bugün

(bkz: vay kanı canı beş para etmez)
(bkz: vay seviyesiz öküz)

edit: kızın babasına kızanlar olmuş! tamam adam dengesizin feriştahı ama her programda da milletin karısına kızına orospu demiyodur heralde! ah ulan bu basın, ah ulan bu televole zihniyeti!

işte o küfür size edildi aslında. imparator diye yalakalığını yaptığınız bu adam size dedi "orospu" lafını. ve siz evet gerçekten orospusunuz. bunlara neden olduğunuz için busunuz siz.
yakışmamıştır.
sanatçı mı? ben bu haberde bir sanatçı göremedim.
ibrahim tatlıses'in programında canlı yayında yapmış olduğu gaftır. bir sanatçı(!) özellikle de canlı yayında ne konuşacağına dikkat etmelidir. geldiği yere bakmadan eleştirecek olursak eğer yapmış olduğu büyük bir ayıptır. tekrarlanmamasını diliyoruz.
(bkz: ben mağarada doğdum)
(bkz: vay büyük kavat)*
,,ülkemizde, insanlık dejenarasyonunun nerelere vardığının resmidir.
ibrahim tatlıses in ağzından kaçırdığı bir küfür.

doğallığından kaynaklandığını düşünüyorum.
orospu artık o kadar dilimize yapışmış bir küfür ki gerçek anlamı ile kullanmıyoruz çoğu zaman.

kaldı ki sinirle söylenmiş birşeyde değil. samimiyeti fazla kaçırınca ağzından fırlayıvermiş. şaka ile takıldığımız birine orospu çocuğu demiyormuyuz bazen? o hesap işte...
başımı derde sokmak istemiyorum ama bazısı bu lafı hak ediyor. yalnızca bazısı.
terbiyesizliğin getirmiş olduğu rahatlıktan dolayı söylenebilmiş söz.
(bkz: dilin kemiği yok)
böyle bir adamı başımıza kim tac ettiyse, o üzerine alınsındır. öyle gte böyle yraktır.
imrahim tatlıses denilen bozuk tohumdan beklenebilecek normal bir davranıştır. suç o çocuğun ailesindedir. ne bok yemeye gidersiniz şu adama. gittin o zaman katlanacaksın seviyesizliğine tepki göstermeyeceksin.
yurdum sanatçısından alışık olduğumuz tipte bir gaftır. sanatçı diyorum, çünkü televizyonlarda bu herifi öyle tanımlıyorlar. yani bu dallamadan beklenen bir cümle. çok garip gelmiyor kulaklara. ülkemizde sayıları azınlıkta olsa da gerçek sanatçılarımıza üzülüyorum çünkü bu dallamaya da sanatçı diyoruz biz.

(bkz: vay büyük orospu çocuğu)
ancak dağdan inmenin gösterebileceği şerefsizliktir. *
ulan kaç senedir insan içindesin odun herif onca para kazandın onca ortamlara girdin onca şey gördün hala mı öküzsün şerefsiz. ama suç biz de bu görgüsüz ayıya pirim veriyoruz. vay mağara adamı vay vay keko vay.
küfrü ettiği minicik kız, allah bilir ergenlik çağına dahi girmemiştir. o salon nasıl boşaltılmadı, nasıl hala izleyenler olmuş, akıl sır ermez.
hiç şaşırmadığım söylem.sahneden mozart'ın doğum yıldönümünü kutlamasını bekleyenler mi vardı aranızda?
bu da unutulacaktır.yine rezilliği yapanlar yaptığı ile kalacaktır.iki gün sonra karşımıza çıkıp pişkin pişkin şarkısını söyleyip,alkışını alacaktır.unutulacaktır.unutturulacaktır.yazıktır.
i.tatlıses kendisi gibidir, fazla şaşılmamalıdır.
ne bekliyordunuz ki, yada onu izlemeye gidenler ne bekliyordu ki, bu adamın genel olarak yaptığı şeyler bunlar.
aile niye kalkıp gitmemiş acaba?
buda bizim herşeyi yiyip yuttuğumuzun göstergesidir.
'türk milleti gariptir her lafı kaldırmaz, ibne deresin kızar da sikersin aldırmaz' türünde bi davranış sergilemişlerdir, mağdur da herzamanki gibi çocuktur.
ibrahim tatlıses'in dalaman hilton'da verdiği konserde sahneye çıkan hayranına söylediği sözdür. alın teriyle bir memurun hayatı boyunca çeyreğini alamayacağı parada o kızın bile katkısının olduğunu hesaba katmamasından ileri gelir. sanatçı olmadığını da böylelikle kanıtlamıştır.
(bkz: dervişin fikri)
kendi söyleyince iyi bir halt ettiğini, sempatik olduğunu sanıp; kendi bacısına kızına söylenince namus davası güdecek olan zihniyettir. aslında böyle tiplere hiç ihtiyaç yoktur ama nedense hep el üstünde taşınırlar ve ne yazık ki böyle de devam edecektir.*
Muhtemel kızını(larını) kucukken severken agzını alıstırmıstır.
türkiye halkının ciddi anlamda hakettiği boktan birinin(bu yaratık tabi ki ibrahim tatlıses) sarfettiği rezil, utanç verici laf.

siz hepiniz tüm türkiye halkı olarak bu insan müsveddesinden korkmaya aynen devam ediniz, ibo pisliği yakında ağzınıza da sıçar bu gidişle.