bugün

Saygının ve adanmışlığın sürdürülmesiyle hiç bitmeyecek olan ilişkidir.
Hiç başlamamak.

Böylece bitiremezsiniz de. Ah, zekadan başım ağrıdı.
geçen gün bir haberde gördüğüm 90 yaşında bir çifte sordular mutluluğunuzu ve ilişkinizin uzun yıllar yıpranmamasını neye borçlusunuz diye, daha sonra amca cevap verdi; "çok konuşmuyoruz.". kıssadan hissedir.
Sır olduğu için burda söyleyemediğimdir, yoksa valla söylerdim.
bir gün evrekaaaaa diye bağırırsam sebebi budur.
Yarrağın kadını tatmin edecek derecede olması ve sevişme esnasındaki küçük aşk oyunlarıdır.
(bkz: yarrak afedersin)
teşekkürler makina.
Saygı, sevgi, sadakat...(asdfasdfs)
(bkz: geciktirici)

(bkz: cinsel ilişki)
elbette karşılıklı sevgi ve saygıdır. bunlar olunca her aşk güzel, her sevgi uzun olur.
güven ve anlayış.
görsel
Vefa tahammül alttan almak dır dırı uzatmamak ve tabiki sevgi saygı.
fazla pozisyon bilgisi , daha fazla pozisyon bilgisi.

şaka bir yana; duyulan saygıdır.
sevgi,saygı,barış.
(bkz: ona küçük süprizler yapın)
Çok fazla görüşmemek.
çok muhabbet tez ayrılık getirir demişlerdir. kesinlikle çiftlerin birbirini bunaltmamasıdır. sevgili yaptıktan sonra sürekli onunla takılmak zorunda hissedilmesi kadar salakça bir düşünce daha yoktur. bana kalırsa insanların sevgililerine rağmen özel yaşam alanları olmalı. her dakika beraber olan çiftlerde bir zaman sonra en ufak bir şey batmaya başlar. gereksiz alınganlıklar başlar. ilginin dağılmaya başladığı hissedildiğinde trip üstüne trip atılır. konu sen bana güvenmiyorsuna kadar gider. yani bir rahat bırakın birbirinizi. nerdesin şurdayım kiminlesin bu var yanımda tamam bitti. hele erkeklerin arkadaşları yanında sevgilisiyle çıt çıt mesajlaşması kadar itici sinir bozucu daha bir durum yoktur. ya kızım bir rahat bırak. takılsın adam arkadaşlarıyla. iki futbol konuşsun bir araba muhabbeti çevirsin ( sevgilisine güvenmeyenleri ve güven vermeyenleri konu dışı bırakıyorum. çünkü ortada bir güvensizlik varsa bu kadar kontrol edilmesi kadar doğal bir şey daha yoktur.)

trip. trip ne arkadaşım ya kaç yaşına gelmiş insanlarsınız. hmm peki ok demek ne demek. kavga edeceksen et sıç bırak ağzına ne kasıyorsun kendini. trip atacaksın da o neden attığını anlayacak da özür dileyecek de. sen ağzına geleni söle bırak o düşünsün. https://www.youtube.com/watch?v=rY50FmQjpcE

ottan boktan her meseleyi alttan almak. bir zaman sonra yorar insanı. kavga etmeye mecaliniz kalmaz. ay sevgilim kızar gelemem ay şunu giymeme izin vermez. seni sevdiğinde sen böleydin. biri için değişmek zorunda değilsin. seviyorsa öle sevsin. benliğinizi karakterinizi bir insan için değiştirmeyin. bir zaman sonra kısıtlanmak sizi bunaltır.

hayatınızı ona endekslemeyin. onu kaybetseniz yaşayamacak gibi hissetseniz dahi bunu ona belli etmeyin. maalesef ki nasılsa bensiz yapamaz moduna sokup her alta kapı açıyorsunuz. onsuzda yaşayabilceğinizi ama onunla daha güzel yaşadığınızı hissettirin yeter.

evet çok sevin. evet fedakarlık yapın. ama aşkın büyüsüne kapılıp bir gün bittiğinde "ya ben bunun için mi bu kadar şeyi göze aldım." cümlesini kuracak şeyler yapmayın. o zaman gerçekten çok salak ve kullanılmış hissediyorsunuz. fedakarlık yaparken değer mi diye iki kere düşünün.

sıkılmak için yada takılmak için sevmeyin. daha öncede yazdım sıkılacaksanız sevmeyin. pes oynamıyorsunuz yada alışveriş yapmıyorsunuz.
"Gerek var mı?" Diye düşündüren sır.
Kördüğüm gibi sevmektir.
tükenmektir.

taraflardan bir tanesi kendinden verir.. veya şöyle daha doğru olacak, haksızlık etmeyelim; bir tanesi, kendinden daha çok verir.. işte o taraf tükenene kadar sürer ilişki. artık ne kadar dayanırsa..
Uzun ilişkinin sırrı aşk, sevgi, saygı'dır.
Çok yakın olmamak, uzak ara görüşmek gibi yorumlar yapılmış, güldüm.
Evlenince ne yapacaksınız? Haftada bir zor tahammül ettiğiniz adamla / kadınla aynı evde yaşadığınızda ne olacak?
Benim gorusum ask biter ama sevgi baki kalir ama bu ciftlerim bibirine bagliligin zayiflatir. Tanistiginiz insanla askinizi bir anda yiyip bitirmeyin zamana yayin bi hevesle asiriya kacmayin. Herseyin normali makbuldur esinize bi anda hissettiklerinizi gostermeyin ki sizdeki aski meerak edip size daha cok baglansin. Dikkatiniz cekerim evlendikten sonra cicim aylari vardir herseyi dibine kadar yasadiginiz gunler aaaa bide bakmissinki hersey normale dönmüş vehatta birbirinizde sogumaya bile baslamissiniz bunu bir dusunun.
çok görüşememek, akılsız telefon kullanmak olsa gerek...
Tarafların sırayla kış uykusuna yatmasıdır.