür. Öyle ki, ligin ikinci yarısında hemen hemen her takıma handikap yapacağımıza inanıyorum. Bir de van persie'yi hiç kezmezse daha iyi olacaktır. Hazır o da ritmini bulmuşken, tekrar küstürülmemeli. Uefa'da bize bir de final oynatırsa, bu sezon beklenilen bekleniyi fazlasıyla karşılaşmış olur. Hocamıza güvenimiz tam. Ve eminim ki bizler gibi o da için için kadıköy'deki beşiktaş maçını bekliyor..
fenerbahçemizi şampiyon yapacak teknik adamdır.

görsel
görsel
deli falan ama iyi adam. bu sene başarıyı yakalayacaktır. evet.