bugün

uğur ışıldak bey resmen saçmalamış, pardon ışılak.
saçmalamıştır.

ulan sözlükteki dangalak troller söylüyordu böyle saçma şeyler.

neşet ertaş'ı neşet ertaş yapan sadece sazının sözünün güzelliği değildir. bir de yanına onun gönlünün güzelliği var. uğur ışılak onun ne sazına sözüne, ne de gönül güzelliğine erişebilecek kapasitede değildir. dolayısıyla ona ve sıfatlarına yorum yapmak, bu sıfatları taşıyıp taşımadığı konusunda fikir belirtmek haddi değildir.
yanlış bir önermedir. neşet ertaş halkın tam kalbinden gelmiş bir halk ozanıdır. belli bir siyasi kesime yaranmak için değil derdini anlatmak için sanat yapmıştır. gerçi uğur ışılakta belli bir kesime yaranma amacı gütmemiş. zira hayatına bakınca mhp, chp ve akp yi sıralı olarak görüyoruz. kendisi bir kesimin değil gücün yanındadır.
Ugur Işılak'ın hiçbir zaman bir Neşet Ertaş olamayacağını anlayıp komplekse girmesidir eger dediyse gerçekten
her devrin adamı olarak mı ozan olunuyormuş.
(bkz: neşet ertaş ın alevi çıkması)
Zamanında izlediğim röportajda neşet babaya kaç türkü yazdınız diye sordular, usta da yalan olmasın tam rakamı bilmiyorum dedi.
işte orda dedim ki bu adam full kapasite çalışan alman fabrikası aga, o yüzden çalıntı şarkı yapanlarla karşılaştırmak ağır espri olur.
Not: kendisine laf edecek adamların topunu yan yatırır bağlama diye çalar rahmetli.
cahilliğimin bir ürünü olarak az önce öğrendiğim ve kısmı şok geçirdiğim söylem.

bu albümü satmaz herifin parasının da sadece bonzaiye yeteceğini düşünürsek, muhtemelen bonzai kafasıdır bu kafa.

ne desek eksik, ne desek yarım. eyyy prezervatif sanadır isyanım.
vefat etmiş değerli insanlara saçma laflarla saldırarak gündeme gelmeye çalışanlar, insanda derin bir tiksinti uyandırmaktadır.
kendisi göt kılı olmasından mütevellit ne konuşacağını bilmeyen bünyeye sahip olduğu su götürmez gerçek.

bi bakarsın chp de, bi bakarsın fetullahcı, bi bakarsın ülkücü aaa bi baktık aktroll oluvermiş. çok disko topu gördük kendisini.
Yaa bu adam değilmi
93te falan fazilet partili
97-99 arası mhpli
2002 de chpli
şimdide akpli
yani Allah 1 dese inanılmayacak tiplerden.
kendisi sanattan anlamayacak kadar kör cahil olduğundan bilmez .Neşet Ertaş dönerken bu daha emekleyemiyordu.
Şu adam kuzenim olduğı için utanıyorum.
güldüren ifadedir. madem protest bir kişiliğin var sayın ışılak, objektif ol yer bakalım, dürüstçe. madem halk ozanısın neden kendine etiket yapıştırıyorsun.
Hadsiz it.
Neşet baba kendisini satmadı ya ondandır.
Neşet Ertaş yaşasaydı muhatap alıp cevap vermezdi. Her şey ortada cevaba bile gerek yok. Tırnağı olamaz tırnağı.
Rahmetli Kendisini tanımıyorum dediğinde , Nil Karahimgil'e '" kızım " diye başlayarak hitap etmişti. Öyle bir alçakgönüllüydü . Yaşamadığı derdin türküsünü yakmayan biri ozan değilse , dombıra'dan devşirme bir şarkı söyleyen ozan mıdır yoksa şarkıcı mıdır. Bu ayrımı hep birlikte yapalım. Küstürdün gönlümü gibi bir şaheseri şarkıcılar söyleyemez ancak halk ozanları anlatır.
uykucu vekilden zırvalar.
ajdar dese daha çok dikkate alınacak durumdur.
halk ozanı mıdır, değil midir, ona halkın geneli karar versin,

ama ben şu kadarını net diyebilirim ki, en azın dönek ve yavşak yandaşın teki olmamıştır hiç.
uğur ışılak kim ki böyle bir yorumda bulunuyor.

sike sürülecek aklı olmayan birinin bik bik ötmesi sinir bozucu.
bu sefer çok daha yanlış bir yere uyuyakaldı sanırsam.yoksa nasıl görecek bu rüyayı?
e tabi, uyumadan halk ozanı olunamıyor. vekil de olunamıyor. hatta uyuyup vatan kurtarılıyor. uyumayan vatan hainidir. hainden de halk ozanı olmaz!
uykusunda sayıklamıştır herhalde kendini ozan sanan orangutan kusmuğu.