bugün

Van’da, 38 günlük bebeğin cinsel istismar ve darp sonucu ölümüyle ilgili davada karar çıktı. Van 1. Ağır Ceza Mahkemesi, anne P.T. ile erkek arkadaşı F.A.’yı, ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkum etti. Çifte yardım eden Y.G. ise 15 yıl hapse mahkum edildi. Mahkeme, annenin erkek arkadaşına ayrıca bebeğe yönelik istismardan dolayı 15 yıl ceza verdi.

görsel

http://m.posta.com.tr/van...ceza-yagdi-haberi-1365144
Şu duruma idam getirmeyen adaletin ta anasını sikeyim...
bu insan artıklarını davada sorgulamak, bunlar için ekstra mesai harcamak hatta ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile yatacak yer vermek bile israftır. yakacaksın bu orospu çocuklarını herkesin önünde. cayır cayır yanarak can verecekler.
Allah sizin belanızı versin şerefsiz itler.

Ömür boyu yatın da geberin.
normal bir insan psikolojisi böyle bir şey yapamaz.

bence böyle haberlerin artmasının temel sebebi tespit edilemeyen ruh hastalarıdır.

ayrıca bunu yapanların kesin sabıkası mevcuttur ancak kolay yırttıkları için kendilerini kral gibi hissetmiş ve canları ne isterse yapmışlardır.

neyse, güzel ülkemde böyle haberler görmekten bıktım.
akp böyleleri için idam getirsin en koyu reisci olup ölene kadar akp'ye oy atacağım.
beynim durdu...

bu bir insanlık suçu.

tarladaki ayrık otunu bile söküp atıyorsun. pirincin taşı bile ayıklanıp atılıyor.
bu genler de toplumdan sökülüp atılmalı. bu genlerin kökü kazınmalı.
Diyorum ki biri komplo kurmustur falan. Baska aciklamasi olamaz, olmamali... Bu ne lan? Nasil toplum olduk biz...
Böylesini asmazsan milletin gözü önünde, böyle olaylar olmaya devam edecektir. Bir infaz görmeyen kişi bilmez. O nu gören böyle şeyler yapamaz. Evet.
Nasıl bir insanlığa doğru gidiyoruz yaa . Bunlar için hapis cezası caydırıcı degil iste görüyorsunuz. Idam bunlar icin geri gelmeli .
Şerefsizliktir başka bir şey söylemiyorum.
son 3 4 yılın trendi oldu bunlar artık. Ne bizlere etki eden böyle vahşilik yapmamıza sebep olan ne? bu sorunun kaynağı bulunmalı ? insani değerleri böylesine körelten neden gerçekte ne ?
Cumhurbaşkanı diyordu idamı getirecem diye akpmhükümeti neyi bekliyor idam yasası için önerge verseler ya konuşulsa ya bu mvzular orospu cocuklarını kazısalar ya ülkenin milletin heryerinden.
gerçek olmamasını dilediğim haberdir, eğer gerçekse yedi ceddini benimkiler gondiklesin allahın şerrosu. 38 gün ne ya gözlerini bile açmadı o daha ne gördün ne buldun ne tahrik etti seni ulan soysuz.
"anne" mi? haberde geçen "anne" kelimesi yabancı bir kadının adı olmalı. anne kelimesinin bu haberde işi ne be..
Artık bu seviyelere düştük dedirten haberdir. Lanet olsun insanlığımıza.
müslüman bir ailenin yaptığı iğrenç sapıklıktır, bunlar çocuklarının başlarını neden erkenden kapattıkları anlaşılıyor, midemi bulandırıyorsunuz.
Allahin adaleti büyüktür. Istenmeden olan çocuklar, Kocasını aldatan kadınlar, bozulan psikolojiler, vicdansizlasan kalpler. Bir çocuğun ölmesine sevinir oldum bunları gördükçe. Cinsel istismar nedir ya 38 günlük yavrudan ne istediniz ya aklım almıyor.
Allahin adaleti büyüktür. Istenmeden olan çocuklar, Kocasını aldatan kadınlar, bozulan psikolojiler, vicdansizlasan kalpler. Bir çocuğun ölmesine sevinir oldum bunları gördükçe. Cinsel istismar nedir ya 38 günlük yavrudan ne istediniz ya aklım almıyor.