bugün

görsel
günlük rahat kullanımı olan ayakkabılardandır.
Geçen yıl yaklaşık 10 çift almıştım. Rengarenk bir vans koleksiyonum var.
Geçen yaz herkesin ayagında var diye alamamıştım dilerim bu yaz herkes unutur.
Skateboards ayakkabisi olarak bilinen cok rahat olmayan duz tabanli, duz renkleri mevcut oldugu gibi iron maiden baskili olanlari siz evde yokken cope atilabilecek ayakkabidir.
Siyah beyaz damali olani tercih ettigim ayakkabi markasidir.
Keds modelleriyle ayip etmistir . Hic yakismadi hic.
tumblr kızı itemidir. evet. yağmuru izlerken kitap okuyup kahve içen kızın ayağındakidir.
Çorap gibi ayakkabı. Rahatlıktan ne yapsın bilemiyor insan. Öyle ki sözlükte arayıp bulup entry giriyor. swh*
Kaliteli ayakkabı markası. Denenmiş onaylanmıştır.
son 7-8 yıldır kullandığım tek ayakkabı markası. beğenip alacağım başka modeli kalmamıştır gözümde. zaten çok ayakkabı alan birisi değilim ama bazı modeller fazla genç işi. yani onları giyip kaykay yapmaya filan gitmem gerek. ama aşırı rahat bir ayakkabıdır, converse i niye giydim bunca zaman dedirtir.
Kesinlikle çıplak ayakla giyince yara yapıyor öyle yapacaklar toms alsın.
Her boku yaptıkları gibi bunu da popi yaptılar, giyileceği kalmadı, ayakkabısı. Yok bu ayakkabı moda olmasaydı da giymezdim orası ayrı.
Abd nin ve son zamanlarda türkiyenin popüler ayakkabı markası.

Çok değişik tema ve formlarda modelleri mevcuttur. Düz tabandır ve çabuk deforme olur.
dış görünüşünden dolayı cezbedicidir.
Old skoollari cok guzel ve ben de aldim. Bizim buralarda kimse giymiyor ama baya moda oldu bu modeli.
Görsel maddi ve manevi olarak bana haz veren ayakkabıdır her açıdan mutlu eder rahat ve ucuzudur. Özellikle disney anlaşmalı modeline aşık olmuşumdur.
Hunharca çakması üretilip, semt pazarlarında bile arz-ı endam etmeyeydi iyiydi.
Bir zamanlar, arım balım peteğim ayakkabısıyken, şu an görünce midem kalkıyor.
hiç rahat olmadıklarını söylemek istiyorum.
Ayakkabılarını giyme sebebim, regular fit olarak tercih ettiğim kotlarımın altına çok yakışıyor olmasıydı. hiç unutmuyorum 2011'de ayakkabı dünyasından kampanyalı olarak 22.50'ye kırmızı beyaz rengini almıştım. evet rahat değildi ve bu yüzden çok tercih edilmiyordu ben de adetli olarak ucuza alabiliyordum. geçen sene itibariyle bir moda siki çıktı old school'u geçtim sneakerları bile 300'den aşağı değil şu an. yazıklar olsun 1.5 sene önce 80 tl ye aldığım siyah sneakers 330 tl gösteriyor morhipo'da.
Kimi yerlerde birkaç ayda dağıldığı söylenmekte,kimi yerde yıllarca taş gibi kaldığı.ilginç.
Günlük kullanılamayacak kadar ağır ayakkabı. Arada bir giyilir ama hafif değil ve ayakları yoruyor haliyle.
700 lira olmuş. Paranın değeri kalmadı farkındayız tabi ama . 700 lira ne lan hasiktiriboktan Vans yani.
Olmuş valla yavru ceylan. Aslında para pul olmuş ..
ulan öyle rahat bir ayakkabı yapmış ki namussuzlar bu yaştan sonra bize de giydirdiler.
Günümüzdeki gençlerin taparcasına sevdiği ayakkabı.

Bu ayakkabıyı kullananlar arasında ben de varım ve bu ayakkabı hakkında olumlu ve olumsuz eleştirilerim şunlar;

Tasarımı güzel, ayağı rahatsız etmeyen bir yapıya sahip.

Olumsuz yanı;

Çok dikkatli davranılsa bile bir süreden sonra yanlar hasar alıp dikiş patlıyor ve yırtılıyor.